Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ar fi bine sa vina Motanu inapoi, ar avea si Liga I un fotbalist.

    Comment


    • sa ne amintim de toate echipele necunoscute care a eliminat ani la rand dinamo din cupele europene ??
      cu macabi haifa a fost un "accident", dar la dinamo "accidentele" astea se intampla in fiecare an competional din uefa cu echipe mult mai slabe si putin cotate decat "pescarii" de la macabi haifa.

      Comment


      • Mai bine rectifica, ar avea steaua...un semi, ca nu prea e fotbalist! Daca era fotbalist juca si el prin Italia

        Geo, asta cu echipele mai slabe decat macabi cine a zis-o? Se compara fotbalul din Olanda, Ucraina, Portugalia cu Israel
        HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHHA

        Comment


        • Acusi apare PCH si zice ca ei au jucat numai cu MU si Lazio.

          Comment


          • Eu spun ca mai ceva ca foc belit Torjica nu mai e nimeni. Speranta natiunii, vlastarul dorit, idolu' la fumei .....Piticul dragastos!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Si gresec cand spun asta?? ))

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                ............., ca nu prea e fotbalist! Daca era fotbalist juca si el prin Italia

                ............
                Asa, ca Torje, din 5 in 5 etape si nici atunci tot meciul? Cine e Udinese, a castigat ceva in ultimul secol?

                Comment


                • [QUOTE=PCH;1124860]Dinamo nu traieste din victoriile cu steaua...Dinamo are rezultate in Europa, semifinale, finale, campionate intregi castigate in tara (fara valize) Ce am pus eu mai sus e doar sa se vada diferentele!
                  ))) LASANEEEEE LSANEEEE.....ce kkat de rezultate are dinamo in europa in ultimii 5 ani (ca sa te citez)
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • O primavara europeana!

                    Udinese e echipa de pe primul loc din Italia! Un fleac....dar Motanu, unde dreacu joaca ca nu imi zice nimeni de 2 ore...cum ii zice echipii

                    Comment


                    • PCH: eu nu am comparat tarile din care provin echipele, ci strict doar echipele.

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Si gresec cand spun asta?? ))
                        Ati "jucat" si cu aia e un fel de-a spune. S-au "jucat" ei cu Dinamo. Gresesti cand uiti maretele realizari cu necunoscutii care va tot elimina.
                        La mine, in fiecare toamna a devenit o obinsuita. precum pilotii de avion, fac un check list si bifez: Dinamo eliminata. Din nou. La fel de normal cum zic aia: flapsuri-check.

                        Comment


                        • Da, gen Liberec! Singura echipa din Europa ca a intors un 3-0 este steaua parca.....

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Nu mai vreau, TU imi esti de-ajuns .
                            asta suna a declaratie de dragoste
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Da, gen Liberec! Singura echipa din Europa ca a intors un 3-0 este steaua parca.....
                              Cu Ajax Amsterdam am uitat sa precizez!

                              Comment


                              • Originally posted by PCH View Post
                                Da, gen Liberec! Singura echipa din Europa ca a intors un 3-0 este steaua parca.....
                                Steaua nu intra la mafia pariurilor.

                                Revin: Flaps: ok
                                Dinamo: out

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google