Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Urmeaza MACELUL )))))))))) JIHAAAAAAAAAADDDDDD

    Comment


    • Originally posted by PCH View Post
      Nici macar ala....e un idiot, te asigur! Nu ai vazut cum a dat afara antrenorii si ala....cred ca Tiriac ar face treaba dar nu se coboara el la nivelul asta!
      Da, buna ideea cu Tiriac dar si eu sunt de aceeasi parere cu tine. Nu-l vad intrand in mocirla. Poate, nu stiu dau cu presupusul, sa puna un maimutoi si el sa fie in umbra. Altfel nu-l vad.
      Am spus Nicolae pt ca stiu ca este dinamovist si pare un om care se mai si implica + ca ar avea si latifundiarul un concurent nebun si serios cu care s-ar putea bate. Altfel, cu comunistul de Badea nu va vad bine.

      Originally posted by DISSSEL View Post
      Bicfalvi cica e deja caine....pacat era printre favoritii mei....
      Daca face vreo doua driblinguri cum numai el stie, adica el sa se duca in poarta si mingea sa fie la jumatea terenului il linseaza astia.

      Originally posted by Champion View Post
      Urmeaza MACELUL )))))))))) JIHAAAAAAAAAADDDDDD
      Hahahahahahhaha, venim peste voi! Clar!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by DISSSEL View Post
        Bicfalvi cica e deja caine....pacat era printre favoritii mei....
        Sunt fericit ca am scapat de-asta. Strica tot jocul echipei, faulta ca un magar, cartonase ar fi luat cu carul, noroc de faptul ca nu a jucat prea mult, ca ar fi luat rosu din 3 in 3 meciuri.
        Bicfalvi e un fel de cal troian plasat la dinamo in curte.

        Wesley probabil ramane la Vaslui, sa fie sanatos, e bun Nikolici, Wesley l-ar fi scos din echipa.


        Apropo, astia de la echipa cainilor, va rog sa-l invatati pe Zuluf ca supozitoarele nu se baga prin gura, se baga in partea opusa.

        Comment


        • jihaaaaaad tata JIHAAAAAAAAAD !!!! terminam la 20 de puncte peste spurcatiiiiii

          Comment


          • Hahahahahahahahahahahahahahhaha!

            Nu stiu de ce dar bufneste rasul grav de tot! ))))

            Balgradean degajeaza in copaci, copilul de mingi Zuluf intra pe teren fara sa vrea si incredibil(!!!!), vedeta Tucudean trage in spital ratand astfel mareaaaa ocazieee!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Propun ca pe Zuluf sa-l numim in continuare, Supozitor. S-a implementat perfect in echipa asta de posterioare.

              Comment


              • Originally posted by Champion View Post
                jihaaaaaad tata JIHAAAAAAAAAD !!!! terminam la 20 de puncte peste spurcatiiiiii
                tu ce ai fumat ma de revelion)))
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • steaua spune tu, cine este LIDERU'!

                  Comment


                  • jihaaaaaaaad maxim...... nimic nu veti castiga anul asta)) !!! Oierul va fi dezamagit total CA DE FIECARE DATA dupa marile campanii de transferuri! Asa prost e incat a luat un jucator de care nu avea nevoie.. ori rezerva lui tanase ori fundas de banda(post care n are nicio treaba cu parvulescu...Asta daca pleaca Latlo altfel nici acolo) iar sparge banii aiurea JIHAAAAAD

                    1
                    2
                    3
                    4
                    5
                    6
                    7
                    8
                    ...
                    n!
                    Last edited by Champion; 6 January 2012, 17:26.

                    Comment


                    • Poate in viitor voi merge si eu din nou pe stadioane ,cine stie ?!

                      Preşedintele Traian Băsescu a semnat, joi, decretul privind promulgarea legii privind combaterea violenţei în sport, care înăspreşte pedepsele pentru recidiviştii la violenţă pe stadioane, potrivit Mediafax.

                      Comment


                      • pai dute la fotolii si scapi si de huligani si vezi si meciul calumea )
                        sigpic

                        Comment


                        • Sper sa nu se ajunga ca in Anglia sau Irlanda de nord...Cine vrea liniste sa mearga la teatru sau la cinematograf!

                          Comment


                          • OLE OLEEEEE OLE OLAAAAA NOI NE PIPI PE LEGEA TAAAAAA
                            OLE OLEEEEE OLE OLAAAAA NOI NE PIPI PE LEGEA TAAAAAA


                            ASTA SE VA SCANDA ) Au mai dat ei legi )

                            Comment


                            • Originally posted by ROY View Post
                              Poate in viitor voi merge si eu din nou pe stadioane ,cine stie ?!

                              http://www.libertatea.ro/detalii/art...ta-372840.html
                              ar fi minunat daca s ar si respecta....din pacate suntem mai aproape de serbia de cat de anglia

                              ce zmei sunteti voi in haita..dar cand simtiti "raceala " de la catuse toti sunteti cu privirea la bocanci))))

                              ce nu inteleg eu de ce va strangeti pe stadioane??? ca pe camp e mai ieftin ... ori cum nu aveti treaba cu meciu, ori care ar fi ala, eu cred ca e mai ieftin pe camp sa te iei la bataie sa injuri sa dai cu fumigene si nu te mai incurca nici politia ...
                              iar pe stadion sa se joace fotbal , ca din acesta cauza se numeste stadion....
                              Last edited by DISSSEL; 6 January 2012, 22:01. Reason: Automerged Doublepost
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • da, dar stadionul are si tribune nu doar gazon)))))))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google