Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noi nu ne batem cu pumnii in piept ca am facut si dres...



    pai nu prea ati facut

    Comment


    • Semifinale, finale europene, primaveri europene.....nu stiu cate echipe se pot lauda cu asta! Poate retrogradeaza dreacu si pe bozgorii aia de la CFR....sa ii trimita unde le e locul sa scapam si de aia!

      Comment


      • sufla in ceafa voastra , cred ca d`aia ti`ai dorii sa retrogradeze
        cand alea ? pe vremea cand era mic caltabosu` ?

        Comment


        • Pai nu cu alea din aceeasi perioada se lauda si tovarasii becalioti? Lasa, e bine ca ne sufla cfr si nu steaua....cat nu castiga steaua campionatul sunt relaxat la maxim!

          Aaaaaaaapppaaara tatarusanuuuuu

          Comment


          • nu ma intereseaza steaua pe mine, dar se pare ca vine din spate , am eu o impresie ca v`a venii puternic din spate , alaturi de vaslui .
            rapid v`a cadea...

            Comment


            • Pai nu cu alea din aceeasi perioada se lauda si tovarasii becalioti? Lasa, e bine ca ne sufla cfr si nu steaua....cat nu castiga steaua campionatul sunt relaxat la maxim!
              Semifinala de UEFA e un pic mai incoa', nu pe vremea impuscatului.
              Mai stiti voi ce-i aia semifinala de vreo 27 de ani incoace? Poate prin Cupa Romaniei.

              Cat nu castiga Dinamo campionatul, poa' sa-l castige si CFR sau chiar Gaz Metan, nu ma deranjeaza.

              Comment


              • Nu stiu ce sa zic...au avut 2-3 meciuri bune, ultimul slabut! Vaslui e dupa parerea mea cea mai buna echipa de la noi, Adailton, Sanmartean, Wesley...sunt pericol si daca vor ramane o sa fie ok, dar distanta e oarecum mare, nu-i vad mai sus de locul 3! Rapidul, iar e ciudat....astia cand arata bine rau o pun de un scandal, de o vrajala si se duce naibii totul...Cred ca anul asta se va decide intre CFR si Dinamo....Dinamo care nu e deloc puternica, au acelasi 11 mereu, sunt previzibili, se mai accidenteaza unu-doi....aia e! Depinde mult si de ce transferuri se vor face...daca stau bine sa ma gandesc steaua ar trebui totusi sa mearga mai departe in europa...sa fie concentrati mieii acolo ! Oricum, la norocul nostru parca vad ca Dinamo castiga campionatul, primul cu tur preliminar pentru UCL si pica cu Real Madrid si iar imi cumpar plasma

                Mr, parca prin 90 am jucat ceva....spune tu ce, multa lume spunea ca daca nu pica comunismul, respectiv ceausescu Dinamo era una din cele mai bune echipe ale perioadei, chiar am nevoie sa imi spui daca e asa, probabil cunosti, dar serios!!

                Comment


                • Parerea mea sincera e ca in '90 Steaua si Dinamo erau imediat sub primele 10 echipe din Europa, gen Milan, Real, Juventus, MU, OM, Ajax, Bayern.
                  Cred ca daca isi pastrau loturile (sa ne aducem aminte ca in '90 au plecat aproape toti oamenii de valoare din cele 2 echipe), posibil sa mai fi prins vreo semifinala de cupa europeana.
                  In afara de aia jucata de Steaua in 2006.

                  In '90 eram cu caş la gura, dar dn ce imi aduc aminte, un meci Steau Dinamo, indiferent care era scorul, semana frate ce vedem acum doar pe Digi, din alte campionate.
                  Last edited by mr.K; 20 December 2011, 19:34.

                  Comment


                  • Daca tu erai cu cas la gura....eu ce sa zic. Asa stiam si eu, aveau super jucatori atunci...pacat, am ramas mult in urma altora. Si sa ma bati cu sapca uda daca nu mi-e dor de un Dinamo - Steaua...dar adevarat! Macar cum erau alea din perioada lui Lacatus, Ciocoiu, Militaru, Miu, Ritli, Fl Dumitru, Fl Petre, Lupescu, Iftodi, Ciobotariu, Vladoiu, Mutu :P.....ceva old school!
                    Last edited by PCH; 20 December 2011, 19:43.

                    Comment


                    • ca tot s a terminat campionatul si voi va reamintiti de alte vremuri ,vin si eu cu ceva nu foarte vechi din sezonul 2008-2009 ultima etapa si nu se stia cine e campioana....
                      Bucură-te de videoclipurile preferate È™i de muzica preferată, încarcă conÈ›inut original È™i arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei È™i lumii întregi pe YouTube.
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • si mai vorbea pecehasu de voi , cu cinchila
                        nu le`o mai zice p`aia cu foresta , ca sigur au cosmaruri

                        Comment


                        • Ma scuzati ca va intrerup, dar in caz ca intereseaza pe cineva, in jocul nostru, clasamentul dupa 18 etape, sta cam asa:

                          1. Champion - 85 p.
                          2. mr.K - 84 p.
                          3. ZEU69 - 79 p.
                          4. DISSSEL - 78 p.
                          5. PCH - 76 p.
                          6. Niki B - 72 p.
                          7. yrman; tifosbt76 - 69 p.
                          8. ROY - 68 p.
                          9. Eu4yas; cosmin_BR - 67 p.
                          10. MARIUS_BR - 64 p.
                          11. Gozmin - 57 p.


                          Sebi_NT si Mario n'au jucat etapa asta, asa ca raman cu punctele de saptamana trecuta.

                          Cei ca au jucat in toate etapele sunt, in ordinea numelelor de pe tricou: Eu4yas, mr.K, Champion, Niki B, ROY si DISSSEL.



                          Vacanta placuta!
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • Multumim pt clasament ! Vacanta placuta si tie !!!

                            Comment


                            • Originally posted by Niki B View Post
                              .......



                              Vacanta placuta!
                              Multumim Niki, trece repede si vacanta, acusi vine meciul cu Twente.

                              Chipciu este, asteptam pe mos Craciu sa-l aduca pe Wesley, dar nu cred ca-i da drumul Porumboiu.
                              Ce cap a dat asta aseara cu Rapidul, superjucator.`

                              Arbitrajul e o gluma buna, de fapt pe acelasi nivel cu valoarea fotbalului romanesc, nici nu stiu daca mai avem 3 arbitri cu ecuson FIFA.
                              Last edited by mr.K; 21 December 2011, 11:01.

                              Comment


                              • Originally posted by DISSSEL View Post
                                pau are ban ))))
                                Pai PCH e mana-n mana cu moderatoru' si s-a plans pechinezu' la el ca cica ieri i-am dat sa zaca .
                                Doamne, doamne, doamne.

                                Niki, multumim pt munca depusa. Sa vina vacanta!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google