Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CataFOF View Post
    .
    Ahhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • cum a luat si steaua 5 de la macabi
      Aia de la Poltava nu-s desculti? Cum sa iei frate si-acasa si in deplasare? Cum? Cum!!!!?????

      Comment


      • Sa inteleg ca s-a produs ceva castrare aseara...
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • Live. =)

          Comment


          • A fost un fel de executie in direct .

            Sa-l sune cineva pe champion sa-i spuna ca prietenul sau necuvantator (pechinezul) este in dificultate!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Ce de stelisti fericiti pe aicea ), pacat ca oricum ar da-o steaua, tot pentru DINAMO e bine .

              Daca bate stOAIA pe cfr, DINAMO face iar 4 puncte diferenta... Iar daca bate cfr pe steaua, DINAMO face din nou 14 puncte fata de stOAIA!

              Asa dar bucurati-va si voi odata la 7 ani...
              sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

              Comment


              • Aseara am facut din caini, hot-dog.


                Daca bate stOAIA pe cfr, DINAMO face iar 4 puncte diferenta... Iar daca bate cfr pe steaua, DINAMO face din nou 14 puncte fata de stOAIA!
                Ce de-a calculatoare umane pe aici.
                Rapidul nu conteaza? Se da campionatul pentru tur, va credeti in Argentina? In retur da de pamant cu voi si Vointa Sibiu, daca tot ati scapat la meciul de acasa.

                Apropo, 8+3=11, in a 2-a varianta.
                Attached Files
                Last edited by mr.K; 6 December 2011, 15:07.

                Comment


                • Sa ma ierte D-zeu dar baietii astia de tin cu echipa pechineza cred ca au luat-o pe caile gresite .

                  Voi ati avut vreo 9 sau nu stiu cati de cand nu mai castigaserati in Ghencea, mai rau!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Asa tot spuneti de la inceputul anului....si Dinamo va dat cu paine, e lider cand nimeni nu ii dadea sanse! Toti radeau de ciobotariu si vedeau steaua principala candidata la titlu ca a facut transferuri si a dres...momentan Dinamo a tacut si a facut, cu o victorie nu luati campionatul...sunt 3 puncte, exact ca oricare alt meci! Cu voi a dat de pamant brasov, vointa, pandurii, ceahlaul...momentan va scuipam seminte in cap!

                    Comment


                    • Originally posted by florin.fanatik View Post
                      Ce de stelisti fericiti pe aicea ), pacat ca oricum ar da-o steaua, tot pentru DINAMO e bine .

                      Daca bate stOAIA pe cfr, DINAMO face iar 4 puncte diferenta... Iar daca bate cfr pe steaua, DINAMO face din nou 14 puncte fata de stOAIA!

                      Asa dar bucurati-va si voi odata la 7 ani...
                      Hopa, am crezut că sunt 151 de suporteri, acum cred că sunt 150 de fapt pentru că PCH e de fapt şi florin.fanatik. Şi am trăit în minciună atâtţia ani .....
                      Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                      sigpic

                      Comment


                      • Hai la hotdog, hotdog gratis, a ramas de aseara pe stoc materie prima.

                        Comment


                        • PCH e o intreaga peluza.....nu doar eu sau altul! Sunt singurii Ultrasi ai romaniei!

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            ...
                            Apropo, 8+3=11, in a 2-a varianta. ...
                            Deci tot turma de oi ramane in urma )!
                            Attached Files
                            sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                            Comment


                            • Originally posted by PCH View Post
                              Asa tot spuneti de la inceputul anului....si Dinamo va dat cu paine, e lider cand nimeni nu ii dadea sanse! Toti radeau de ciobotariu si vedeau steaua principala candidata la titlu ca a facut transferuri si a dres...momentan Dinamo a tacut si a facut, cu o victorie nu luati campionatul...sunt 3 puncte, exact ca oricare alt meci! Cu voi a dat de pamant brasov, vointa, pandurii, ceahlaul...momentan va scuipam seminte in cap!
                              Intelege ma odata!

                              Nu ma mai intereseaza! Pot sa si retrogradez, AM BATUT PECHINEZII MA!

                              Mai tii cum spuneai tu anul trecut? Aoleuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, esti in situatia perfecta acum!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Vezi ca ai niste coji de seminte pe crestetul capului....de unde oare?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google