Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da,

    VICTORIIIIIIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Si-acum PCH.

      Comment


      • Huuuuooooooooooooo! )

        Comment


        • Cand o vedea omologul ( Champion) lui PCH acest post va face infarct
          Macar PCH a recunoscut ca STEAUA E NUMAI UNA !!!
          Champion oare cand se va trezi la realitate ca STEAUA E NUMAI UNA !!!?

          Original a fost postat de PCH
          .................... si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, bucurati-va demn ..............................................

          Comment


          • Dzeu sa o odihneasca pe sotia lui Cornel Dinu si lui multa SANATATE pentru ca e un om cum rar mai vezi prin Romania.

            Comment


            • Cornel Dinu si lui multa SANATATE pentru ca e un om cum rar mai vezi prin Romania.
              Pacat ca-i dinamovist si filozof pe deasupra.
              Dar problemele si-au pus amprenta asupra lui, are coltii tociti.

              Comment


              • Original a fost postat de PCH
                .................... si nu mai am nimic de spus decat felicitari pentru ca le merita. Daca te uiti pe cifre cand vine vorba de europa steaua este lider....si e detasat. Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, bucurati-va demn ..............................................
                As vrea sa pun asta la semnatura!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Pai te sparg....

                  Comment


                  • in momentele astea grele nu mai conteaza ca e dinamovist,rapidist,stelist

                    Comment


                    • Originally posted by PCH View Post
                      Pai te sparg....
                      Norocul tau este ca sunt prea multe caractere.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Chiar acum la Sport.ro am vazut o stire bomba,,cica a fost aseara pe la INTER/UNIVERSITATE
                        o masina cu niste patrupede.Erau dinamovisti deghizati si erau in inspectie ca sa vada si ei si sa simta o ATMOSFERA DE SARBATOARE.
                        Fotografia a fost facuta de un PAPARAZZO aflat si el pe acolo
                        Attached Files

                        Comment


                        • Bah, da' ce veseli sunt cu totii! Pana si purecii le-au murit de-atata amar.

                          Comment


                          • Aaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

                            Bai e teroare cu forumul asta! Saracii de ei!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • 50.000 pe stadion şi aproape 1,5 milioane de oameni în faţa televizoarelor la Steaua-Larnaca

                              Iată mai jos top 15 audienţe la televiziunile din România realizate la evenimente sportive:


                              Steaua apare peste tot, Dinamo n-am vazut sa fie.
                              Attached Files
                              Last edited by mr.K; 15 December 2011, 13:48.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                                Pai e sarbatoare mare)) deja se strang fanii lui dinamo acolo
                                Originally posted by Champion View Post
                                glumite de spurky) penibili, penibili...fara mentalitate...sa faci atata haz pt ce? Abia stiti sa ajungeti la stadion, v ati uitat toti de la tv si acum vorbiti pe aici )

                                tiky takaaaaaaaaaaa, pana la prima infrangere apoi iar va pune ciobanul cu botul pe labutze...a anuntat ca aduce iar jumatate de echipa, iar se frige prostul . 0 omogenitate la echipa satenilor

                                eu4yas my friend de ce nu ai mers la meci? ) te doare undeva de tiki taka, tie iti place distractia pe forum)) era departe stadionul

                                Alooo alooooo suporterii de tastatura au invadat forumuuuuuullll...tiki taka foruuuuumm))

                                App , ce surcalseaza steaua ? orice rivala cu 50mii? Prietene vezi ca la dinamo-hamburg au fost 80mii ;) mai citeste, lasa-l pe gigi becali si tiki taka
                                ie acri bre sgrugurii?)))

                                Originally posted by Eu4yas View Post
                                Seara unui dinamovist - 14.12.2011 - 15.12.2011

                                Ies de la serviciu si merg catre casa. E Miercuri seara, ce sa fac oare? Ajung acasa, vreau sa dau drumul la tv dar nu pot. Ma ia stomacul merg la closet, n-am hartie , ies, iau un ziar, merg din nou la closet, reusesc - ies din closet . Sotia da drumul la TV, ProTV, ora 22:00, ma ia iar stomacul, merg la closet. Pe langa deranjamentul provocat, incep sa plang si ma-ntreb daca nu cumva ar fi mai bine sa ma uit la Mireasa pt fiul meu.
                                Suntem in Militari, acasa, toate luminile aprinse, incredibil, se-aude sotia:

                                Draga, deci de pe NATIONAL ARENA se-aude galagia asta pana aici?

                                Primesc prima felie. Mi se face rau, iau un calmant. Ma ascund in debara. Sotia din nou:

                                Draga, vino draga sa ne uitam la meci! Este o atmosfera dementiala! Nu am vazut si nu s-a vazut asa ceva ever.
                                Pe langa vocea sotiei il aud pe comentator, 1-0 pt Shalke. Ma clatin, palmele imi transpira, respir din ce in ce mai greu.
                                Se termina prima repriza 0-0. Sper in continuare. Ma uit pe forum LCB, e liniste, e bine, sunt in grafic.
                                Din nou galagie, merg si dau comanda de inca o pereche de termopane sa pun peste cele existente, minutul 54, penaltyyyyy! Doamne, doamne, de ce doamne?
                                Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraul Rrrrrrrrrusescu, 1-0 Steaua, inchid telefonul mobil.
                                Reusesc sa montez si cealalta pereche, nu este de-ajuns, vuieste cartierul Militari.
                                Minutul 61, gol Larnaca, imi deschid telefonul mobil, ma bucur dar in sinea mea stiu ca e de rau.
                                Minutul 70 primesc bucata suprema. Termopanul imi crapa si incredibil, gggooolllll Nikolic. Arunc pe geam telefonul fix romtelecom, telefonul fix rds, telefonul mobil rds si cele 2 mobile din buzunar.
                                Minutul 84 imi aduce impaienjenirea ochilor. Sunt distrus, ggooolllll Nikolic, 3-1, la Haifa 2-0 pt Shalke, STEAUA CALIFICATA!

                                De ce DOAMNE? De ce DOAMNE? Cum merg eu maine in fata stelistilor? Cum ma prezint eu in fata lor? Nu mai rezist doamne. Cum mai intru eu pe forum doamne? Imi pot schimba nick-ul oare? Crezi ca daca schimb nick-ul ma vor recunoaste apoi? Unde sa ma ascund.

                                Prind 5 minute de somn de la 6 la 6 si 5 dimineata, dau drumul la TV, STEAUA CALIFICATA!

                                AMURG.........
                                nu ai sanse bre nu mai incerca cu pastile))))))))) esti dus rau
                                Last edited by DISSSEL; 15 December 2011, 13:56. Reason: Automerged Doublepost
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google