Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai si tu dreptate dar suntem 50%-50%.

    Nu e rau!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Of of of echipa de PENIBILI a Romaniei..dinamo. Restu e Can Can !

      Cred ca PCH a aruncat si PLASMA 2 pe geam de nervi ca STEAUA a avut bulan cu Belodedici la aceasta tragere cu TWENTE ))

      Comment


      • rau nu e, clarrr .Au scapat de cele 4 din Ch.League+ alte echipe tari

        Ideea e ca primul meci se va juca la buc, iar calificarea in olanda . Steaua trece acum printr-o forma buna, dar pana la primavara nu se stie ce o sa mai fie.

        Originally posted by Ivan Marian View Post
        Of of of echipa de PENIBILI a Romaniei..dinamo. Restu e Can Can !

        Cred ca PCH a aruncat si PLASMA 2 pe geam de nervi ca STEAUA a avut bulan cu Belodedici la aceasta tragere cu TWENTE ))
        PARDON, la toate tragerile
        Last edited by Champion; 16 December 2011, 15:44. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Belo a tinut cu noi.

          Ideea cu primul meci acasa e cu dus si intors. Sincer putem juca aici la un 0-0 si-apoi in Olanda sa mergem si la un 1-1.

          Si da, cea mai nasoala problema este ca se va intrerupe campionatul. Probabil ca acesta va fi primul al meci din sezon. Sper sa prinda echipa o zi buna.

          Concluzia mea este ca adversarul este accesibil.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • si pregatirea de iarna se va scurta cu 2 saptamani ;)

            Comment


            • Steaua va trece de Twente dar apoi da de Shalke....si ala e finalul!

              Comment


              • unde sunt mieluseii? v a potolit uefa?)

                Comment


                • Au primit furaje proaspete acum! )

                  Comment


                  • @Champion , @PCH Dinamo niciodata nu a stiut cum e sa fii campion si d-aia nu va e frica sa vorbiti despre lucruri marete. Cand vreodata o sa scrie aici Dinamo calificata? NEVER

                    Comment


                    • De unde ai scos-o pe asta ca nu stie Dinamo cum e sa fie campion...ti-a zis o batranica!? Doamne fereste ce va mai bese mintea.....voi credeti ca vorbiti cu aia de la gradinita, am peste 8 ani in peluza aia amice!

                      Comment


                      • una e sa iubesti peluza, alta e sa iubesti tastatura ) aaa si gsp ce s au linistit apele pe aici)) si cu tot cu soarta tot greu e ) tiki takaaaaa

                        Comment


                        • Sper sa se inchida threadul pana in retur.
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • pai ce mah nea niki b numai unii sa zburde p aici?)

                            Comment


                            • Hai ma campionule...

                              Si eu is dinamovist, dar sa nu aberam incontinuu ca nu castigam nimic. Zic si eu... Steaua a facut un meci bun, s'a calificat meritat (dupa parerea mea), i'am felicitat pt. asta, DAR GATA!

                              Nu stiu daca in ultimele 20 de pagini am vazut macar un post constructiv, despre orice eveniment din fortbal. Doar "huo", m$%e etc. Ti se pare normal?
                              If it ain't broke, don't fix it!

                              Comment


                              • postul asta trebuia sa apara miercuri ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google