Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da-i un mesaj cu 3-1, ca e obisnuit cu scorul.

    Comment


    • Originally posted by mr.K View Post
      PCH cred ca si-a aruncat plasma pe geam aseara,
      De ce a aruncat plasma pe geam un dinamovist ..aka PCH ?

      Aseara se vorbea de STEAUA,STEAUA,STEAUA,STEAUA SI IAR STEAUA.
      Cum dadea pe un canal TV sa scape de cosmar,,peste tot se vorbea de STEAUA.

      Da pe TVR si ce sa vezi?: se vorbeste de STEAUA
      Da pe ProTV si ce sa vezi?: meciul STELEI in direct
      Da pe Antena..iarasi STEAUA
      Da apoi pe B1TV...transmiteau hora bucuriei de la UNIVERSITATE
      Da pe Sport.ro...comentarii si interviuri cu STELISTII,,imagini cu STEAUA
      Da pe GSP...La fel iures peste tot cu STEAUA
      Da pe OTV,,la fel...Malina a fost surclasata in audienta de catre STEAUA

      Pe la ora 3/4 dimineata PCH s-a dus sa cumpere o alta plasma,,,dar de cum a fost si aia instalata si de cum a dat drumul la TV, difuzoarele au inceput sa vuiasca din cauza stirilor diminetii de pe TOATE CANALELE TV care transmiteau stirea cu surle si trambite CA STEAUA E NUMAI UNAAAAAAA !!!
      Rezulatatul a fost unul spontan,,PCH a aruncat si PLASMA 2 pe geam.

      Oare cate PLASME vor mai fi aruncate pe geam pana de REVELION ???

      Comment


      • Ar insemna sa-l nenorocesc .

        Haos la Ambasada Canadei. Este pentru prima oara cand un pechinez incearca obtinerea vizei, azil politic, dobandirea cetateniei, schimbarea nick-ului pe LCB .

        Bah, nu fiti rai, haideti cu totii, cei 151 de suporteri + o potaie sa strigam:

        Steaua eeeeeeeeeeeeee numai unaaaaaa!


        @Hahahahahahahahahahahahahaha

        Nasule deja stockul este epuizat
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Trebuie o plasma cu carcasa de TITAN sa reziste la orice.

          Comment


          • Donez aparate RADIO si TV..prietenii stiu de ce
            Voi ce mai aveti prin debarale de donat?
            Attached Files

            Comment


            • Am prin pod la tara un Lux pe lampi si un Sport mic, alb-negru care e fiţă.
              Si un radio din ala mare, cu carcasa din lemn, sa aiba PCH in Canada unde asculta posturile romanesti unde se transmit meciurile Stelei.

              Comment


              • Donez PC pt a putea fi in tema cu noutatile sportive de pe net.
                Attached Files
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Cred ca PCH e deja la aeroportul Otopeni sau in port la Constanta.
                  Incearca cu disperare sa prinda de roti/aripi un avion care decoleaza cu destinatia CANADA sau cauta vreun container in port cu aceiasi destinatie CANADA

                  Ps,,,ce sa vezi si pe acolo,,,,mai venisera inca 100 de catei si vroiau si aia aceiasi destinatie..CANADA si uite asa a inceput o bataie intre ei!
                  Last edited by Ivan Marian; 15 December 2011, 11:34.

                  Comment


                  • Pana si pensionarii la coada la bancomat discuta de Steaua. E clar, n-are PCH sanse sa scape aci de stres.

                    Comment


                    • S-a varsat niste apa pe jos pe-aci:

                      Femeia de serviciu 1: Ai vazut fai femeie meciu' aseara?
                      Femeia de serviciu 2: Steaua eeeeee numai unaaaaaa!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Colegele de la sediu erau foarte bine informate dimineata. Si alea care n-au treaba cu fotbalul. Steaua e un fenomen de care nu poti sta departe, pentru ca performantele vorbesc de la sine.
                        Le-am intrebat la o cafea daca stiu ce face Dinamo in campionat si mi-au zis ca ele se uita numai la meciurile din cupe europene. Deci, canci Dinamo.

                        Comment


                        • Pe langa faptul ca ieri am trait cea mai mare lovitura din viata mea...ma refer la viata personala, nicio legatura cu fotbalul si sunt terminat de ieri precizez faptul ca am vazut doar 30 de minute din meciul stelei....primele! Am stiut ca se va califica destul de usor si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, bucurati-va demn si respectati rivalii, daca puteti! Daca nu, continuati in spiritul vostru caracteristic de ciobanasi...aka becali george. Singura mea alinare, o picatura intr-un ocean, nu aveti sanse la niciun trofeu anul asta...o zi placuta in continuare si noroc bun la tragere....stiu ca il aveti si veti pica cu cine stie ce ratati, ca nu se poate sa pice steaua cu Manchester....sau la ce noroc am eu, poate pica cu aia si trec mai departe ca m-am dus dreacu....Dumnezeu cu mila!

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Donez PC pt a putea fi in tema cu noutatile sportive de pe net.
                            O fi reusit sa instaleze WINDOWS-UL pe PC-ul ala ???
                            Cum de numai intra el pe aicisea sa stea cu noi la taclale ?...mai spargem o SAMANTA o ALUNAINUTA..mai o COLA rece

                            Ps,, a reusit..bingo...cred ca visez,,e cel mai frumos post al lui la adresa noastra!
                            Last edited by Ivan Marian; 15 December 2011, 11:52.

                            Comment


                            • Bah, deci eu eram sa cad sub birou, a intrat cineva pe nick-ul lui PCH?

                              Comment


                              • Eu sunt.....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google