Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahhahaha, buna asta!

    Comment


    • Hai ma nu il mai necajii..poate la anu
      ....engine - check
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        O primavara europeana!

        Udinese e echipa de pe primul loc din Italia! Un fleac....dar Motanu, unde dreacu joaca ca nu imi zice nimeni de 2 ore...cum ii zice echipii
        Orduspor.
        Dacă ai observat nu sunt nici stelist nici dinamovist, ci realist. În momentul de faţă Dinamo nu ar trebui să aibă probleme cu Steaua, adevărat ! Dar nu-mi spune că nu trăiţi din meciurile cu Steaua.
        Istoria spune că şi FC Bihor a câştigat două campionate aparţinând României şi Ungariei. Îţi dai seama de performanţa care este unică în Europa ? Dar unde-i FC Bihor acum ? În eşalonul second hand, la fel şi cu Dinamo, dacă nu joci în Europa sau nu ai performanţe notabile (nu interne) nu te cunoaşte nimeni, iar cei 151 de suporteri ai voştri (cu tine inclus) trăiesc cu ajutorul perfuziei cu "promisiuni" şi a etnobotanicelor cu infuzie de coada şoricelului.

        Udinese e pe primul loc, dar într-un meci de UCL cu Realul, de exemplu, ai curaj să pui 1 solist ? Nu cred, de aceea vezi că trecutul înseamnă mult. Dacă joacă Milanul puneai fără prea multă gândire 1 sau cel mult 1x pentru că Milan contează ca trecut decât ca prezent, deci au de apărat o istorie şi asta altfel te motivează. Înţelegeţi ce vreau să spun ?

        Motivaţia Dinamoviştilor ? Lasă bă că merge aşa ! Ce-o fi o fi !
        Last edited by Gozmin; 5 December 2011, 12:41.
        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
        sigpic

        Comment


        • Ahahahhahhahahahhahahhahahhahahahahhahahahha

          Prepare to take-off.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Udinese e echipa de pe primul loc din Italia! Un fleac....
            Si Levante era pe primul loc in Spania. Acum nu mai e. Un fleac.
            Urmeaza Dinamo.

            Originally posted by Eu4yas View Post
            Ahahahhahhahahahhahahhahahhahahahahhahahahha

            Prepare to take-off.
            Nu stiu baietii de-astea. Pune "Steaua e numai una".
            Last edited by mr.K; 5 December 2011, 12:44. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Gozmin, inteleg ce vrei tu sa spui. Dar nu e buna comparatia, aici vorbim de DINAMO, nu de cfr, olimpia satu mare, rapid sau fc national! Ca nu au mai prins doi ani grupele uefa, asta nu inseamna dezastru!

              Comment


              • Care 5?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • nu mai rade ma ca are dreptate pch u ......nu vb de cfr sau rapid pe care de bine de rau a mai prins o grupa ,vb de DINAMO care nu a mai iesit in europa decat la cumparaturi)))))))
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Si care e faza, ca nu inteleg? Steaua daca a prins, sau oricare alta a facut ceva, a speriat Europa? NU! Asa ca e cam relativa problema pusa de voi....cate echipe nu au jucat acolo si nu a auzit nimeni de ele...de aia nu mai pot eu de anortosis famagusta....exact cum il doare pe unu din cipru sau letonia ca joaca steaua in grupe si face romania de ras....senzational! ))))

                    Comment


                    • Si care e faza, ca nu inteleg?
                      Bah, da' care-i faza de mai participa Dinamo in EL? De ce nu va prezentati doar la tururile preliminare ale CL?
                      Daca EL e sub demnitatea voastra.

                      Comment


                      • Fratilor, voi o dati cu presul pe aici, tremura pantalonii pe voi ca naiba! Diseara aveti meci cu DINAMO si o dati in europa, ce dreacu a facut steaua in europa de o tineti atat? NIMIC, se face de ras....1-2 puncte si aia e! Va dam cu paine de 10 ani de zile!

                        Comment


                        • Ati surmenat cainele....

                          Du-te si mergi de te culca. Ai luat cu paine .
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Chiar ca.....ce miei tupeisti! Hai ca de maine revine poza aia la semnatura!

                            Comment


                            • http://www.0-24.ro/video/6082/caine-se-trage-pe-cur
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Fratilor, voi o dati cu presul pe aici, tremura pantalonii pe voi ca naiba!
                                Nici cand am jucat cu Real nu a tremurat nimic, voi aveti ceva in comun cu echipa aia din Madrid?
                                Nici pe PS3 nu mai apareti, ca sa puteti juca cu Real.
                                Last edited by mr.K; 5 December 2011, 13:02.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google