Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PCH View Post
    Poltava vinde dintr-un campionat puternic, cel putin mai puternic ca al nostru. Au cupa uefa castigata de curand...noi nici cupa danone nu o castigam!
    Poltava e una din echipele cu renume si faima mondiala! Bag mana in foc cum ca daca ar fi dat nas in nas cu Barcelona/Real/Milan le-ar fi spulberat fara niciun drept de apel.
    Cat ghinion ati putut sa aveti la tragerea la sorti, tz tz tz tz! )))

    "Rad" si curcile!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • stai sa vezi ghinion in februarie ) o sa rad si cu curul de voi) pacalicilor

      Comment


      • Originally posted by Gozmin View Post
        Nici insulele Faroer de la înfiinţare şi până în prezent nu au nici o înfrîngere la turneele finale ale Cupei Mondiale şi cele Europene la fotbal. Eu spun că e un record mondial alături de alte 150 echipe din alte state.
        Unde dau Like?

        Comment


        • Originally posted by Champion View Post
          stai sa vezi ghinion in februarie ) o sa rad si cu curul de voi) pacalicilor
          E bine ca mai ai si tu la ce sa te uiti, altfel ai muri de plictiseala!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Cica se premiaza primavara europeana.....o sticla de cola goala, doi baloti de fan, o agenta si un pix! E oficial!

            Comment


            • ))))) moare oierul cand va vedea ce bani a bagat si in ce prosti

              Comment


              • La ce performante are echipa ta preferata ar trebui premiata aceasta performanta cu varf si indesat!

                Eu as fi dat 2 pixuri sau oricum orice mai mult decat a te intitula campioana de toamna! Jenibil!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • mai bine locul 4 ... amaruri

                  Comment


                  • Cica pe langa pix se mai da aleatoriu si cate o radiera/guma de sters! Aviz meganistilor

                    Comment


                    • Pseudo-campionilor!

                      Hahahahahahaahahahahaha, bai eu ma prapadesc de ras cu voi! Saracii va zbateti in fel si chip dar de fiecare data ati fost loviti de soarta, de 17 Nentori, de Poltava si de mai multi!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Champion View Post
                        esti in plus ....a sosit tirul colgate !!)
                        Originally posted by Champion View Post
                        stai sa vezi ghinion in februarie ) o sa rad si cu curul de voi) pacalicilor
                        Originally posted by PCH View Post
                        Cica se premiaza primavara europeana.....o sticla de cola goala, doi baloti de fan, o agenta si un pix! E oficial!
                        Zace frustrarea in voi pana in maduva oaselor si fierbe precum gainatul in closca

                        Comment


                        • Cica se premiaza primavara europeana.....o sticla de cola goala, doi baloti de fan, o agenta si un pix! E oficial!
                          Si un arc nou pentru canapea/o bucata de spuma, dupa caz, pentru a se repara adancitura din canapea, pentru aia necalificati in Europa.

                          Comment


                          • Eu nu am mai putut să aştept începutului returului şi am fost la vrăjitoare şi mi-a zis că Dinamo o să ia campionatul ......... dar nu în următorii 30 de ani şi mi-a mai zis că nu o să mai piardă în Europa niciodată .......
                            Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
                            sigpic

                            Comment


                            • tradu te rog ca pt zona floreasca, nu vb ca in ghencea despre gaini)))

                              Originally posted by Gozmin View Post
                              Eu nu am mai putut să aştept începutului returului şi am fost la vrăjitoare şi mi-a zis că Dinamo o să ia campionatul ......... dar nu în următorii 30 de ani şi mi-a mai zis că nu o să mai piardă în Europa niciodată .......
                              numele de familie e zavoranu?
                              Last edited by Champion; 9 January 2012, 16:11. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • Originally posted by Gozmin View Post
                                Eu nu am mai putut să aştept începutului returului şi am fost la vrăjitoare şi mi-a zis că Dinamo o să ia campionatul ......... dar nu în următorii 30 de ani şi mi-a mai zis că nu o să mai piardă în Europa niciodată .......
                                A dreacu ghicitoare! Si mie mi-a spus la fel!

                                Am mai vrut sa mai dau acatist dar mi-a spus preotul ca nu e nevoie. ))))Dau banii degeaba!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google