Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa vina Liviu Ganea si rezolvati...

    Comment


    • Laurentiu Rus mai bine, ca tot nu-ti place de el.

      Comment


      • Sa sti ca nu imi place deloc dar ma sperie gandul ca rau cu rau dar mai rau fara rau!! Lasa ca ne-am scos si noi, Ispir şi Zuluf au semnat!

        Comment


        • Made in Branesti.
          Asta n-ar fi nimic, dar n-am auzit de astia doi prea multe, si evoluand la o echipa mica, trebuiau sa iasa in evidenta totusi, daca erau buni. Si daca erau buni, in vara deja erau cumparati de vreo echipa nou promovata macar.

          Dinamo i-a luat ca era ieftini.
          Ma bucur ca s-a oprit la astia doi, ca daca transferati niste valori confirmate deja, incepeam sa intru la ganduri. Asa, stau linistit.

          Rus imi place ca are viteza, centreaza binisor, mai trage si la poarta.
          Last edited by mr.K; 5 January 2012, 12:43.

          Comment


          • Cica au venit la recomandarea SCOUTERULUI Florentin Petre....ce vorbesti ma, incepe iar durerea aia de muci pe care o am destul de des in ultima vreme!

            Intra aici si da un like.....!$@!# dreacu ce e! DA JOS TRICOUL, tarane, DA JOS TRICOUL!!!
            Last edited by PCH; 5 January 2012, 12:54.

            Comment


            • Daca mai scrii o singura data clubul cu cele mai mari performante te fac de ras peste TOT!

              Ce vrei sa ne spui ca ai luat medalia la aruncarea cu PRAJINA?

              Nu mai bate campii!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Poate te arunc de la etaj, nu mai ma enerva si tu! Daca asta reprezinta CS Dinamo!

                Comment


                • Vezi ca ai luat medalie la closet viteza! Pune-o si pe-aia la palmares!

                  Face misto ciobanul de voi in toate felurile posibile. Isi cam bate joc asa!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Abia astept sa-i vad jucand pe Ispir si Zuluf.

                    Comment


                    • Nu, am avut un Ivan Patzaichin, pe la gimnastica niste anonimi care au facut cunoscuta totusi Romania la cel mai inalt nivel international...o Elisabeta Lipa, dar nu am chef si nici timp sa-ti explic tie ceva impamantanit, vrei si ai capacitatea sa intelegi si sa accepti asta, bine, nu stai linistit in staul , ca oricum parerea ta nu conteaza pentru mine mai mult de atat

                      MR, si eu .....sa vezi un-doiuri!

                      Comment


                      • Citat.

                        "De fapt, Badea nu l-a vrut pe Pîrvulescu, a fost momeală ca nu cumva "duşmanii" să afle adevăratele ţinte: ZULUF şi ISPIR!!! Aşa e şi la Curtean. De fapt îi vor pe MĂCIUCĂ şi PAMFIR da la Avîntul Prăbuşirea!!! Sîntem de rîs", a fost mesajul fanului dinamovist, care semnează "florin.m".
                        Dati-mi voie:

                        Comment


                        • Originally posted by PCH View Post
                          Nu, am avut un Ivan Patzaichin, pe la gimnastica niste anonimi care au facut cunoscuta totusi Romania la cel mai inalt nivel international...o Elisabeta Lipa, dar nu am chef si nici timp sa-ti explic tie ceva impamantanit, vrei si ai capacitatea sa intelegi si sa accepti asta, bine, nu stai linistit in staul , ca oricum parerea ta nu conteaza pentru mine mai mult de atat

                          MR, si eu .....sa vezi un-doiuri!
                          Ai voie sa vorbesti despre acesti mari sportivi, sigur, DAR NU LA FOTBAL!. Incurci treburile teribil!
                          Esti departe de a sta tu sa-mi explici mie ce si cum!

                          P.S. Vezi ca madam Elisabeta Lipa impartea gel de dus si sapunuri, sportivilor dinamovisti de Craciun acum, pentru performantele notabile realizate!

                          Originally posted by mr.K View Post
                          Citat.



                          Dati-mi voie:
                          Sunt de ras!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Vad ca tu le incurci....eu am scris CLAR, CLUB, tu o ti pe a ta! Vrei sa iti desenez? Iti fac un desen tehnic? Aduceti o rigla si un creon mecanic cu mina de 0,7 sa il scot din ceata!

                            Comment


                            • Te agati de niste trompete de expresii si fraze aiurea. PENIBIL!

                              Vorbeste frate de fotbal sa vedem daca dinamumetri mai sunt asa de cel mai important club din ROMANIA, cele mai mari performante etc!

                              Traiesti cu impresia ca fentezi lumea prin niste expresii ocolitoare. Lasa-ne ca te punem iar sa ne dai distanta corecta pana la New York, New York City, New York COMUNA, New York HALTA si etc....Cunosti tu, tertipuri de-ale tale!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • PCH, spune tu cat a fost scorul la ultimul Dinamo-Steaua si cine a marcat in minutul 90+2.

                                PS: daca v-a dat si ala gol, cu gandul la Cruduta, e naspa situatia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google