Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In special joi seara din lipsa de alte preocupari .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Cum, joaca in cea competitia mirifica, numita Cupa Romaniei. Aceeasi cupa pe care declarau asta vara ca nu-i doare-n palarie sa o castige.
      Aceeasi cupa care le tine si de cald si de rece si de lipsa meciurilor in CL si EL.
      Deci, concluzionez CA CUpa Romaniei e mai tare decat: CL, EL, Copa Liberdatores, Cupa Intercontinentala, Cupa Campionilor Asiei.

      PS: m-as cracana de ras sa-i vad eliminati de Petrolul.

      Cred cu tarie, ca totusi, PCH ar gasi un aspect pozitiv si in acea eliminare.

      Comment


      • Da, cu siguranta va gasi o alta metoda de tras pe gluteus maximus . Inclin sa cred ca va mai urla vreo 3-4 zile cine este liderul apoi nu stiu cu ce mai poate veni.
        El fiind un tragator de elita , probabil o sa mai apeleze la niste extra iarba .
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • sa cred ca va mai urla vreo 3-4 zile cine este liderul apoi nu stiu cu ce mai poate veni
          .
          Dupa aia va face un clasament, cu cine a ocupat locul 1 mai multe zile. Inclusiv pauzele cand juca nationala si cand erau cupe europene, cu care ei oricum nu au treaba.

          Comment


          • Va zic,eu,,singura scapare a lui PCH dupa ce Dinamo va fi eliminata din cupa si dupa ce va pica si dupa locul 1 va fi: CINE ARE PALMARESUL MAI MARE ??? Asta va fi iarasi o placa veche si de demult uzata

            Comment


            • steaua cu cine joaca joi? cu calusarii cu cine req bai cocosi?

              Comment


              • steaua cu cine joaca joi? cu calusarii cu cine req bai cocosi?
                Se antreneaza pentru Europa League.
                Nu doar se pregateste ca altii de ani de zile.!

                Va zic,eu,,singura scapare a lui PCH dupa ce Dinamo va fi eliminata din cupa si dupa ce va pica si dupa locul 1 va fi: CINE ARE PALMARESUL MAI MARE ???
                Pai aici e simplu: STEAUA.
                Peste tot in topuri, e STEAUA.

                Comment


                • de ch league da, nu de europa league...mai citeste

                  mi e greata de marele palmares al spurcatilor obtinut de un cizmar din scornicesti...e trist
                  Last edited by Champion; 7 December 2011, 12:00. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • de ch league da, nu de europa league...mai citeste
                    Steaua a jucat vreo 6 sezoane in LC/CL. Dati-i cu seminte, baieti! Aveti grija la arsuri la buza sau la smaltul dintilor.

                    LE> sa-nteleg ca era sub demnitatea lui Dinamo sa joace in EL de s-a facut de ras cu Poltava si cu multi altii inainte?

                    Cizmarul ala avea si pile la UEFA cand Steaua juca 2 finale consecutive in CC si castiga una.
                    La greata merg strugurii acri.

                    PS: eu inteleg de ce-s tristi dinamovistii. Cred ca are legatura cu Steaua. II ustura dosu' ca pe Savulescu dupa seara de luni.
                    Last edited by mr.K; 7 December 2011, 12:06.

                    Comment


                    • Originally posted by Champion View Post
                      ....................

                      mi e greata de marele palmares al spurcatilor obtinut de un cizmar din scornicesti...e trist
                      Da' greata nu-ti e dupa luni seara? Baga lamaie!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Mah,,,intreaba-i de OLIMPIA BALTI de aia au auzit

                        Ps..vad ca nu se lauda nici un dinamovist cu acest palmares,,,ala va ramas ca sa va laudati pe aici
                        Last edited by Ivan Marian; 7 December 2011, 12:14.

                        Comment


                        • Pai si Olimpia Balti a auzit de Dinamo abia cand au jucat cu ei. Doar urmarind campionatul Romaniei poti auzi de Dinamo, ca-n Europa nu scot capu'.

                          Comment


                          • Originally posted by Champion View Post
                            de ch league da, nu de europa league...mai citeste
                            mi e greata de marele palmares al spurcatilor obtinut de un cizmar din scornicesti...e trist
                            e treist ..stiu ...mai ales cand e la steaua ))))...daca era la chindia targoviste nu supara p
                            e nimeni ))

                            ....ce aiurea e cand se arbitreaza corect ....chiar trebuie sa pui osul la munca )))
                            Last edited by DISSSEL; 7 December 2011, 12:57. Reason: Automerged Doublepost
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Trist sa tii cu asa echipa ca Dinamo. N-ai nici o bucurie cu ei.

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                steaua cu cine joaca joi? cu calusarii cu cine req bai cocosi?
                                daca va bate petrulul , saptamana asta o notez in calendar si o cer libera de stat ca si asa avem putine zice UE..
                                Da nu pentru noi ,nunu, ma gandesc tot la voi pentru ca nu o sa puteti sa va concentrati la serviciu ))))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google