Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Din cauza multor factori care afecteaza in mod ciudat aceasta liga, echipa de pe locul I din acest moment, cu lotul de babalaci, umflati si repatriati pe care-l are la dispozitie, ar fi luptat pentru locurile 8-10 intr-un campionat normal, fara furaciuni, fara echipe de rahat care fac blaturi si tot asa.

    Comment


    • se joaca tur retur semifinala?[/QUOTE]

      Bineinteles Mai Petrica ce suporter al tarii esti tu ? ) Pai ce facem aici, esti penalizat)

      Comment


      • Din cate vad PCH e tare pe pozitie
        Vorba lui Pau,,sa nu de dre@cu sa cadeti pe doi si mai apoi sa cadeti si sub noi in clasament ca o sa fie vai si amar de coaja ta
        Cate caterinci o sa mai poti duce apoi in carca din cauza MOSILOR alora de la dinamo?
        Cate scuze o sa le mai cauti ca joaca ca niste cizme?

        Ma intreb daca voi cu echipa asta de rezerve ati mancat bataie de la una NO NAME si nu ati avut nici un sut pe spatiul portii sau la poarta,,ce veti face cu aceiasi echipa de rezerve in meciurile OFICIALE?

        Cred ca o sa luati goluri cu sacul de 3 duble iar aia o sa va bage cu fundul in propriul careu si o sa va care mingii in carca fara numar

        Comment


        • Originally posted by mr.K View Post
          Din cauza multor factori care afecteaza in mod ciudat aceasta liga, echipa de pe locul I din acest moment, cu lotul de babalaci, umflati si repatriati pe care-l are la dispozitie, ar fi luptat pentru locurile 8-10 intr-un campionat normal, fara furaciuni, fara echipe de rahat care fac blaturi si tot asa.
          Daca faci o selectionata cu fotbalisti de la steaua si dinamo si duci echipa respectiva intr un campionat mai bun (italia, anglia, germania,spania) retrogradeaza instant ! Vorbim de troaca noastra )

          [QUOTE=Ivan Marian;1165620]Din cate vad PCH e tare pe pozitie
          Vorba lui Pau,,sa nu de dre@cu sa cadeti pe doi si mai apoi sa cadeti si sub noi in clasament ca o sa fie vai si amar de coaja ta
          Cate caterinci o sa mai poti duce apoi in carca din cauza MOSILOR alora de la dinamo?



          Despre ce mosi vorbesti? Aseara cred ca media de varsta a fost 20 de ani !
          Last edited by Champion; 26 January 2012, 16:34. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Si cu media aia de 20 de ani va incalziti voi acum ca ati furat-o in mod rusinos de la o echipa de valoare ca TARAZ
            Eu ma mai intreb..unde fratilor gaseste dinamo echipe din astea ? Daca dau o cautare pe goagal si tot nu le gasesc dar mai apoi sa mananci bataie de la ei..RUSINE dinamo

            Comment


            • As avea o solutie pentru Dinamo sa joace in Liga Campionilor. Sa participe in campionatul Ungariei, castiga titlul..........ntzzzz, nu iese ca la aia campioana joaca tururi preliminare, cred ca unul in plus fata de campioana noastra. Si cum in tururile astea Dinamo se cam impiedica........

              Comment


              • deocamdata sa si vada fiecare de echipa lui, de bine de rau suntem pe primul loc, jucam semifinalele cupei...ca va apuca asa caterinca aiurea e partea a doua frustrarile probabil starnesc reactiile adverse ;)) locul 4 e jenant va inteleg

                Comment


                • Locul 4 e de cupa europeana. In care chiar jucam, nu doar participam la preliminarii.

                  Comment


                  • fara trofeu tot degeaba ! Nu se premiaza ! Oricum ati incerca sa o dati tot nu iese bine) Va pupam de sus !!!

                    Comment


                    • Sa mor eu daca am vazut asa ceva,,ce o fi mai rusinos decat sa mananci bataie de la o echipa din Kazahstan

                      ma ,,macar faceati si voi un egal acolo,,dar voi NU si NU,,mancati batai peste batai si va tot cautati scuze..Mah ne faceti tara de ras uitate si tu in ziarele de sport ca sunteti balacariti peste tot ca ne faceti pur si simplu de ras cu echipa voastra de circari!

                      Comment


                      • Asteptati finalul. Mai vedem daca de sus sau de jos.

                        Comment



                        • Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua,

                          .................................................. ca nu se poate sa pice steaua cu Manchester....sau la ce noroc am eu, poate pica cu aia si trec mai departe ca m-am dus dreacu....Dumnezeu cu mila!

                          PCH
                          Ma care e treaba cu frustrarea ca eu nu mai inteleg nimic
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • ) fiecare cu frustrarile sale

                            Comment


                            • Acum va deziceti unu de altu', a? Cum mai vad ca scrii de frustrare am sa-ti pun postul asta sa-ti mai improspatez memoria!

                              Data viitoare ti-l pun in rosu si albastru.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Eu n am declarat niciodata ca sunt frustrat my friend de ce sa mi l pui mie?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google