Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa-mi spui ce masura la PAMPERSI PREFERI!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Cea mai mare....in regiunea respectiva am un handicap major

      Sa imi spui ce binoclu vrei de Craciun, nu de alta dar sa vezi si tu liderul, ca din pozitia in care te aflii e posibil sa nu ai sanse nici cu telescopul Hubble ....lasa, ca gandeste ilie stan o strategie impreuna cu george si cu helmuth si poate cu putin noroc si determinare terminati la doar 12-15 puncte campionatul asta de noi
      Last edited by PCH; 12 December 2011, 00:15.

      Comment


      • Vezi ca asta cand a muls oile a avut lapte. Cand a luat terenu, l-a dublat! Atentie cu ciobanul ca s-ar putea sa va dea vreo 7-8 TIR-uri distante daca strategeste ceva.

        Esti pana la piele si-ai udat si canapeaua la cum a surclasat, SUBORDONAT, STEAUA pe cfr cluj!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Daaaaa, mare atentie la ala....sa nu va bage direct in B...gigi gig gigi nu-i laasaaaaaa du-i din aaaa....du-i din aaaaa aaaaaa aaaaaaaa .....aveti mare atentie la oier baieti ca asta a furat mult pamant cu Mapn si asa a ajuns un clovn retardat si analfabet cunoscut.

          Nu stiu cum a surclasat steaua pe cfr (probabil ai vazut un alt meci) dar DINAMO are 3 puncte in meciul cu bozgorii....si inca ceva, obtinute in ungurime.....vOI nu ati fost in stare sa-i surclasati, SUBORDONATI nici acasa cu doi oameni in plus timp de 10 minute....bine, impropriu spus acasa! voi sunteti printre altele si nomazi ....apropo, cfr e vro mare scula de ne raportam la ea???
          Last edited by PCH; 12 December 2011, 00:21.

          Comment


          • Post penibil, rog pe cineva sa mearga in Militari sa-i dea astuia vreo 2 perechi de palme sa-l trezeasca!
            Habar n-are ce vorbeste, tind sa cred ca a tras pe NAS! As always!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Vezi ca esti offtopic, ia un distonocalm ca adevarul doare.....zi, vrei binoclu? sau telescop??

              Comment


              • Te-nteleg, esti obosit si probabil ai baut vreo 2 degete de SPUMA DE BERE si ai furat vreun laptop!

                Mergi la somn!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • hopaa a baut bere )) sa nu fie in coma
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Mah, dar sti ce e bine totusi daca analizezi distanta asta umilitoare pe care va dat-o Dinamo (echipa aia care in vara nu a facut niciun transfer, joaca cu improvizatii si este antrenata de un novice in aceasta meserie, novice care nu se compara cu mister ilie stan si bran)...hai sa vezi ca totusi iti sunt prieten si te ajut sa treci cu bine peste necazul asta care poate conduce foarte usor catre o depresie acuta severa....priveste partea plina a paharului, totusi cele 8 puncte reprezinta o distanta atat de mare incat cojile de seminte scuipate (scuzati expresia) in cap de lider nu ajung pana la vOI sau daca ajung nu ajung asa de multe....le mai triaza principalele urmaritoare!

                    Comment


                    • Pai stii ce face acum? Face ture in casa, ma injura la maxim , ma face nenorocit, si cauta pe net replica la postul meu! )


                      Mor de ras!

                      DIessel, sa nu te puna dreacu sa citesti ce-a scris!

                      E CLAR, A BAUT!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Ce mai ma distrez cu vOI....hahahahahahhahahahahahahhaha. Eventual cu o palarie chiar ca eviti aproape 100% cojile!

                        Apropo, nu trebuie sa spui in mod indirect ce faci tu acum si starea ta de spirit, ca o stiu! Esti la pamant!

                        Comment


                        • http://www.loganclub.ro/forum/caine_pervers-t38863.html

                          Si noi cu tineeeeeeeeeeeeee, ESTI STAR!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • )) nu pot sa privesc partea plina a paharului ..ca ai baut o ))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Gata, esti termenat, KO! Nu mai sti ce sa faci, ce sa zici si din acest motiv am mila de tine si ma retrag doar pana maine! Iti doresc somn usor.....ce gluma buna!

                              Comment


                              • Originally posted by Eu4yas View Post
                                Pai stii ce face acum? Face ture in casa, ma injura la maxim , ma face nenorocit, si cauta pe net replica la postul meu! )


                                Mor de ras!

                                DIessel, sa nu te puna dreacu sa citesti ce-a scris!

                                E CLAR, A BAUT!
                                sub asa zisa bucurie de campioni de toamna este iepurele cu morcovu unguresc))))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google