Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slavia e multipla campioana a Cehiei. Poltava, nema.

    Comment


    • Si ce reprezinta Cehia pe Atlasul Fotbalistic Mondial? Nimic.

      Comment


      • Mai mult decat Romania si Ucraina, am pretentii mai mari de la tine.

        Ia vezi ce finale de CM si CE a jucat Cehia/Cehoslovacia.

        Comment


        • Glumeam!

          Comment


          • In ce priveste Poltava, eu nu glumeam.

            Comment


            • Poltava vinde dintr-un campionat puternic, cel putin mai puternic ca al nostru. Au cupa uefa castigata de curand...noi nici cupa danone nu o castigam!

              Comment


              • ajunge informatia mai greu in unele locuri)))

                Comment


                • Bucura-te ca am invins Kievul in Supercupa Europei.
                  Cu CC castigata de Steaua, Romania e peste Ucraina, ca trofee.

                  Totusi, ca raport succese/bani investiti, Ucraina dezamageste. Cu brazilienii lui Sahtior, pana si Reghecampf ar scoate cat de cat niste rezultate, sa fim obiectivi.

                  Comment


                  • Nu stiu, una peste alta eu nu vad mare echipa shaktarul asta!

                    Comment


                    • le-a dat dinamo de le -au sarit dintii

                      Cupa UEFASezonul 2003/2004Turul I.Mansa tur.Data: 24 Septembrie 2003Stadion: "Dinamo" BucurestiSpectatori: 12.000.Dinamo Bucuresti: Delwarte - Stoican, Bărcă...


                      Gol extraordinar din foarfeca , marca Claudiu NiculescuDinamo's deadly finishing sinks Ukrainians. Clinical strikes from Claudiu Niculescu, Ciprian Marica an...

                      Comment


                      • Nu stiu, una peste alta eu nu vad mare echipa shaktarul asta!
                        Sunt de aceeasi parere. Sa aduci brazilieni an de an, platind zeci de milioane an de an, prea putin o EL. Ceva nu merge, au unul tanar, William, voia sa-l cumpere Barcelona, e bun tare. Dar n-avea loc de Fabregas.
                        In locul lui Ahmetov as aduce alt antrenor, sincer. Sahtior nu e Arsenal, sa produca bani de-l tin pe Wenger la nesfarsit, ca-i bun manager. Sahtior are nevoie de unul ca Mourinho, care sa aiba rezultate. Macar o finala de CL.

                        Comment


                        • Originally posted by Champion View Post
                          iar te fofilezi? noi nu avem infrangeri in europa cu 4-0 , 5-0...din contra..
                          ...Tocmai din contra nu aveti infrangeri pt ca nu jucati deloc in Europa

                          Auzi tu..asta e duma secolului..""noi nu avem"" nu aveti pt ca nu jucati mah stati acasa mah si va uitati la altii mah

                          Comment


                          • esti in plus ....a sosit tirul colgate !!)

                            Comment


                            • a fost maxima asta @ IVAN MARIAN

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan Marian View Post
                                ...Tocmai din contra nu aveti infrangeri pt ca nu jucati deloc in Europa

                                Auzi tu..asta e duma secolului..""noi nu avem"" nu aveti pt ca nu jucati mah stati acasa mah si va uitati la altii mah
                                Nici insulele Faroer de la înfiinţare şi până în prezent nu au nici o înfrîngere la turneele finale ale Cupei Mondiale şi cele Europene la fotbal. Eu spun că e un record mondial alături de alte 150 echipe din alte state.
                                Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google