Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PCH inghite acum un mare DISTONOCALM
    Cuscre,,stii ce a zis nora ta acu vreo 3 seri ,,MA DOARE MUCII

    Asa si cu palmaresul ala in meciurile directe..MA DOARE MUCII )
    Last edited by Ivan Marian; 30 December 2011, 13:59.

    Comment


    • Tot da ERASE la fisierul cu Dinamo-Steaua 1-3 dar ii da eroare.

      Hai ca m-am ambitionat si am cautat:

      1996/97 Steaua București a realizat eventul
      1995/96 Steaua București a realizat eventul
      2 sezoane consecutive Steaua a facut eventul, fiind ULTIMA echipa ce a reusit acest lucru.

      In acea perioada avea 3 prezente consecutive in LC. Nu era multe echipe in Europa ce se puteau lauda cu asa ceva.


      Eu cand ma uit pe punctele facute de Dinamo in Europa (nu, nu-i un nume de hotel sau de bulevard), ma doare mucii rau de tot.
      Last edited by mr.K; 30 December 2011, 14:03.

      Comment


      • Hahahaha...era pasoptista!! Dupa 2000 conteaza! Dinamo are cele mai multe trofee in era noastra! Plus victorii in fata rivalei...

        Comment


        • Daca pana si fimea la 3 ani cand aude de dinamo zice,,MA DOARE MUCII ,,ce sa mai zic ??

          Comment


          • Originally posted by PCH View Post
            Tovarasu', mai pune de un al 14-lea congres si analizeaza mai atent trofeele lui Dinamo....ai gresit putin. Mai am nevoie sa stiu in 2000 si in 2004 cine ca castigat Supercupa Romaniei.

            Multumesc anticipat!
            Si inca ceva:

            Dinamo este prima echipa romaneasca participanta in Cupa Campionilor Europeni, editia 1956



            * Dinamo este prima echipa romaneasca care s-a calificat in semifinalele Cupei Campionilor Europeni, editia 1983-1984, si in semifinalele Cupei Cupelor, editia 1989-1990.


            Deci cand Dinamo juca prin cupa campionilor altii erau cu caprilii la pascut si se incaltau cu stangu' in dreptu'!
            ))))amintiri din cresa
            bre noi vorbim de cupe nu de calificalificari ))
            ....a era sa uit gooooolll nila min 90+

            Originally posted by Ivan Marian View Post
            Cu alea ati ramas
            Ia o poza ca poate nu ai vazut prea bine JOSUL pagini si apoi te-a luat ameteala de ce ai vazut acolo
            Aproape ca ii prinde otzelu))
            Last edited by DISSSEL; 30 December 2011, 17:39. Reason: Automerged Doublepost
            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
            prost.

            Comment


            • Tot traiti voi din amintiri.
              Se stie foarte bine de ce Steaua a fost in perioada aia cea mai buna echipa din Romania.Vreti sa va zic eu ?
              Pentru ca Ceausescu tinea cu Steaua si cei mai buni jucatori la Steaua ajungeau,ce nu ajungea la Steaua ajungea la Dinamo.
              Asa ca nu o sa mai fie Steaua niciodata ce a fost.
              sigpic

              Comment


              • Echipa satelor , a mediocrilor, a habarnistilor si mai ales a CETATENILOR ) Pacco tu vorbesti de ceausescu si de perioada aceea)) pai tu crezi ca ei au habar ce se petrecea atunci? Sunt stelisti de televizor si tastatura ...doar gura ce e de ei ca in rest...)))) rup forumurile in doua, la stadion mai rarut ca i mai dragut.

                Stadionul STEAUA. Bulevardul Ghencea. nr. 45. Sector 6, Bucuresti - Adresa


                Poate o sa simtiti si voi gustul de a incuraja echipa preferata , sa mergeti intr-o deplasare cu baietii, sa invatati doua trei cantece. Mai lasati semintele !!!

                Comment


                • Patronul Stelei face zilnic băi de mulţime în staţiunea braşoveană. Fostul oier a găsit acolo tot ceea ce-şi doreşte: multe camere de televiziune, o grămadă de gură-cască şi atât de îndrăgitele oi.

                  Cum va prezinta un ziar cat de cat normal! Mi-ar fi rusine.....La multi ani tuturor!

                  Comment


                  • Va doresc un sfarsit de an imbelsugat si plin de bucurii! La multi ani baieti !

                    Comment


                    • Si nu in ultimul rand....mult succes cu HEGEMONIA Dinamovista!

                      Hai Dinamo!

                      Comment


                      • Va doresc un AN NOU FERICIT!


                        HAI STEAUA!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Hai sictir'!

                          La multi ani si tie!
                          Last edited by PCH; 31 December 2011, 17:13. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Ba baieti, va zic si eo la multi ani si traditionalul HUO STEAUA!!!
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Originally posted by Eu4yas View Post
                              Va doresc un AN NOU FERICIT!


                              HAI STEAUA!
                              Pana la moarte, esti CAINE pana la moaaaaarteeee!
                              Attached Files

                              Comment


                              • Cine striga hotul PCH????
                                Attached Files
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google