Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niciodata! Esti sub influenta halucinogenelor cred, cand o sa am eu copil nici nu o sa stie el de steaua si de prostiile de aici...plus ca sangele- apa nu se face, eu sunt caine din tata in fiu.. Stiu cazuri inverse cu tati stelisti si fii DINAMOVISTI....de aceea si vorba cum ca urmasii sunt mai dezghetati la minte

    Comment


    • Mah,,asa sa fie cum vrei tu,,mai intai fa un copil si se dea Dumnezeu sa fie sanatos,,apoi sa aleaga el echipa favorita si sa nu i-o bagi tu pe gat sau sa il iei la bataie pana zice ca tine CINE ESTE LIDERU?

      Dar daca faci o fata ca mine? Poate o sa o dai la fotbal feminin in Canada,ca eu pe aici in Romanica nu am unde!

      Comment


      • Asa e taica-miu dinamovist 100% dar au iesit 2 fii stelisti ))

        Locuiesc si pe Stefan cel Mare ))))))))))

        Comment


        • Originally posted by Champion View Post
          steaua = copilul de haur, adi de la valcea

          A cantat gigi manele ieri))))) ce tarani mama ce tarani )

          Eu nu -mi mai prind mintea cu stelistii de tastaturica, probabil in 98 cand cumparam primul fular cu dinamo(il am si acum) si am mers in stefan cel mare la meci, multi dintre cocosi faceau clatite cu buny
          Tarani si norocosi dar ,jucam in alte galaxii si in alte domenii pe care oricum voi le cunoasteti de la TV sau din fata monitorului !

          In '98 multi dintre noi gustasem toate placerile vietii ,e posibil sa fii pufan pe aici !!
          Last edited by ROY; 18 December 2011, 04:56.

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            cand o sa am eu copil nici nu o sa stie el de steaua si de prostiile de aici...
            Ps..am uitat sa iti spun ca s-a auzit de STEAUA si in Canada De dinamo,,IOCA/NADA/NIENTE/NIMIC

            Ete ce zicea odata unu pe aicisea... http://www.google.ro/url?sa=t&rct=j&...7Dmz1w27Sh3fXw

            Ca s-a auzit de STEAUA si in BOLIVIA de la TV ..de pe vremea cand jucau si ei in Liga Campionilor cat si in alte competitii INTERZISE CAINILOR !

            Comment


            • @champion in 98?cand v-am ars cu 5-0 in ghencea?
              ps:ai avut ce vedea)

              Comment


              • Daca mai aveam incredere intr-un arbitru din Romania, ala era Tudor. Dupa Tg. Mures-Dinamo pot spune ca Tudor ori e un arbitru de Liga secunda din Burundi, ca valoare, ori e hot din ala care face pe fata mare si nestiutoare.
                Mi-aduc aminte cat se dadea Tudor asta de corect, ca avea o Dacia 1310, el care avea barem pe meci de 2-3 ori salariul lunar al unuia care avea Logan/Aveo sau chiar altceva mai buna. IPOCRIT.
                Dupa cum a fluierat pentru Dinamo aseara, ii urez lui Tudor sa ajunga sa arbitreze la copii si juniori, sa fure si acolo o echipa si sa si-o ia de la parintii pustilor.

                Originally posted by PCH View Post
                Niciodata! Esti sub influenta halucinogenelor cred, cand o sa am eu copil nici nu o sa stie el de steaua si de prostiile de aici...plus ca sangele- apa nu se face, eu sunt caine din tata in fiu.. Stiu cazuri inverse cu tati stelisti si fii DINAMOVISTI....de aceea si vorba cum ca urmasii sunt mai dezghetati la minte
                O dovada clara ca nu intotdeauna copiii isi depasesc parintii.

                Originally posted by PCH View Post
                Vezi ca am salvat postul asta al tau si prin mai o sa ti-l pun sub nas
                Vezi sa nu felicitam amandoi, prin mai, pe CFR Cluj.
                Da Doamne sa fie Vaslui, daca nu e Steaua!
                Last edited by mr.K; 18 December 2011, 19:48. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Originally posted by Champion View Post
                  daca mergi rar la stadion asa crezi )
                  Prietene cand incepeau sa sara 50000 d oameni partea de sus a stadionului se misca ca la cutremur
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Pe cand in Stefan cel Mare, unde erau 200 de oameni cu totul , suporteri +femeile de servici+paznici+actionari, ce sa se simta?

                    Comment


                    • La primavara noi o sa mai jucam 2 meciuri in europa ....cam cate atzi jucat voi tot anul ))))) .....
                      ....dar aici nu mai e tudor numai e avram....si tre' sa o bagi in atze pe valoarea ta
                      una peste alta mai ai nevoie si de al 12-lea jucator.....
                      Attached Files
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • de aceea in cele 100 de posturi in care repetatii ca suntem penibili ca ne bucuram pentru meciurile bune din europa , se simte frustarea )))
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Originally posted by DISSSEL View Post
                          La primavara noi o sa mai jucam 2 meciuri in europa ....cam cate atzi jucat voi tot anul ))))) .....
                          ....dar aici nu mai e tudor numai e avram....si tre' sa o bagi in atze pe valoarea ta
                          una peste alta mai ai nevoie si de al 12-lea jucator.....
                          Voi vorbiti de arbitraj partinitor... esti sigur??? Zi-mi ca era o gluma si nu vrei sa comparam greselile pro dinamo si pro steaua .... Nica iti zice ceva?
                          sigpic

                          Comment


                          • nica ...si cam atat...la voi e ceva repetitiv...adica nu s a mai intamplat toccccmai de la meciul cu petrolul din cupa))))
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              ii urez lui Tudor sa ajunga sa arbitreze la copii si juniori, sa fure si acolo o echipa si sa si-o ia de la parintii pustilor.
                              Daca e asa cum se vorbeste acolo sigur si-o va lua....pentru ca parintii platesc (ban "lichizi") pentru ca juniorii sa joace si sa fie arbitrati corect.
                              sigpic

                              Comment


                              • Iar scrieti pe aici aberatii pentru posturi?
                                Uitati ce avantajata e Dinamo ))

                                CFR şi Rapid, avantaje la infinit - Cele mai avantajate echipe în acest sezon
                                Echipa Greşeli pro - Greşeli contra
                                1. CFR 11-4
                                2. Rapid 9-3
                                3. Oţelul 3-0
                                4. Petrolul 5-3
                                5. Ceahlăul 4-2
                                6. FC Braşov 4-3
                                7. FCM Tg. Mureş 7-6

                                "CFR e echipa cu cei mai mulţi arbitri pro, nu mai puţin de 6, în timp ce Steaua şi Dinamo şi-au pierdut din influenţă"

                                1 Dinamo 18 12 4 2 32-10 40
                                7 steaua 17 8 5 4 23-14 29
                                Last edited by PCH; 19 December 2011, 03:03.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google