Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pana se ard campionii ciocul mic si joc de glezne ...Comentariile pt mai tarziu nu acum cand echipa e pe primul loc ca e jenant )

    PS: Ce faceti ? Bulz? ))))))))))))))))

    Comment


    • Pana se ard campionii......
      Cred ca te referi la Otelul Galati, campioana en titre.

      Nu vindem pielea ursului din padure.

      Comment


      • Si noi, prin Europa asa. Mai o cupa castigata in fata voastra. Lucruri de-astea minore!

        Mai un 3-1, gol Nila minutul 90+2, chestii de-astea.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • noi vreo 8 ani neinvinsi de voi ... d astea))

          se termina acum in februarie si cu europa asta, sa aud apoi ce mai zici de locul 4 ca e o minune !!!

          Comment


          • Vedem, vorbim. 4 ar fi un loc super pt voi daca l-ati prinde.

            Am eu asa o presimtire ca nu veti fi in apele voastre in retur!!!

            Mai tii minte ce presimtire am avut cand ati jucat cu Vorskla Poltava?
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Va contrati inutil, stim cu totii ca e foame mare de trofee importante la ambele echipe. A trecut mult de la ultimele titluri, o cupa nu o poate multumi pe Steaua.
              Daca ar atinge vreo semifinala europeana, ar fi echivalentul unui titlu, dar e foarte greu.

              Ramane ca fiecare sa dea din coate sa castige titlul in Liga I. Dinamo e pe primul loc, dar vin puternic din urma inca doua, plus Steaua. Drumul e lung pana la vara.

              Comment


              • Auzi Vanessa ))) lasa presimtirile ca steaua nu termina pe podium anul asta

                Comment


                • De acord, dar nu eu nu m-as putea numi campion de pe acum, nu as putea striga cine e pe primu' loc.
                  Primul loc il vedem la vara. Pana una alta NOI deschidem balul anul asta, cum de altfel microbistii sunt obisnuiti ca le place sau NU.

                  @Champion

                  Vezi ca atunci am dat bine in carti! S-au calificat cei de-acolo!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • pai cine a zis ca e campion nene? doar ca e pe primul loc si asta e un adevar doar nu mint) Primul loc se poate vedea dupa fiecare etapa)

                    da, vor avea pregatire mai scurta , vor fi demoralizati maxim de twente si aia e, incepe nebunie lui gigi)

                    Comment


                    • Pai nu ne bate cainele de Bucuresti la cap toata ziua? Event, draci, laci sa ne ia ca nu-l mai suport!
                      Ce event cand voi sunteti in c**u gol in zapada asta mare!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai e pdl ist ))) d-aia ))))))) spune i lui ! Eu nu sunt campion decat la avatar deocamdata...dar sunt pe primul loc:P

                        Comment


                        • Pai nu ne bate cainele de Bucuresti la cap toata ziua? Event, draci, laci sa ne ia ca nu-l mai suport!
                          Scoate-l la plimbare, ca sta prea mult in casa. Sa-si aeriseasca un pic gandurile.
                          Pe diseara, Barca-Real, un pronostic?

                          Comment


                          • 1 curat dar as vrea 2 din tot sufletul .
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • 4-1 pentru Barca.
                              As vrea sa mai invinga si Mou, ca s-a enervat si pleaca de la Real.

                              Comment


                              • Pentru a cata oara sa repet: Nu se pune problema invingatorului )

                                Catalunya Barcelona !
                                Este transmis meciul ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google