Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaaaaaaaaaaaaahahahhahahahahhahhahahahhahahahahah ha!

    Bai lasa-ma ca mor de ras auzi! Sa traiasca domn D-fens!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Campioanoooo Caaampioanoooo
      Nuuumele tau eee Dinamoooo

      Sa conduci din etapa a doua clasamentul, sa iei avans atatea puncte fata de asa zisa rivala , sa iesi campioana de toamna.....ce mai vreti? SUNTETI FRUSTRAAAAAAAATI
      BEEEEEEEE BEEEEEEEEEEEEE

      UPS era sa uit, ce a facut steaua la astra in turul acesta?))))) Sunteti penibili) ofticatilorP hahhaaaaa

      Uitati-va in saivanul vostru de oi inainte sa vorbiti de ceilalti
      Last edited by Champion; 12 December 2011, 10:25.

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        sa iesi campioana de toamna.....ce mai vreti? SUNTETI FRUSTRAAAAAAAATI

        Eu ma intreb ceva: CAM-PI-OANA DE TOAMNA joaca pe undeva ?
        E vreun campionat al echipelor din europa care au iesit campioane de toamna?
        Se da vreun premiu ceva ,vreo cupa,UN PAR IN CAP,un sut in fund ,ceva acolo mancare pt catei si nu stim noi ?

        Bai baieti,,la urma se numara BOBOCII,,,,mai aveti de mancat fotbal pe paine pana la final de campionat, asa ca stati potol/bland ca e frig afara si va asteapta vremuri grele!

        Si mai ma repet inca odata,,distanta dintre Steaua si dinamo e de 5 PUNCTE..pt ca in returul asta o sa mancati bataie ca la stana/saivanu CIOBANULUI sef de TURMA! O SA FIE dinamo MASACRATA/MACELARITA !!!

        Comment


        • ai scris gresit acolo se scrie CAM PIONi cam asa atzi fost voi de la meciu cu steaua
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • sa iei avans atatea puncte fata de asa zisa rivala
            Si rivala sa va dea felia umilindu-va!

            sa iesi campioana de toamna.....ce mai vreti?
            Dar sa stii ca echipa ta preferata nu e in stare de nimic............

            SUNTETI FRUSTRAAAAAAAATI
            BEEEEEEEE BEEEEEEEEEEEEE
            Da sunt frustrat ca sunt in Europa, sunt frustrat ca am fost an de an, sunt frustrat ca v-am dat bucata umilindu-va, 1-3 a fost, ultimul gol marcat de NILA in minutul 90+2.
            Sunt frustrat ca totusi mai am sanse la primavara europeana.
            Sunt frustrat ca vad ca echipa cu care simpatizez incepe sa joace.
            Sunt frustrat pt ca am surclasat locurile 1 si 2 la orice capitol!

            Asa suntem noi . Urla frustrarea in noi!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • tot sub noi sunteti ))) ati ajuns sa va mandriti ca diferenta e de doar 5 puncte...penibili frate penibili))

              Comment


              • te repeti,te repeti, te repeti , te repeti....)))))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • pana va intra bine in cap)

                  Comment


                  • Eu ma intreb ceva: CAM-PI-OANA DE TOAMNA joaca pe undeva ?
                    Atat.
                    Felicitari totusi campioanei de TOAMNA-IARNA.
                    Astept colectia PRIMAVARA-VARA.

                    Mi-a placut cum a jucat Steaua, a facut instructie cu CFR, pacat de arbitru si de nenoroc, efectiv n-a vrut sa intre in aţe.
                    Si publicul, de vis, cati au fost, vreo 35 de mii parca? Cred ca la meciul cu Larnaca or sa fie 45-50 de mii. Inclusiv dinamovistii am vazut ca merg, sa mai vada si ei un meci in Europa.

                    PS: Totusi, cat 1 punct are campioana de toamna-iarna fata de locul 2? La astia de la Dinamo le tremura chilotii pe ei si se roaga sa se strice vremea pentru a se intrerupe campionatul.

                    Comment


                    • 1. nu toti care merg pe national arena sunt stelisti...era un meci frumos, sambata seara, stadion frumos, a mers lumea sa vada un meci
                      2. un punct , doua, zece..ideea e ca dinamo e in fata
                      3. abia ati scos un egal cu o echipa pe care am batut-o la ea acasa

                      oricum ati incerca sa o dati tot slabi sunteti)))

                      ps: daca ii dadea balaj rosu lui gerlado asa cum merita ce ziceti? mai era acelasi meci?;)

                      Comment


                      • Eu ma intreb ceva: CAM-PI-OANA DE TOAMNA joaca pe undeva ?
                        Mariane, evrikaaaaaaaaaaaaaaa! Am gasit: JOACA IN RETUR.

                        Comment


                        • GATA CAPACUL !!! Idolul vostru, seful vostru suprem Gigi a dat declaratii :

                          1."Fotbalul nu e vrăjeală, cum să aleg stelişti cînd noi nu sîntem sus în clasament?! Dacă eram, numai de-ai mei nominalizam. Aşa, îi alegem pe cei mai buni, nu?!".

                          2. "Domnule, din punctul meu de vedere, cel mai bun tehnician nu poate fi altul decît cel care e pe primul loc. Deci, Liviu Ciobotariu! Eu nu aleg la mişto. Nu pot să zic că e Răzvan Lucescu sau Ilie Stan! Rezultatele vorbesc, Dinamo e pe primul loc, deci Ciobotariu e cel mai bun".

                          3. "După mine, cel mai bun fotbalist e cel care a marcat cele mai multe goluri. Acum, golgeter cine e?! Marius Niculae, nu?! Păi, Niculae e jucătorul anului!".

                          Comment


                          • Intr-adevar, ai dreptate. Am cautat pe saitul uefa.com la competitiile europene in desfasurare si am gasit ca Dinamo are meci cu Dinamo 2/3 pentru a accede in primavara judeteana.
                            Le doresc mult succes.
                            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vorbele sunt de prisos dupa comentariile de mai sus. Cadeti in penibil daca mai continuati sa tineti coada sus

                              Comment


                              • spre diferenta de voi care inca visati cu capul in nori el a avut curajul sa recunoasca
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google