Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu prietene, dar CS Dinamo este cel mai reprezentativ CLUB al Romaniei cu aripa FC destul de importanta, care a scris istorie si reprezinta ceva in tara asta si chiar pe plan European.....europa nu inseamna anul asta! Iar Toronto este pe granita cu America la distanta mica de orasul New York, asta cu privire la ideea ta si a multa idioata precum ca in acest oras este polul nord...in fine, meditatii la istorie si geografie nu mai dau de mult. Suna-l pe ivan marean, poate te ajuta el

    @MR, Un analfabet notoriu, idolul lui pau!
    Last edited by PCH; 5 January 2012, 13:54.

    Comment


    • Eu te-as invita sa pui mana sa mai citesti si sa mai inveti! In niciun intr-un caz n-ai cum tu sa-mi dai meditatii mie. Mergi si invata sa extragi un radical si-apoi mai vorbim.

      Pana una alta, stim cu totii faza de-atunci cu New York si New York City, o stim....Dar sa ne spui la fiecare baliverna a ta cum ca dinamo in sus, in jos, in paralel si perpendicular (unghi de 90 de grade inseamna perpendicular) este cel mai important club si asta pe arie de FOTBAL mi se pare o tampenie teribila.
      Ai ramas blocat cu aceasta idee in cap. Treaba ta.

      Cu aceste expresii, idei si tertipuri IEFTINE nici nou nascutii NU-I CONVINGI ma!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Stiu destul de bine sa extrag sau sa introduc chiar si un intreg in fractie! Am facut si eu scoala nu doar tu! Dar matematica nu are nicio treaba cu geografia, care nu este tocmai punctul tau forte, ba din potriva! Si daca tu imi arati unde am spus eu ca Dinamo reprezinta dpdv fotbalistic numarul 1 prin prisma rezultatelor imi sterg contul de pe forum

        Pana atunci, pentru cultura ta generala, Toronto-Ontario se afla pe ce crezi, DA, exact aceeasi paralela cu Africa centrala, pardon, Romania/Bucuresti! si anume paralela 45! Tare, nu? ....nu stiam ca traiesc intr-o tara polara! :|

        Comment


        • Dati-mi voie : dinamo FC e unul din cele mai importante cluburi din Romania.
          Totusi, noroc de faptul ca mai exista si Steaua, ca pe baza lui dinamo, ramanea Romania alaturi de Albania, fara nicio cupa europeana castigata, ba chiar si fara vreo finala jucata.

          Comment


          • Da, ce bine ca exista steaua....

            Comment


            • Bai da' m-ai disperat cu paralela ta. Du-te frate si stai pe ea! De un an de zile ne spui de paralela 45, gata STIM, ne-ai invatat, esti idolul nostru!

              Bai eu am spus ca TU VII MEREU CU ACEASTA EXPRESIE CAND SE VORBESTE DESPRE FOTBAL!!!!!!!
              Citeste cu atentie, NU printre randuri, NU printre virgule!

              Pe unde te duci sa scrii = Dinamo clubul NR.1
              Dinamo = foc belit!

              De ce scrii asta CAND ESTE VORBA DE FOTBAL? Sa te afli in treaba asa? Sau de dragul de a SCRIE SI TU O DATA IN VIATA DINAMO = NR. 1?
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Da, ce bine ca exista steaua....
                Da, pentru milioanele de suporteri, ce bine ca exista Steaua.
                Pentru acei 151 de caini, nagh, trebuie sa fie si opozitie.

                Comment


                • Ceausescu nu mai e/
                  Nu mai e beleaua/
                  Sa dea ordine/
                  Sa castige steaua.

                  Pleaca dreacu cu ceauseii tai de aici ma, pleaca de aici cu comunistii tai! Te lauzi cu ce? Cu trofee castigate prin decret? De ce acest mirobolant club, pardon, echipa de fotbal - sa intelegi si tu, ca e greu cu cititul printre randuri, anume- steaua bucuresti are @#$#@ in vitrina de vreo 6-7 ani??? Ce se petrece??

                  MR, noi avem CALITATE si nu cantitate! Degeaba tine tot satul GLOD sau FAUREI cu steaua

                  Comment


                  • MR, noi avem CALITATE si nu cantitate! Degeaba tine tot satul GLOD sau FAUREI cu steaua
                    Tu crezi ca toti fanii lui Real, AC Milan sau MU au facultate sau locuiesc in centru' orasului?
                    Astea sunt echipe populare, cele mai mari din lume. Suporterul stie de ce tine cu o echipa care are performante.
                    Ca performantele lui dinamo n-au convins decat 151 de suporteri, asta e alta poveste.


                    anume- steaua bucuresti are @#$#@ in vitrina de vreo 6-7 ani??? Ce se petrece??
                    Sa luam fix 2007-2012, ultimii 5 ani.
                    dinamo are fix %$# in vitrina, Steaua are o cupa a Romaniei, ultima.

                    Voi sunteti campioni de toamna, bre.
                    Last edited by mr.K; 5 January 2012, 14:11.

                    Comment


                    • Bine ma. Eu te las. Nu pricepi nimic sau te faci ca nu pricepi nimic.

                      O iei de la capat cu alta idee preconceputa de-a ta, de-a voastra, de-a dinmovistilor, anume era Ceausescu. Poti sa spui orice dar de unde ca nu stii nimic. Te faci ca stii!

                      Una peste alta, sunt convins ca oierul se-amuza teribil in aceste momente, iar tu si ceilalti 150 stati si rupeti forumurile si site-urile ziarelor de sport.

                      Nu face misto nici de borcea, nici de badea si nici de savulescu, face de tine si de ei 150 .

                      N-as putea, sincer n-as putea!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu e vorba de centrul orasului si nu e neaparata nevoie ca un orasan ce traieste central sa fie mai cu mot decat unul de la periferie sau de la sat.....dar in general in satele si comunele din romania traiesc stelisti pe care george ii incaca in autocare in schimbul unui sandvis cu cascaval delaco si o felie de parizer marca winnie, umple stadionul cu ei si gata suporterii! Eu nu vreau asta!

                        La cat misto face si de vOI, cei multi si destepti cu clase mai putine decat trenul....HAHAHAHA! De mine nu are cum sa faca misto ratatul ala, daca nu era in cardasie cu Borcea si verii fecali erai nu la 8 puncte de noi ci la 28! Asa ca, DINAMO SUNTEM NOI!

                        ps....steaua pentru noi/ voi sunteti doar niste oi!
                        ps2...vezi ca ai niste coji de seminte in cap, scutura-te!
                        Last edited by PCH; 5 January 2012, 14:14.

                        Comment


                        • Voi nici cu cate 100 de euro de persoana nu umpleti stadionul ala mare, mah.

                          Daca ii plateste Jiji, de ce naiba erau cozile alea la bilete? Pe Pirvulescu l-a cumparat cu banii de pe biletele de la ultimul meci.

                          Comment


                          • Au fost multi care nu au nicio treaba cu fotbalul sau sunt suporteri ai lui fc national, rapid, sportul, rocar plus cei din jurul Bucurestiului veniti sa faca poze pe "bernabeu"...ca asa e romanul, ahtiat, el nu a avut nimic niciodata si cum vede ceva cum e buluc...altii s-au asezat la coada cand au vazut ca sta lumea la coada si tot asa....cica stelisti
                            Last edited by PCH; 5 January 2012, 14:21.

                            Comment


                            • Au fost multi care nu au nicio treaba cu fotbalul sau sunt suporteri ai lui fc national, rapid, sportul, rocar plus cei din jurul Bucurestiului veniti sa faca poze pe "bernabeu"...ca asa e romanul, ahtiat, el nu a avut nimic
                              Cica erau si dinamovisti destui, ca daca tot nu prinde echipa lor Europa, sa nu piarda ocazia...

                              Comment


                              • Da, sa vada stadionul ca doar e facut din banii nostii, ai tuturor si bineinteles, echipa adversa stelei!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google