Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mr.K View Post
    Trist sa tii cu asa echipa ca Dinamo. N-ai nici o bucurie cu ei.
    E o vorba in campionatul Romaniei ca echipele MARI se incurca cu echipele mici asa sa intamplat si la Dinamo meciul acesta.

    Comment


    • Da, echipele care castiga 2 cupe europene sunt echipe mici. Alea care nu joaca in cupe europene macar, sunt echipe gigantice.


      asa s-a intamplat si la Dinamo
      Te corectez, chiar de imi e rusine sa corectez academicienii dinamovisti.

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        Da, echipele care castiga 2 cupe europene sunt echipe mici. Alea care nu joaca in cupe europene macar, sunt echipe gigantice.

        ..........................................
        Echipe mamut sunt cele ce Joia joaca pe maidan .....
        Doamne cat sa mai astept Doamne sa ma uit si eu la Dinamo in Europa, cat? Cat ca numai pot!

        Cand Doamne sa tip si eu o data 4-2 la Tanaseeeeeeeee ( a.k.a Dodel), cand Doamne sa strig si eu goooooooolllll NILA (gol in minutul 90+2, in partida de luni seara dintre Dinamo - Steaua 1-3 ????
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • a jucat cativa ani consecutivi in grupele E.League...si ce grupe a avut dinamo nu desculti ca Larnaca , dar atunci nu erai suporter)

          + va bucurati degeaba , etapa asta v-o trag ungurii si recuperam punctele ) apoi sa va aud beeeeeee beeee)
          Last edited by Champion; 7 December 2011, 13:42. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Da' spune-ne de cand nu mai joaca!
            Sa te vad eu pe tine ce suporter esti .

            Nu cred sa ne bata CFR, jucam aici, va fi dificil pt ei.
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • aici unde? nu aveti nici macar cotet

              Dinamo - Bayer Leverkusen 2-1
              Everton
              Castigatoarea cupei uefa tska moscova
              Sahtior...mai zic?) astea echipe tata nu mizeriile alea, imitatii) toti arabii)
              Last edited by Champion; 7 December 2011, 13:47. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Cu atat mai rau, iti dai seama. Am si spus intr-un post ca v-a batut o echipa fara stadion, fara cantonament, jucand de un tur intreg in deplasare.

                Mai mare umilinta ca asta ce mai vrei?

                Nu mi-ai raspuns totusi de cand nu a mai jucat!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • sa nu mai zic de Lazio, Manchester ) ati auzit de ele de la tv

                  Comment


                  • Steaua-Valencia.
                    Perfect imitatie araba, Valencia asta.


                    dar atunci nu erai suporter)
                    Cand eram eu suporterul Stelei, tu mai aveai cativa ani pana sa-ti faci aparitia in galaxia asta.
                    sa nu mai zic de Lazio, Manchester ) ati auzit de ele de la tv
                    Da, acolo am auzit. Tot de la TV am auzit de Poltava si alti necunoscuti pe care i-ati facut voi cunoscuti.
                    Last edited by mr.K; 7 December 2011, 13:51.

                    Comment


                    • [QUOTE=Eu4yas;1127113]Cu atat mai rau, iti dai seama. Am si spus intr-un post ca v-a batut o echipa fara stadion, fara cantonament, jucand de un tur intreg in deplasare.

                      a fost meci in deplasare, am gasit scuza am avut noi stadion si ne ati batut voi

                      Originally posted by mr.K View Post
                      Steaua-Valencia.
                      Perfect imitatie araba, Valencia asta.
                      ca de obicei...la 11m )) mai stiu eu o mare finala
                      Last edited by Champion; 7 December 2011, 13:50. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Mister

                        Lasa-l ca nu stie.
                        Real, Lyon, Bayern, Liverpool, Arsenal ............ Stiti si voi ce-s astea?

                        Champion 1-3

                        Nu gasesc nicio scuza, nu stiu da' tu nu prea intelegi!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Steaua-Valencia.
                          Perfect imitatie araba, Valencia asta.




                          Cand eram eu suporterul Stelei, tu mai aveai cativa ani pana sa-ti faci aparitia in galaxia asta.
                          pacat ca anii au trecut degeaba

                          nu mai zic de furtul arbitrului de la meciul cu Olimpique golul in ultimul minut anulat eronat... asta e, n ai ce face, cand e sa fie ghinion e ghinion
                          Last edited by Champion; 7 December 2011, 13:54. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • astia fac cu schimbul ma , cand pch , cand champion , pregatiri pentru liga ?

                            ce o scalda , ba cu echipele care au jucat cand era mamaia copil , ba ca sunt pe primul loc (or sa pice repede) etc
                            a`ti cazut demult in penibil , lasati locul liber si va doresc o imensa plasma de craciun sa puteti urmarii meciurile la tv (stiti voi care meciuri )

                            Comment


                            • pacat ca anii au trecut degeaba
                              Pentru Dinamo, da.

                              nu mai zic de furtul arbitrului de la meciul cu Olimpique golul in ultimul minut anulat eronat
                              Eu stiu ca-i vorba de Marseille, se pare ca tu nu stii ca exista 2 Olimpique, iar cu Lyon care le dadea cu paine multora, Steaua a facut egal, acasa la Lyon.

                              Comment


                              • mr k ce ziceai de academicieni?uita te mai sus ;))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google