Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa vina PCH si de data asta cu o SCUZA PENIBILA referitor la meciul lui dinamo
    O sa zica.."" au jucat cu rezervele rezervelor de rezerva""..

    Comment


    • O sa zica.."" au jucat cu rezervele rezervelor de rezerva""..

      Comment


      • Cand joci cu un singur jucator dintre titulari si restul copii sau rezerve contra locului 1 din Austria (au acelasi numar de puncte ca si Rapid Viena) eu zic ca e ok. Dar care-i faza, iar nu puteti dormi de grija Liderului?

        Comment


        • citeam pe net.......

          De ce se bucura dinamovistii ca sunt in Antalya? In sfarsit prind mai mult de doua meciuri in Europa

          Comment


          • Originally posted by Ivan Marian View Post
            O sa vina PCH si de data asta cu o SCUZA PENIBILA referitor la meciul lui dinamo
            O sa zica.."" au jucat cu rezervele rezervelor de rezerva""..
            Originally posted by MirCip View Post
            citeam pe net.......

            De ce se bucura dinamovistii ca sunt in Antalya? In sfarsit prind mai mult de doua meciuri in Europa
            Moooooooooorrrrrrrrrrrr!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by PCH View Post
              Cand joci cu un singur jucator dintre titulari si restul copii sau rezerve contra locului 1 din Austria (au acelasi numar de puncte ca si Rapid Viena) eu zic ca e ok. Dar care-i faza, iar nu puteti dormi de grija Liderului?
              Lideri la SCUZE. Am priceput.

              Originally posted by MirCip View Post
              citeam pe net.......

              De ce se bucura dinamovistii ca sunt in Antalya? In sfarsit prind mai mult de doua meciuri in Europa

              Deci astia daca trec Bosforul, mai sunt in Europa?
              Last edited by mr.K; 29 January 2012, 12:32. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Originally posted by PCH View Post
                Cand joci cu un singur jucator dintre titulari si restul copii sau rezerve contra locului 1 din Austria (au acelasi numar de puncte ca si Rapid Viena) eu zic ca e ok. Dar care-i faza, iar nu puteti dormi de grija Liderului?

                E ce dre@cului cat a durat sa vina PCH cu inca o SCUZA PENIBILA ,scuza pe care am anticipat-o din timp si el culmea culmilor la neculme mi-a confirmat-o
                Si culmea culmilor la culme care a culminat la PCH a fost a doua scuza penibila..... Au jucat contra locului 1 din Austria .....

                Comment


                • Astea sunt amicale! Un club de fotbal isi trimite echipa in PREGATIRE! Se antreneaza lumea, se verifica jucatori, sisteme tactice...dar ce sti tu, ca daca te intreb ce e aia invaluire vei trai cu impresia ca te injur! Din partea mea sa piarda toate meciurile de acolo cu 4-0 dar sa vina acasa sanatosi pentru a spulbera totul in campionat!

                  Nu mai sublinia cuvantul ala, pentru ca tu te apropii de el si ba mai mult, il depasesti! )

                  Comment


                  • Originally posted by PCH View Post
                    Nu mai sublinia cuvantul ala, pentru ca tu te apropii de el si ba mai mult, il depasesti! )
                    Eu unul nu stiu cine este mai aproape de cuvantul ala subliniat,eu ca l-am subliniat sau tu ca pur si simplu vii numai cu scuze jalnice si patetice fata de echipa ta de SOFTBALL preferata

                    Asa ca numai sublinia ceva ce nu exista la mine si mai bine subliniaza jocul execrabil al echipei tale favorite care MANANCA BATAIE numai de la echipe NO NAME

                    Ps,,si mai lasa-ma sau lasa-ne in pace cu meciurile voastre AMICALE si de PREGATIRE ca si la meciurile oficiale din Europa stii prea bine ca mancati bataie ca magarul in panta si incasati goluri mai multe ca in amicalele voastre de acum din Antalya!

                    Intrebare...De ce dinamo mananca bataie in amicale si celelate echipe joaca bine?
                    Oare aia cred ca joaca in meciuri oficiale si baga numai titulari in joc ca sa ii arda pe fraierii/rezervele de la dinamo?
                    Oare aia nu fac la fel,,adica testeaza jucatori si diverse tactici de "razboi" ?

                    Banc inventat de mine ..acu pe loc:

                    Intrebare...De ce mananca bataie dinamo in meciurile oficiale din Europa de la echipe NO NAME ?

                    Raspuns...Pt ca le considera AMICALE si de PREGATIRE si tot timpul cred ca sunt la antrenamente!
                    Last edited by Ivan Marian; 29 January 2012, 19:34.

                    Comment


                    • Jalnic si patetic esti tu ca nu ai idee ce inseamna fotbal. Ma doare pe mine direct in talpa pantofului de ce spune un samantar care nu are habat cati metrii are poarta, ce e ala fundas, unde joaca atacantul si cand e offside. Ti-am mai spus, daca iti place sa scri pentru numarul de posturi o poti face linistit, dar nu bate campii intr-un mod incredibil!

                      Comment


                      • Eu ma mir ca te iei de posturile mele 2570,,in timp ce tu ai 4406 !!

                        Cat despre faza asta...
                        Jalnic si patetic esti tu ca nu ai idee ce inseamna fotbal...Ma doare pe mine direct in talpa pantofului de ce spune un samantar care nu are habat.
                        ..mai usor in declaratii ca ajung sa cred ca iti dau astia de la dinamo de mancare si de baut ca sa scrii numai tampenii pe aici !!

                        Ps,,daca vrei sa ne balacarim mai departe in jargoane din astea nu e OK,,DAR eu zic ca nu are rost sa sari calul si la fel de bine iti pot raspunde si eu cu aceiasi moneda si sa te atac direct pe tine ""LA PERSOANA"" .
                        Last edited by Ivan Marian; 29 January 2012, 19:42.

                        Comment


                        • De unde sti tu ca nu imi dau?! Nu ai cum sa intelegi niciodata faptul ca nu am nevoie de bani sau mancare de la Dinamo....si ca sentimentele, emotiile sunt poate mai valoroase decat mentalitatea asta stupida....cand aud, mor! Iti da Dinamo/steaua/rapid sa mananci? :|

                          Eu raspund cu cuvintele tale....nu inteleg ce te aprinzi, e si frig afara! SMURD ajunge greu, ca e zapada, stai calm! Tu ai voie sa folosesti cuvintele alea iar eu nu....interesant!

                          Comment


                          • Pai intrebare,,de unde si pana unde ajungi aici pe forum sa ma ataci pe mine la persoana si personal adica pt o echipa de fotbal de tot rasul ??

                            Frate,,daca te enervezi prea tare si incepi sa arunci cu cuvinte grele pe aici la persoana mea,mai bine iesi afara la racoare si da la zapada !

                            Iti mai zic inca odata,,vrei sa iti raspund cu aceiasi moneda si sa te fac JALNIC si PATETIC sau mai stiu eu cum imi vine la gura/tastatura ?

                            Comment


                            • Dar nu te-am atacat ma pe persoana fizica Nebun esti!

                              Am raspuns cu cuvintele folosite de tine, pentru ca iti place sa bati campii. Cand vine vorba de Dinamo nu pot accepta glumele de acel gen. Mai bine le faci la adresa mea....poti sa intelegi asta, bine, nu iarasi bine! Daca ai fi purtat o discutie normala, strict pe ce se cere in acest thread nu se ajungea aici, dar tu cand scrii toate porcariile nu e normal sa trag un semnal de alarma?

                              Comment


                              • Mah,,ma omori cu zile ,,eu zic ca astia ai tai " o fura ca in codru" de la echipe NO NAME si tu zici ca sunt OFF TOPIC si ca bat campii !
                                Care este adevarul ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google