Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu mai comentati aiurea ca el tot pe a lui o tine cu europa cu prostii d' astea

    Comment


    • Nu mai comentati aiurea ca el tot pe a lui o tine cu europa cu prostii d' astea
      Si cu cel mai bun palmares din Romania, campionat si Cupa. Prostii d'astea.
      E prima oara cand aud ca a juca in Europa e o prostie.
      De aia va zic: astia de la Dinamo, aveti grija sa nu faceti prostii, pe 100 de ani de acum incolo.

      @yrman, judeca la rece. Torje cat a jucat la Dinamo si cat din timpul asta a jucat efectiv bine?
      Cred ca a jucat bine cateva luni. Cam putin pentru un jucator tanar si scump. Daca nu se intepa Udinese sa dea bani pe el, Dinamo iese in pierdere cu el.
      Dinamo traieste din transferuri, Steaua e de ajuns sa vanda bilete, ca are suporteri si PERFORMANTE.
      Last edited by mr.K; 29 December 2011, 15:18.

      Comment


      • D-aia erati innebuniti dupa ce a plecat de la dinamo(bucurie mare , gata pierde dinamo campionatul) ca nu era bun Torje

        Comment


        • Performante la nivelul romaniei....ca alea nu se pot numi performante! Daca stau sa caut putin iti gasesc 5 echipe de care nu a auzit nici dracu si au PERFORMANTE in europa spre deosebire de analfabetii nostrii!

          Dinamo la dat cu o groaza de bani....ce mai ma intereseaza pe mine!? Ma intereseaza doar ca nu stiu unde sunt banii aia...el sa fie sanatos, din partea mea sa faca hemoroizi acolo de cat sta pe banca! )

          Comment


          • Originally posted by mr.K View Post
            Am facut odata greseala sa ma adresez lui Champion pe threadul asta si mi-am dat seama ca e inca prea devreme. Asta va fi ultima mea referire la el.
            Originally posted by Champion View Post
            Te dai "batran" dar habar n ai.... Aberezi in fiecare zi pe aici tot felul de bazaconii.Am zis ca nu ti mai raspund,dar cand vad ce prostii spui trebuie sa o mai fac uneori;)
            Originally posted by mr.K View Post
            Fugi si te ascunde, nu mai abera diverse, pe cuvant ca devii penibil. In afara de a injura echipa Steaua, n-ai dovedit prea multe prin prezenta ta aici.

            CUSCRE,,daca iti spun ca nu ai cu cine vorbi o sa ma CREZI ???
            Eu ma intreb si ma mir in acelasi timp cate GRESELI o sa mai faci de aici incolo cand te bagi in discutii cu SUPORTERI CULTI SI ACADEMICIENI care nu au de facut altceva decat sa injure STEAUA!?

            Comment


            • Zic eu ca e ULTIMA greseala.

              Important e ca Steaua sa faca prostii de-astea cu calificarea in primavara europeana, an de an.

              Comment


              • Revine Vivi Iacob ) Talentat baiatul asta Daca facem o lista cu reveniri cred ca ies cei de la steaua cu mult peste dinamo



                Important Moderator or Administrator NoteSe va lasa cu sanctiune pe viitor.
                Last edited by valeriuciprian; 29 December 2011, 15:37.

                Comment


                • Gooooooooooool Nilaaaaaaaaaaaaaaaaaa! '90+2

                  Comment


                  • [QUOTE=mr.K;1143071]Scapam noi si de astia doi, daca ii dam la Dinamo e o dubla lovitura.

                    Cum vine asta? Vindeti idolul ?

                    Comment


                    • POATE o intra un moderator pe aici si sa inroseasca un user pt poza de mai sus!
                      Frate ,,iar o iei razna pe aici,,sper sa iti revii!!

                      Comment


                      • dar ce ai mai te ai rusinat? ce e atat de obscen in poza aia? sensibilule, repede ban ban ban

                        Nu va fie frica / Facem caterinca

                        Cum intra lupul in saivan cum gata ..la fugaa))
                        Last edited by Champion; 29 December 2011, 15:34.

                        Comment


                        • Ne faci de ras ,,aia e,,ne faci de ras,,mai pune poze intre timp ca vad ca nu ai alta ocupatie decat sa rasfoiesti situri cu ZOOFILIE INFANTILA .

                          Comment


                          • Originally posted by mr.K View Post
                            Si cu cel mai bun palmares din Romania, campionat si Cupa. Prostii d'astea.
                            E prima oara cand aud ca a juca in Europa e o prostie.
                            De aia va zic: astia de la Dinamo, aveti grija sa nu faceti prostii, pe 100 de ani de acum incolo.

                            @yrman, judeca la rece. Torje cat a jucat la Dinamo si cat din timpul asta a jucat efectiv bine?
                            Cred ca a jucat bine cateva luni. Cam putin pentru un jucator tanar si scump. Daca nu se intepa Udinese sa dea bani pe el, Dinamo iese in pierdere cu el.
                            Dinamo traieste din transferuri, Steaua e de ajuns sa vanda bilete, ca are suporteri si PERFORMANTE.

                            A jucat bine 1,5 -2 sezoane. Eu am zis doar ca era cel mai bun mijlocas dreapta din Romania in momentul transferului. Cu Udinese o sa vedem daca face ceva sau nu ... au fost jucatori mult mai mari decat el care pana au confirmat a trecut multa apa pe Dunare.
                            sigpic

                            Comment


                            • Greu ca echipa sa ai milioane de suporteri, asa ca Steaua. Acestia vor mereu performante, performante, trebuie sa tii pasul, sa te califici in Europa, sa bati rivalele.
                              De unii e asa de usor, la fel de usor cum era cand jucam in echipa scolii in clasele primare, aveam cam 150-151 de suporteri.

                              @yrman, Torje a jucat bine in 2011. Atat. Fii obiectiv.
                              O fi fost cel mai bun mijlocas dreapta din Romania, dupa ce a plecat Banel. Asta dovedeste ca e un campionat slab valoric, nu ca ar fi Torjinho vreo stea mondiala.
                              Last edited by mr.K; 29 December 2011, 15:40.

                              Comment


                              • Mergi cum poti ...CALITATEA nu cantitatea....sunteti la kilogram ...va adunati la stadion cum se aduna cetatenii aia la accidente sau promotii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google