Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inseamna ca sunteti deja obisnuiti.....defapt, de atata timp va si inteleg!

    Comment


    • Am eu asa o impresie ca diseara bagi coada intre picioare .
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Da, de aia nu mai pot eu....ma pregatesc sa plec la spital sa ma hacuie acolo si ma intereseaza de panaramele alea! Sunt relaxat, nu aveti cu cine.....

        Comment


        • Io zic sa taiem coada la caini, sa numai aiba ce baga.

          Comment


          • Nu ati inteles un lucru....nu conteaza pentru noi derby ul asta cat conteaza pt voi.... dinamo are o gramada de puncte in fata asa zisei rivale ( nu mai e de multi ani), va ramane pe primul loc indiferent de rezultat mediocrii pe locul 6 sa ramana) Ametim in clasament privindu-va :P Deci orice rezultat s-ar inregistra diseara Dinamo va fi pe primul loc ) Doamne de cand e pe primul loc, voi mai stiti?eu nu Vorbele sunt de prisos , puteti comenta orice

            Eu4yas stiu ca esti caine adevarat sub acoperire Te sustin

            Comment


            • dinamo are o gramada de puncte in fata asa zisei rivale ( nu mai e de multi ani),
              Pai echipa aia care nu mai e rivala de multi ani a fost peste voi in sezonul trecut.
              Voi va comparati numai cu aia care-s sub pozitia voastra in clasament, de obicei?

              Comment


              • Originally posted by Champion View Post
                .................................

                Eu4yas stiu ca esti caine adevarat sub acoperire Te sustin
                Sustine-ma, diseara.....Dodel, Nila si Cioara sa va-ntepe....
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • ))))

                  Comment


                  • Caterinca la greu aici vedem in seara asta cum si`o fura Steaua, si dupa vezi comentari, ca vezi arbitrul nu a dat penalty etc.
                    Tot timpul o sa fie un misto intre stelisti si dinamovisti, dar cam tot timpu Dinamo o bate pe Steaua. Spuneti ca Steaua a ajuns in Europa etc, dar situatia din campionat nu conteaza ?
                    Last edited by CMD; 5 December 2011, 14:04.

                    Comment


                    • CMD - si cand a ajuns in Europa, a ajuns pe furturi in campionat cu penalty uri in minutele 80-90 ... Rezultatul? S-a facut de kaky ! )

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Fratilor, voi o dati cu presul pe aici, tremura pantalonii pe voi ca naiba! Diseara aveti meci cu DINAMO si o dati in europa, ce dreacu a facut steaua in europa de o tineti atat?
                        A jucat, deci a avut o şansă de afirmare ! Dar dacă nu joci în Europa cum să-ţi doreşti primăvara europeană ?
                        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vreau 1-0 minutul 96 gol din penalty inexistent...sa inscrie, Iooooooooneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ellll Daaanciuleeescuuuuu!

                          Comment


                          • Şi p-ăsta tot de la Steaua îl aveţi !
                            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Deci, va reamintesc, 1 pauza, 1 final, 3-0 scor corect!
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • Mă duc la pariuri şi trec 3-0, bag 1.000 lei şi împărţim câştigul în două. Dar dacă scorul corect nu va fi 3-0 îmi dai banii înapoi ?
                                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google