Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa se scrie. Alan Boksic. Steaua Rosie, Savicevic era muntenegrean, Robert Prosinecki-croat.
    Zvonimir Boban-altul de la Steaua Rosie ajuns la Milan.

    De fapt cel mai mare jucator al sarbilor din perioada aia era Dragan Stojkovic. Super jucator, decarul Yugoslaviei la CM Italia '90.
    A costat 10 milioane de dolari , din pacate s-a accidentat la genunchi si si-a terminat cariera.
    Last edited by mr.K; 12 January 2012, 18:05.

    Comment


    • Stiu ca nu am jucat cu Milan si iti spun un secret...in 2007 cand a fost cu 3 echipe din Anglia si AC Milan in semifinalele UCL, daca castiga oricare din acele 3, Dinamo Bucuresti juca direct in grupe....daca castiga Milan aveam tur preliminar. Eu am tinut din tot sufletul cu Milan si daca ar juca cu Dinamo as tine cu ei.....mai putin intr-o finala europeana!

      Comment


      • Originally posted by mr.K View Post
        ....................

        PS: acu' rascoleste PCH tot WWW-ul.
        Da-mi voie - haaaaaaaaaaaaaahahahahahaahahahaahahahaahahahaahah ahaahahahaahahahaahahahaahahahaahahahaahahahaahaha haahahahaahahahaahahahaahahahaahahahaahahahaahahah aahahahaahahaha!

        Ce sa stie el? El stie Claudiu "Part" Niculescu, Torje "merg cum pot", Alexe "nu mai am GEL".

        Originally posted by mr.K View Post
        Asa se scrie. Alan Boksic. Steaua Rosie, Savicevic era muntenegrean, Robert Prosinecki-croat.
        Zvonimir Boban-altul de la Steaua Rosie ajuns la Milan.
        Extraordinari astia. Daca imi aduc aminte bine cred ca Boksic a fost coleg cu Papin, la OM. S-ar putea sa mint!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Eu am tinut cu Steaua in finala cu Milan, dar n-au fost de acord Gullit si van Basten.
          Mamaaaaaa, ce jucatori. Gullit, inainte de accidentare, efectiv nu putea fi marcat.

          Comment


          • Aia generatie de fotbalisti....nu clovnii astia! Nu mai e fotbalul ce a fost...ma uit si in Anglia si in Italia, Spania....groaznic! Nu joaca nimic! Dupa 2005-2006 totul a luat-o in jos!

            Se compara Messi cu vreunul din cei enumerati mai sus de MrK?

            Comment


            • Mi-aduc aminte de anii cand van Basten iesea golgheter la Milan. Parca mergea la plimbare prin careul advers si mai infingea cate un gol.
              Messi cred ca e un pic ajutat de ceva droguri, prea fuge de rupe.

              Comment


              • Eu sunt de parere ca si Messi, si Xavi si Iniesta sunt buni!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • E bun Messi, nu stiu cum naiba nu face aceleasi faze si la nationala Argentinei. Cred ca doctorul nationalei nu-i stie "meniul".

                  Comment


                  • Pleaca ma cu terminatii tai!! Eu nu pot sa suport genul asta de jucatori! Pentru mine jucator de fotbal adevarat e genul lui Zidane! Are Zidane 5 clase peste aia la un loc..vai!

                    Mr, eu sunt sigur! Drogatii naibii....de ce tot crapa pe teren astia prin spania?? Prea s-au ridicat ei in toate sporturile, ce bine imi pare ca io trage Djokovici lui Nadal la tenis! Drogalaii dreacu!

                    Comment


                    • Originally posted by pch View Post
                      mah, dar cu geraldo ce aveti?? Il jucati pe parvulescu fundas central? poate il aducem la noi si pe asta sa-i faca concurenta lui moti!
                      pai a inceput sa de a siguranta apararii...afara cu el))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Originally posted by Eu4yas View Post
                        Eu sunt de parere ca si Messi, si Xavi si Iniesta sunt buni!
                        vezi ca m -ai uitat:PP )) (vezi avatar)

                        Comment


                        • .........eu stiu cine e...
                          Attached Files
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Steaua e cea mai bine clasată echipă în topul IFFHS.
                            Federaţia Internaţională pentru Istoria şi Statistica Fotbalului (IFFHS) a publicat astăzi clasamentul pe 2011 al celor mai bune 400 de cluburi de fotbal din lume.

                            Steaua este echipa cea mai bună clasată în acest clasament şi se află în urcare. Dacă anul trecut formaţia roş-albastră s-a situat pe locul 99, în acest an echipa lui Ilie Stan ocupă locul 85 cu 131.5 puncte.

                            În primele 100 de echipe din lume se mai află şi FC Vaslui. Moldovenii s-au clasat pe locul 97, deasemenea în urcare cu 24 de poziţii, cu 124.5 puncte.

                            Rapid este a treia echipă din România potrivit IFFHS. Giuleştenii ocupă locul 114 în clasamentul internaţional, la egalitate cu Young Boys Berna.
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Trist....

                              Comment


                              • Originally posted by DISSSEL View Post
                                Steaua e cea mai bine clasată echipă în topul IFFHS.

                                Steaua este echipa cea mai bună clasată......ocupă locul 85 cu 131.5 puncte.

                                În primele 100 de echipe din lume se mai află şi FC Vaslui. Moldovenii s-au clasat pe locul 97, deasemenea în urcare cu 24 de poziţii, cu 124.5 puncte.

                                Rapid este a treia echipă din România potrivit IFFHS. Giuleştenii ocupă locul 114 în clasamentul internaţional, la egalitate cu Young Boys Berna.
                                Ok ok ok dar zi si de dinamo pe ce loc este si cate "PUNCE" are...ca sa fie tot tabloul complet si PCH sa devina si mai TRIST

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google