Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum o fi, cum n-o fi, un lucru e clar: voi dinamovisti n-o sa aflati niciodata. Voi continuati sa va antrenati pentru champions league. Asa ceva inca nu e de voi.
    Ma bucur pentru performanta Stelei. Singura echipa ce a ramas sa ne reprezinte in europa.

    Comment


    • Da, mare performanta....nu auzisera aia de steaua si de cupa lor din 1432! Mai mult de inca 2 meciuri nu jucati, asa ca nu o sa va stie nimeni! Mai sti echipe care vor fi in aceeasi situatie ca voi? Ca eu nu si nu intereseaza pe nimeni, raman in istorie doar castigatorii.....participantii, ca au jucat 1, 2 sau 5 tururi nu ii stie nimeni. Anul asta nu aveti trofeu, asa ca multumiti-va ca ati batut Larnaka

      Cand umpleam noi stadionul ala si cand urlam ca dementul pe stadioane multi dintre voi inca se incaltau cu stangul in dreptul, asa ca nu mai fiti cocosi ca nu stiti cum arata un scaun din peluza....

      Comment


      • hahahaha , lasa`l ma, abia a scapat de diavolii aia diminteatza ,ii mai zici si tu acuma , doarme cu cosmaruri
        se viseaza dand golul calificarii cu portka poltava aia

        Comment


        • Decat sa ma bucur pentru analfabetii aia cu becali in frunte mai bine ma duc sa caut rame si sa ma duc cu ivan marian la copca pe Lacul Morii!

          Comment


          • hai ca ai ceva invidie in tine cand vezi ca aia se califica si alte echipe romanesti joaca in europa , si voi stati acasa .... nu e chiar placut.

            Comment


            • Invidios pe steuaa??? nu am de ce! Ar insemna sa involuez, o sa vina si randul nostru! Roata se intoarce mereu

              Comment


              • da , mereu se intoarce roata la antrenamente ....scuze , pregatirile pt ucl
                era vorba de invidie in general...nu neaparat de steaua, dar daca ai adus`o in discutie , e clar ca ceva e in neregula .

                Comment


                • Nu e nimic in neregula, e rivala noastra, echipa pe care o uram cel mai mult...restul nu exista!

                  Comment


                  • Originally posted by DISSSEL View Post
                    Efectele golurilor doi şi trei marcate de Steaua miercuri seară, cu AEK Larnaca, 3-1, au fost resimţite secunde bune de cei care locuiesc relativ aproape de Arena Naţională.
                    Da asa este.

                    Originally posted by PCH View Post
                    Nu au fost resimtite, te asigur. Stadionul este unul modern si cea mai mare parte a sunetelor, zgomotelor raman in interior pentru a creea o acustica deosebita
                    Vorbesti tampenii ca de obicei. Asiguri pe dreacu tu cum de altfel ne-ai asigurat la sfarsitul sezonului ca echipa pechineza va castiga Europa League, Champions League, Campionat, Cupa, Campionatul Mondial al Cluburilor, Campionatul European al Cluburilor etc etc.....Stim, noi citim ce scrii tu , problema e ca nu te credem si-apoi avem cateva atuuri sa facem si un pic de STO, vezi Vorskla Poltava .

                    Domnu', colegul meu sta in zona Barajul Dunarii => se aude. Omul nu este un impatimit al fotbalului dar stia cand Steaua marca fara sa priveasca meciul la tv.
                    Zona Baba Novac se-aude si mai bine....
                    Iar ca ultim argument intreaba-l pe fuguletz daca prietena lui a dormit, sta chiar la cativa pasi de stadion.


                    Originally posted by PCH View Post
                    Da, mare performanta....nu auzisera aia de steaua si de cupa lor din 1432! Mai mult de inca 2 meciuri nu jucati, asa ca nu o sa va stie nimeni! Mai sti echipe care vor fi in aceeasi situatie ca voi? Ca eu nu si nu intereseaza pe nimeni, raman in istorie doar castigatorii.....participantii, ca au jucat 1, 2 sau 5 tururi nu ii stie nimeni. Anul asta nu aveti trofeu, asa ca multumiti-va ca ati batut Larnaka

                    Cand umpleam noi stadionul ala si cand urlam ca dementul pe stadioane multi dintre voi inca se incaltau cu stangul in dreptul, asa ca nu mai fiti cocosi ca nu stiti cum arata un scaun din peluza....
                    Mafaldaaaaa, tu si cu Borcea, prezicatorilor . Jucam cat putem sau jucam acele 2 meciuri pt ca PUTEM.
                    Voi puteti? Rasul rasilor!

                    Nu te mai lauda ca ai fost tu pe stadioane, ai facut tu, ma lasa rece. Suntem oameni aici care au o varsta peste tine. Termina-te.
                    Pot sa spun si eu lejer ca eu am fost pe stadion cand tu erai inca sugar!


                    Originally posted by PCH View Post
                    Invidios pe steuaa??? nu am de ce! Ar insemna sa involuez, o sa vina si randul nostru! Roata se intoarce mereu
                    Ma, daca noi involuam voi ce faceti ma? Sunteti sub 0 sau maxim multimea vida?
                    Randul vostru va veni, cu siguranta, numai ca ti-am spus, hai sa ne dam la clonat organele interne si tot ce e nevoie pt a dobandi Tinerete Fara Batranete si Viata Fara de Moarte!

                    Ce dreacu ma, aveam pretentii, cred ca baietii astia n-au mai postat ca s-au saturat de-atatea mistouri la adresa lui Dinamo.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Gaz Metan-FC Brasov 1
                      Sportul-Concordia 1
                      Astra -CFR Cluj 2
                      Tg. Mureş-Dinamo 2
                      Pandurii Tg. Jiu- Ceahlaul 1
                      U Cluj-CS Mioveni 1
                      Otelul -Petrolul 1
                      Steaua-Sibiu 1
                      FC Vaslui-Rapid 1

                      Comment


                      • Originally posted by DISSSEL View Post
                        Efectele golurilor doi şi trei marcate de Steaua miercuri seară, cu AEK Larnaca, 3-1, au fost resimţite secunde bune de cei care locuiesc relativ aproape de Arena Naţională.
                        daca mergi rar la stadion asa crezi )

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Mai mult de inca 2 meciuri nu jucati, asa ca nu o sa va stie nimeni! Mai sti echipe care vor fi in aceeasi situatie ca voi? Ca eu nu si nu intereseaza pe nimeni, raman in istorie doar castigatorii.....participantii, ca au jucat 1, 2 sau 5 tururi nu ii stie nimeni.
                          Frate PCH,dupa mentalitatea ta ar trebui ca restul echipelor eliminate din Liga Europei/Campionilor sa numai joace deloc la anul ce vine,,CA NU AU NICI O SANSA.
                          Ar trebui sa nu mai fie nici un campionat in sensul asta ca asa vreti voi dinamovistii,,,sa numai joace nici o echipa la anul ca se stiu castigatorii din timp si se fac de ras daca joaca pt calificarea in MAREA FINALA !

                          Originally posted by PCH View Post
                          Decat sa ma bucur pentru analfabetii aia cu becali in frunte mai bine ma duc sa caut rame si sa ma duc cu ivan marian la copca pe Lacul Morii!
                          Pana si pestii din Lacul Morii au auzit de STEAUA si doar la mine vor trage de rama din carligul unditei,,la tine vor trage cand se va califica dinamo in EUROPA

                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Da asa este.
                          Vorbesti tampenii ca de obicei.
                          Ma, daca noi involuam voi ce faceti ma? Sunteti sub 0 sau maxim multimea vida?
                          Ce dreacu ma, aveam pretentii, cred ca baietii astia n-au mai postat ca s-au saturat de-atatea mistouri la adresa lui Dinamo.
                          Sincer ...deja numai pot scoate mistouri la adresa lui dinamo..sunt fara inspiratie,m-am saturat de ei pana peste cap,,ca devin din ce in ce mai penibili si MISTOU e pe ei cat raia pe capra ca nu reusesc si ei ce a reusit: STEAUA,RAPID,VASLUI,CFR,OTELUL,URZICENIU,TIMISOARA (daca nu treceau in B) si lista poate continua.

                          Frate trebuie sa RECUNOASTETI ca sunteti PENIBILI cand nu reusiti nimic nimic nimic nimic nimic nimic nimic nimic an de an si an de an va uitati la altii cum joaca in NISTE GRUPE PENIBILE DIN EUROPA si joaca pt o sansa si pt un spectacol fotbalistic ca noi sa ne bucuram de ei.
                          Daca dinamo a voastra nu reuseste sa va satisfaca nu suntem noi vinovati...ci conducatorii vostri de CARTON ONDULAT!

                          Eu ma intreb de ce se mai tine RETURUL in campionatul Romaniei ca deja DINAMO ESTE LIDER si cu siguranta restul echipelor sunt de rahat,,sa se anuleze RETURUL ca se va tine degeaba!

                          Ps..daca tot sunteti numarul 1 si la final de retur VA RUGAM INSISTENT sa va cereti demisia din EUROPA si sa cereti sa nu jucati pe nicaieri in vreo grupa ca va umpleti de PENIBIL ca restul echipelor din Europa ce au reusit acest lucru,,adica sa fiti ELIMINATI PREMATUR !
                          Last edited by Ivan Marian; 16 December 2011, 12:16.

                          Comment


                          • Original a fost postat de PCH
                            Mai mult de inca 2 meciuri nu jucati, asa ca nu o sa va stie nimeni! Mai sti echipe care vor fi in aceeasi situatie ca voi? Ca eu nu si nu intereseaza pe nimeni, raman in istorie doar castigatorii.....participantii, ca au jucat 1, 2 sau 5 tururi nu ii stie nimeni.
                            Asa s-a zis si cand am intalnit Valencia.

                            Auzi, dar pe aia care joaca numai tururi preliminarii cine ii stie?

                            Comment


                            • la ce ora e tragerea la sorti?

                              Comment


                              • la ora 14:00 , zice GSp...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google