Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ganditi va cati au plecat de la steaua la dinamo si au facut cariera , au umilit steaua pe unde au prins o... ce s a mai ofticat seful suprem al v tru gigi) macar de la dinamo mai plecaa dar de la stelutza brrrr...stancu marea vedeta face tusa pe la nu stiu ce turcaleti:P

    eu4yas nu au la ce sa mai spere nici cu o victorie. In iarna face gigi ce face si schimba iar lotul) aduce alti prosti etc + nu se bat la titlu doar cu dinamo
    Last edited by Champion; 29 November 2011, 18:18.

    Comment


    • Am auzit:

      datorita faptului pt ca si din cauza ca....
      il iubesc pa patron
      manelele e viata mea
      terminati cu interviurile ca merg sa mulg oile
      s-a intamplat neprevazutul
      de ce sa-mi dau demisia? am jucat io?
      ........

      Si Ciobotariu saracu' de el cand da interviuri paremise ca mai este putin si-i dau lacrimile .
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Eu4yas View Post
        de ce sa-mi dau demisia? am jucat io?
        ........

        Si Ciobotariu saracu' de el cand da interviuri paremise ca mai este putin si-i dau lacrimile .
        aaaaaaaaaaahahahhahahaa...aia a fost geniala!

        Ciobi e mai cu bun simt, se vede ca e dinamovist, e mai elevat, mai fin! Doar ca pare timorat si ma bucur pentru el ca a dat cu paine multora care faceau misto de el si nu dadeau nicio sansa anul asta lui Dinamo!

        Comment


        • pai nici voi nu ii dadeatzi nici o sansa
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • pai nici voi nu ii dadeatzi nici o sansa
            Corect.

            Bai, cica Balgradean tine cu Schalke. Ca acolo joaca Marica. Curat patriot asta micu'. Daca ar invinge Steaua, mai creste cu ceva coeficientul UEFA, dar de unde sa stie el? Parca vad tururile preliminare in CL, pierdute de campioana Romaniei cu 0-2 si 0-3, ambele manse.
            Doar Steaua a trecut in CL vreodata de ultimul tur.

            Comment


            • Ca sa vezi)) si ce a realizat cu asta? o sa zici puncte , coeficienti etc...pt ce? sa se duca oţălu' sa se faca de ras sau? E valabil pentru orice alta echipa din liga 1 nu neaparat otelul sau steaua care s au facut de kaky

              Comment


              • Pai macar aia s-au facut de ras in grupe, altii s-au facut de ras in tururile preliminare.
                Otelul s-a facut de ras si incaseaza 10 milioan de euro.
                Daca Steaua investea banii din Liga in echipa, acum matura pe jos cu toata Liga I. Dar nu-l invat eu fotbal pe Jiji, ca e toba de asa ceva.

                Comment


                • daca si cu parca... gigi e prea prost sa faca ceva bun la steaua, totul e o afacere pentru el il doare pe el undeva de steaua) Augh augh augh

                  Comment


                  • Cam toti sunt asa. Pana si Stan de la Galati, care nu e patron, trage bani pentru el. Sa stii ca-ti intra milioane si sa nu faci o echipa care, bun, nu iesea din grupele Ligii dar macar ar fi castigat inca odata campionatul, mi se pare o automultumire tipic romaneasca.

                    Comment


                    • Dar-ar D-zeu sa deaaaa, sa moara militiaaaaaaaa. Behehehehehehe!

                      Ma, pana una alta Steaua si Vaslui isi joaca ultima carte maine seara. Cine stie poate avem parte de vreo surpriza gigant din partea lor.
                      Sa vedem.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Sa dea Domnul.
                        Si Balgradean sa ia 3 goluri luni seara si 7 goluri de la Schalke in singurul tur preliminar pe care il vor juca, din sezonul urmator de cupe europene. Sa-i dea eventual si Marica vreo 4, asa.

                        Comment


                        • Mergeti cum puteti!

                          Diseara sunt spion in peluza rapidista! Ma duc la meci ieuropean!

                          Comment


                          • Parca vad ca ajungi rapidist. Astia prind mai des Europa, fata de altii.

                            Comment


                            • Mai vede si el ceva fotbal.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma, pana una alta Steaua si Vaslui isi joaca ultima carte maine seara. Cine stie poate avem parte de vreo surpriza gigant din partea lor.
                                Sa vedem.[/QUOTE]

                                Ar fi o pata de bucurie in romania asta gri....
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google