Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Ba baiatu', adica vii si ne-njuri si apoi ne-ntrebi de ce ne-am suparat. Voi traiti pe alta lume.
    Ba baiatu' (mr.K), unde e injuratura? te simti jignit? reunta la steaua sa nu te mai simti cu musca pe caciula.

    Aici radem, glumim, daca nu stim de gluma ne retragem, nu am nimic personal cu Eu4yas sau cu tine.

    Apropo... de ce va agitati asa de mult in legatura cu steaua, va da bani sa mancati? nuuuu cred...
    sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

    Comment


    • Toti pechinezii sa vina aici!

      Hai si soricarii .


      Domnu, cand vom ajunge sa ne cunoastem atunci putem sa si radem. Altfel ce ai facut dumneata a fost o gluma proasta!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by PCH View Post
        Taci ca a aparut si ivan marian care vorbeste el de National Arena:
        1. Nu ai habar sa ajungi la stadionul asta.
        2. Nu e stadionul vostru, si e posibil sa nu va mai lase domnul mircea sandu sa jucati acolo
        3. Am eu un pogon de porumb la clinceni, il scot si poate jucati acolo
        4. DINAMO E NUMARUL 1.

        p.s. Ivane, curate-te si tu de cojile alea de seminte, si tu esti plin in crestetul capului
        1...am semnal la GPS
        2...Ba ne lasa ca sa isi scoata si ei banii de bilete si banii investiti acolo,ca dupa urma lui Dinamo never,ever,never
        3...Sa il cultivi sanatos si acolo cica joaca si se antreneaza Dinamo pt EUROPA
        4...Pt cat timp va mai fi pe locul 1 ?

        Ps..Mai bine ma scutur de coji ,,,decat de UMILINTA traita an de an ca nu luam locul 1 la final de campionat si sa mai jucam si noi prin EUROPA CYTY

        Originally posted by PCH View Post
        Florin a inteles...poate usor-usor va fi si el unul dintre cei care isi poate permite glume....sau trebuie sa fiti 17 oi si eu singur...ca nini, yrman sunt cu serviciul!
        Mai stiu eu un dinamovist plin de glume si din cauza caruia s-a inchis threadul cu LIGA LUI MITICA

        Comment


        • dINAMO a fost la fel de penibila cum a fost L.Ganea cu simularea aia

          Comment


          • Eu propun sa fim mai pe subiect ca acum vine intunericimea sa si ne lasa cu ochii in soare, pardon, intuneric

            Ce atata caterinca? Dinamo e prima, are mult mai multe victorii in meciurile directe si plus ca vad bucuria din sufletele voastre dupa victorie, de aici reiese ceva, va las pe voi sa ghiciti ce!

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Florin a inteles...poate usor-usor va fi si el unul dintre cei care isi poate permite glume....sau trebuie sa fiti 17 oi si eu singur...ca nini, yrman sunt cu serviciul!
              A-nteles pe dreaqu, nu vezi ce scrie mai jos?
              Nu pot face educatie la toti din tarisoara asta.

              Voua va da Dinamo bani de mancare de va aprindeti asa?
              Ca altfel, sa ma tai daca inteleg de ce tineti cu o echipa de care n-a auzit nimeni in Europa. Doar aia de la comisia de arbitri tot auzeau. De la Borcea.

              Comment


              • @PCH

                Ca aseara v-am dat felia!

                @Mister K

                Ii doare MUCII!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Eu4yas View Post
                  Toti pechinezii sa vina aici!

                  Hai si soricarii .


                  Domnu, cand vom ajunge sa ne cunoastem atunci putem sa si radem. Altfel ce ai facut dumneata a fost o gluma proasta!
                  Asta chiar este o jignire, aici cu siguranta nu te referi la club...
                  sigpicLogan Laureate - 1.5 DCI

                  Comment


                  • Originally posted by MirCip View Post
                    dINAMO a fost la fel de penibila cum a fost L.Ganea cu simularea aia
                    Ganea e oricum un penibil de felul lui. E asa de caine ca nu vrea contract prelungit, mai bine la echipa a II-a. Plus ca a jucat execrabil pentru unul odihnit in lupta cu o apararea stelista obosita dupa un meci intreg in care a ATACAT.
                    Ca si Coman, si ala era rapidist pana la moarte...., ptiu drace, pana la BANI.

                    Comment


                    • Originally posted by MirCip View Post
                      dINAMO a fost la fel de penibila cum a fost L.Ganea cu simularea aia
                      daaaaaaaaaaaa, cica la faultat pe caine , intre ei era juma de metru si cica la rupt
                      caini dupa miloaga ! pomana !

                      Comment


                      • Originally posted by florin.fanatik View Post
                        Asta chiar este o jignire, aici cu siguranta nu te referi la club...
                        Ai cuvantul meu ca eu te evit. Fa si tu acelasi lucru cu mine, bine?

                        Si-asa ai fost bagat prea mult in seama . Cuvintele nu-ti erau adresate tie, ci pechinezului suprem pecehas!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by florin.fanatik View Post
                          Asta chiar este o jignire, aici cu siguranta nu te referi la club...
                          nu , se referea la voi

                          Comment


                          • Florine,,poate ai treaba si te retinem,,,inca odata,,daca nu intelegi cum e treaba pe aici cu caterinca,,mai bine lasa-ne in pace !

                            Comment


                            • noroc ca mai vin dinamovistii la meciurile cu steaua.... se decoloreaza de tot scaunele alea )

                              Comment


                              • Originally posted by florin.fanatik View Post
                                Asta chiar este o jignire, aici cu siguranta nu te referi la club...
                                Cred ca masori cu 2 unitati diferite, in functie de ce iti convine.

                                1.La Steaua nu pute decat a TROFEE si PERFORMANTA.
                                2. Am bani de mancare, daca vrei iti dau si tie.
                                3.Eu nu-s fanatik cu numele, la mine conteaza ca Steaua reprezinta si tara, nu doar isi FURA CACIULA cum face Dinamo cumparand meciuri, arbitri, titluri.

                                Latrati toata ziua RESPECT, fara sa stiti sensul cuvantului.
                                Respectati ca aseara ati fost varza, ati fost invinsi fara drept de apel si ciocu' mic, joc de glezne si pregatiti returul.

                                Si da bah, e jignire sa culegi 2 poze cu tigani de pe net si sa ne asociezi pe toti de aici cu aia.
                                Noi n-avem sigla cu caini ca voi, avem cu STELE. Deci exclus sa fie un tigan pe sigla
                                clubului.
                                Singurul TIGAN din fotbal pe care-l stiu e Turcu, ala care era actionar la voi.
                                Last edited by mr.K; 6 December 2011, 16:15.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google