Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gata ma cu pamfletul ca ne ia lumea in serios si mai ne inchide si sandramaua! )

    Comment


    • Incepand cu postul 2707 totul a fost un PAMFLET si trebuie tratat ca atare..a fost o farsa pusa la cale de mine si de PCH pe messenger!

      Comment


      • Auzi la Ciobotariu...raspuns la intrebarea daca il vrea pe Goga!

        Asa speriat cum e el...e un jucator foarte bun, imi place Goga, as vrea sa vina la noi dar nu putem discuta pentru ca are contract cu alta echipa?!!!! ADICA CUM? Se pot transfera doar cei care nu au contract cu o alta echipa, cei care nu sunt fotbalisti...sau cum? Nu se negociaza intre cluburi? Te doare mintea...

        Comment


        • Pai stie si el de management incapabil si/sau conducatori inapti ori comunisti!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Steaua le-a dat-o alora de la Levski.
            Infrangerea lui Levski (omoloaga din Bulgaria a lui Dinamo) se explica, asa cum am aflat din surse sigure, deoarece a folosit doar un titular si 10 juniori din generatia 2005.
            Pana si antrenorul nu avea inca buletin.

            Comment


            • SSSSSSSSSSSSSs liniste ca dinamo inca se antreneaza cica mai are meciuri de pErdut !

              Comment


              • Cica e tactica de adormit adversarul. Se aplica in Romania, precum si in Bulgaria, de echipele militiei.

                Comment


                • Pai echipele armatei ce fac??

                  Comment


                  • Le-o trag echipelor militiei. Vezi Nila 90+2. Si ieri, Levski.

                    Comment


                    • Hahahahhahha.....le-o trag pana le ustura tot pe ele dorsalul. Vezi cum ati pierdut titlul acum 3 ani sau cum ati inaugurat tabela....sau Denis Serban 90+4!

                      Comment


                      • Ultima gaura conteaza, exact ca la golf. Va trimit niste alifie, s-a calmati durerile acum? Pastrati si pentru retur.

                        Comment


                        • Ai de galbenele.....cred ca mare stoc!

                          Comment


                          • Ai de galbenele.....cred ca mare stoc!
                            Contati pe mine pentru urmatorii ani. Lubrifierea va e asigurata. Hai Nila!

                            Comment


                            • Terminati ma cu fratii petreus....daca le dai cu vopsea pe talpi nu le vezi urma prin careu! Nesimtitii aia.....si cati bani castiga! Pai sa imi dea mie nea gigi macar 2000 de euro pe luna ca mananc terenul ala!

                              Comment


                              • Pai sa imi dea mie nea gigi macar 2000 de euro pe luna ca mananc terenul ala!
                                De aia aveti il aveti in lot pe Tucudean, ca lui asta ii da bunicasu bani de masini sport, sa mai prinda si el ceva viteza?

                                Eu cred ca ti-ai trage un concediu medical.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google