Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca zici tu. De obicei cand pariezi cu sufletul, banii se duc, nu vin.

    Comment


    • Am pariat cu mintea de data asta.
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • Coreeect! Asa zic si stelistii.

        Comment


        • Originally posted by Gozmin View Post
          Impresionată statistică. Multe Victorii, exact ca Ştefan cel Mare (poate de acolo şi denumirea stadionului). Problema e însă şi faptul că Dinamo nu a profitat din victoriile cu Steaua. Nu poţi trăi numai din victoriile cu Steaua. Dinamo nu are realizări profesionale. Prefer ca Steaua să piardă toate meciurile cu Dinamo dar să joace în competiţii în care contează cu adevărat. Atunci va exista un derby adevărat când cele două vor atinge performanţe asemănătoare şi în Europa (ex: Milan - Inter, Barca - Real, MU - Chelsea, Kiev - Doneţk) dar Dinamo - Steaua, WTF ?!
          Best regards
          Dinamo nu traieste din victoriile cu steaua...Dinamo are rezultate in Europa, semifinale, finale, campionate intregi castigate in tara (fara valize) Ce am pus eu mai sus e doar sa se vada diferentele! Bine ca joaca steaua in competitii care conteaza cu adevarat 4-5 meciuri in care e buna pentru golaverajul altora....pentru tine asa, raportul dintre Milan si Inter il sti? Sau dintre Real si Barcelona.....pai cand vreodata se compara marele MILAN cu inter sau REAL MADRID cu barcelona?
          Daca steaua avea jocul vasluiuliu, rezultate acestora intelegeam, dar asa?! Cand ati luat CINCI de la pescarii aia...macabi haifa!
          Last edited by PCH; 5 December 2011, 11:22.

          Comment


          • Dinamo nu traieste din victoriile cu steaua...
            namo are rezultate in Europa
            Da, sigur, are. Dar nu prea multe.
            De aia, cam traieste in ultimii ani din victoriile cu Steaua.
            Daca dispar si astea, presimt ca in Europa se vor motiva mai bine.

            Comment


            • Si steaua din ce traieste...ca rezultate in Europa = 0
              In campionat = 0
              In derby = 0
              Oriunde este 0! WTF!

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Dinamo nu traieste din victoriile cu steaua...Dinamo are rezultate in Europa, semifinale, finale, campionate intregi castigate in tara (fara valize) Ce am pus eu mai sus e doar sa se vada diferentele! Bine ca joaca steaua in competitii care conteaza cu adevarat 4-5 meciuri in care e buna pentru golaverajul altora....pentru tine asa, raportul dintre Milan si Inter il sti? Sau dintre Real si Barcelona.....pai cand vreodata se compara marele MILAN cu inter sau REAL MADRID cu barcelona?
                Daca steaua avea jocul vasluiuliu, rezultate acestora intelegeam, dar asa?! Cand ati luat CINCI de la pescarii aia...macabi haifa!
                Aaaaaaaaaaaaaaahahahahhahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha.....

                Postul asta trebuie trecut la PERLE!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Cred ca tu, cu totul poti fi trecut la perle!

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Si steaua din ce traieste...ca rezultate in Europa = 0
                    In campionat = 0
                    In derby = 0
                    Oriunde este 0! WTF!
                    Intr-un retur, acum cativa ani, la Dinamo scria asa pe linia de clasament a returului:0-0-7.

                    Nu cred ca Steaua are vreun sir de 7 INFRANGERI consecutive.
                    Bond. Dinamo Bond.

                    Comment


                    • Si tot in acel an Dinamo castiga cupa! Asa ca mergeti cum puteti...

                      Comment


                      • Dinamo nu traieste din victoriile cu steaua...
                        Dinamo are rezultate in Europa
                        Bah, ma prapadesc de ras .

                        Sa-l scuze cineva pe pecehas , s-a apucat de bautura .
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Si tot in acel an Dinamo castiga cupa! Asa ca mergeti cum puteti...
                          Bine ca n-a luat si campionatul, anu' ala.

                          Cupa, aveti ocazia sa o castigati si din Liga II.

                          Comment


                          • Lasa ca are steaua, analfabetii aia, idolii tai! :|

                            Mr, nu avea valize si brichete, ca poate il lua!

                            Comment


                            • Du-te si te culca. Iar ai visat azi noapte ca potaile-s nr. 1 in Europa si postezi aci?
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ai ochii cariati? ) Unde am zis eu asa ceva....iar tragi pe nas, Nila!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google