Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Io sper sa NU plece. Din toata inima. Cu el in atac, stau linistit in meciul cu Dinamo.

    Comment


    • Uiti ca mai sunt inca 4-5 de talie mondiala langa el ...si mai uiti ca e golgeter, cica asta inseamna cel mai bun, prolific marcator....chiar daca nu il sufar...cifrele VORBESTE! Danke Shanke!

      Comment


      • Am zis eu mai sus cum a ajuns marcatorul de top.
        Toata echipa e de talie mondiala, exclusiv Europa, ca acolo n-a auzit nimeni de ei.
        Last edited by mr.K; 29 December 2011, 14:42.

        Comment


        • Cum să vină Fl. Costea la Dinamo? Poate Borcea îl vrea ospătar la Miami ....mai bun florin si mihai

          Reporter: De ce ţii cu Barcelona?
          Mihai Costea: De mic

          Comment


          • Scapam noi si de astia doi, daca ii dam la Dinamo e o dubla lovitura.

            Imi place Chipciu, Steaua avea nevoie de unul mic, tehnic si rapid ca el.
            Va fi de 7 ori mai bun ca Torje.

            Comment


            • Stiu....visati la unul gen Torje....pacat ca asta e Olticit TRS pe langa Gabi!

              Comment


              • Visam la unul Maarten Martens de la Alkmaar, dar l-a luat PSV-ul cred, intre timp, incercam cu Chipciu.
                Torje a dovedit ca la Dinamo a fost maximul pe care-l poate da, si asta timp de numai cateva luni.
                Last edited by mr.K; 29 December 2011, 14:54.

                Comment


                • Mai bine ramanea inca un sezon aici!

                  Comment


                  • Au dovedit dica, neaga, paraschiv & co. (repatriatii)Sa nu mai zic de radoi care fara ajutorul lui olaroiu era de mult timp acasa.. Steaua s-a batut numai cu echipe mizere...o data nu a scos o formatie din anglia, italia ! Te doare mintea cand citesti ce scrie aici nu alta

                    Comment


                    • M-am uitat dupa Maartens, preţ de transfer: 5 000 000 €. Cine are banii astia la noi?
                      In meciul cu Steaua-Alkmaar, asta micu' ne-a facut apararea de cacao.

                      Dar in Romania nu vrea nimeni din Vest, doar expiratii.
                      Ala cu numarul 10 de la Larnaca, Garcia, mi s-a parut peste tot ce avem in tara ca mijlocasi, dar ma indoiesc de faptul ca ar lasa soarele din Cipru pentru mlastinile de terenuri din Romania.

                      Am facut odata greseala sa ma adresez lui Champion pe threadul asta si mi-am dat seama ca e inca prea devreme. Asta va fi ultima mea referire la el.
                      Lasa ca a eliminat Dinamo numai echipe din Italia, Anglia.

                      Echipe mizere precum Poltava, 17 Nentori macar nu ne-au facut de cacao si nu ne-au eliminat.
                      Last edited by mr.K; 29 December 2011, 15:04. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Nu stiu aia pe la CFR cum de stau aici...uite, fundasul ala de l-au vandut la porto e cautat de cluburi mari...sume de transfer 20-30 de milioane :|

                        Comment


                        • Pe aia valorosi de la CFR ii plateste bine patronul, cred ca primesc bani negri, mai mult decat e trecut in contract.
                          Tot asa si la Vaslui.

                          Comment


                          • Te dai "batran" dar habar n ai....dinamo a jucat macar cu echipe de top chiar daca nu a trecut mai departe(Lazio,Manchester etc)..In schimb amarurile echipei tale de suflet au jucat numai cu desculti...cum sa nu te califici ? Aberezi in fiecare zi pe aici tot felul de bazaconii.Am zis ca nu ti mai raspund,dar cand vad ce prostii spui trebuie sa o mai fac uneori;)

                            Comment


                            • No comment. Decat:

                              Echipe mizere precum Poltava, 17 Nentori macar nu ne-au facut de cacao si nu ne-au eliminat.
                              schimb amarurile echipei tale de suflet au jucat numai cu desculti...cum sa nu te califici ?
                              Chiar asa? Ma-ntreb de ce nu s-o fi calificat si Dinamo cand a jucat cu campioana Europei, POLTAVA?
                              Fugi si te ascunde, nu mai abera diverse, pe cuvant ca devii penibil. In afara de a injura echipa Steaua, n-ai dovedit prea multe prin prezenta ta aici.
                              Last edited by mr.K; 29 December 2011, 15:12.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                E limitat, ba baiatule, ba, ca tot am facut armata impreuna.
                                Vezi ca de parerea mea sunt si altii, mai avizati ca mine.
                                Si-apoi, care-i faza cu piticu' plangacios Torje? Ca el sunt inca vreo cateva zeci numai la centrul de juniori a lui Ajax. Cred ca-s si un pic mai inalti ca el.







                                Stii ce zicea Balaci despre Torje?
                                Sper ca Balaci stie fotbal, sau si la asta nu te mai mira nimic?

                                Si cand ma gandesc ca Torje e titular la nationala, ma gandesc cat de jos a ajuns echipa nationala. Vai de patrunjelul nostru.
                                Vrei sa iti zic vreo 10 super-jucatori care nu intrau in centru nici daca ii bateai? Beckham - iti zice ceva numele asta?

                                Torje pentru Romania era prea bun, pentru Italia ramane sa vedem. Momentan el a fost folosit pe un post atipic.

                                Mistar ca - 5-0 nu e facut de cacao?????
                                Last edited by yrman; 29 December 2011, 15:14.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google