Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dar nu a zis nimeni ca nu ar fi si stelisti de calitate....vai ce antiteza!!! Un exemplu concret pentru mine esti tu, chiar daca mai ai scapari uneori . Un alt exemplu a fost un domn cu care am calatorit la cuseta pe ruta Bucuresti-Cluj (ce vremuri )....i-am zis direct dupa ce am facut cunostiinta, "sunteti stelist de tribuna 1"....a ramas si ma intrebat, "dar de unde stii"....oho, oi fi eu tinerel ca varsta dar cand vine vorba de stadion am vazut multe! A fost fair-play si a recunoscut dominarea noastra categorica din ultima vreme!

    Comment


    • Un exemplu concret pentru mine esti tu, chiar daca mai ai scapari uneori
      Multumesc, promit sa nu scap nimic din decaderea lui dinamo.

      A fost fair-play si a recunoscut dominarea noastra categorica din ultima vreme!
      Sper sa recunosti si tu curand dominarea noastra categorica.

      Comment


      • Eu sper sa nu fie cazul!

        Comment


        • Inca nu esti un caz pierdut, vii in tabara noastra si stergem cu buretele tot.

          Comment


          • Sa nu vina! Sa stea si sa sufere!

            Ia-la-i de-aici!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Mie imi place sa merg pe drum asfaltat, sa am panouri electronice din 10 in 10 km si care sa ma anunte cu privire la starea drumului, nu am cum sa trec pe drumul vostru forestier, plin de hartoape, praf si noroi. Buna incercarea, dar nu vreau sa involuez. Pentru voi as putea pune o pila, un curs de reeducare si aia e! Mai putin pau, ala nu are ce cauta pe stadionul Dinamo, Templul Fotbalului Romanesc!

              Comment


              • Era sa zic eu ceva acum dar mi-e rusine!

                Taci din gura ca pana sa ajunga ala templu mai trebuie sa mai SUDATI 2 caramizi la Tribuna Oficiala!, si-asa inexistenta!

                Nu involua, ramai SUS ca NU te vede nici dreacu! Tu esti high de la tras pe nas ma!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Pe tine inca te ignor.....total!

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    Eu stiam numai de PCH, Champion si Zeu69.
                    Cred ca au votat fiecare de 5-6 ori de au iesit 17 la numaratoare.
                    Nu raspund la polemica voastra care, sincer sa fiu, deja devine obositoare.
                    Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu.

                    Comment


                    • Pecehas e de vina. Mereu ne atata! Nu se potoleste fel si chip ai incredere.
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Marian View Post
                        AAAAAaa inca nu m-am trezit bine,,Acu beau cafeaua,,,Care e treaba cu 17 FANI ???
                        A aparut in gazeta un articol ca ar fi vota fanii dinamovisti ce a mai slaba echipa a stelei ; dar si gazeta i a luat la misto (toti 17 ..fani)
                        Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                        prost.

                        Comment


                        • Pai "jurnalistii" de la gazeta ce or fi, nu spurcati?? De parca vorbim de Marca sau New York Times

                          Comment


                          • Lasati l pe diesssel ... el tot nu a priceput ca nu faceau caterinca de dinamo ))))) ci de MAREA selectionata de petarde )))

                            Comment


                            • Aaaaaaaleeoooooo, aaaaleeeeoooo/
                              Campioana tarii va fi Dinaaaamooooooooo

                              stelisti, viata e greu!

                              Comment


                              • ole oleeeee ole olaaaaaa
                                aplaudati campioanaaaaaa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google