Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ai inteles gresit batrane .... misto ul era de partea cealalta ahahahahahahhaa

    Comment


    • 17)) cum ma ?? 17??)) pana si eu eram mai optimist 101 )))...da 17)))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • ai inteles gresit batrane .... misto ul era de partea cealalta...echipa ce face furori )))

        Comment


        • bea un pahar cu apa ..stiu ca doare))))
          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
          prost.

          Comment


          • Originally posted by DISSSEL View Post
            17)) cum ma ?? 17??)) pana si eu eram mai optimist 101 )))...da 17)))))
            Eu stiam numai de PCH, Champion si Zeu69.
            Cred ca au votat fiecare de 5-6 ori de au iesit 17 la numaratoare.

            Comment


            • Originally posted by DISSSEL View Post
              Fanii dinamoviști (toți 17) au votat cel mai bun 11 din istoria Stelei.pana si gazeta va ia la misto))))))

              AAAAAaa inca nu m-am trezit bine,,Acu beau cafeaua,,,Care e treaba cu 17 FANI ???

              Comment


              • Vad ca tot o tineti ca surda pe mormant si ma simt nevoit sa fiu putin mai acid in cele ce urmeaza:

                Faptul ca tribunele stadionului Dinamo sunt mai mult goale in ultimul an, chiar daca echipa se afla pe primul loc in clasament din etapa a doua a turului pana cel putin in etapa a doua a returului, nu este pusa pe seama faptului ca aceasta echipa nu mai are suporteri ba din potriva. Are cei mai fanatici, isteti si tari suporteri din Romania, mult mai inteligenti decat taranetii de la steaua si oricare alte echipe, suporterii dinamovisti au inteles ca doar protestand si lipsind de la stadion au o sansa sa scape acest club de mafiotii care il manevreaza. Stiu ca pentru un suporter stelist este extraordinar de greu, aproape imposibil de inteles cat face si 1+1-2 (adica echivalentul lor), deci nu am pretentii sa mai si intelega cele spuse mai sus , tocmai de aceea tot ce va pot spune este sa umpleti stadionul la fiecare meci al mogosoaiei, pardon, stelei si sa-l aplaudati frenetic in timp ce-i scandati si numele mic pe "latifundiar"..e de bine, stati linistiti

                Comment


                • Fii cum vrei, tot echipa cu cativa fani sunteti, chit ca veniti sau nu la stadion

                  Comment


                  • Te inseli amarnic....niciodata un DINAMOVIST nu se compara cu un stelist si stiu ce zic!

                    Comment


                    • Exact.
                      Dinamovistul e mult mai putin satisfacut de rezultatele echipei favorite, de aia nu vine la stadion.

                      Comment


                      • Nu este adevarat. O spun la modul cel mai serios, fara pic de caterinca. Nu ala este motivul. Gandeste-te la ce a patiti U Craiova, exista acest risc si pentru steaua si chiar pentru Dinamo....la noi macar fanii realizeaza asta si iau masurile necesare.

                        Comment


                        • Daca pomenesti de Craiova, sper ca dinamo sa o urmeze.
                          Fara pic de caterinca, asa pestriti cum sunt suporterii Stelei, exista printrei ei oameni de valoare mai multi ca numar decat toti suporterii dinamovisti la un loc, buni sau rai.

                          Comment


                          • Masura la pantof si-o iau!

                            17 insi bah nene bah!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Fara pic de caterinca, asa pestriti cum sunt suporterii Stelei, exista printrei ei oameni de valoare mai multi ca numar decat toti suporterii dinamovisti la un loc, buni sau rai.


                              Asta ai auzit-o de la o batranica???

                              Pe individul de mai sus il ignor total, nu are rost sa ma obosesc, e in bula lui de oxigen!

                              Comment


                              • Asta ai auzit-o de la o batranica???
                                Am eu colegi stelisti mai multi, oameni de valoare, mai multi decat aia 17 insi.
                                Am si 2 dinamovisti, baieti ok, inca nu si-au descoperit adevarata orientare dar lucram la asta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google