Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SE ROAGĂ DE UEFA

    Becali şi-a dat seama că Steaua n-are unde să joace dacă se închide Naţional Arena de la 1 martie
    FRF i-a anunţat pe roş-albaştri că doar în februarie se va mai juca pe stadionul nou, care va fi închis după aceea pentru a fi pregătit de finala Europa League, dar steliştii insistă să fie lăsaţi în continuare, ei neavînd în acest moment o alternativă clară ...propun sa joace la Clinceni! PENIBILII DREACU!
    Din cauza neînţelegerilor cu Ministerul, echipa a plecat din Ghencea şi a jucat, pe rînd, la Constanţa, la Cluj, la Buzău şi la Ploieşti. Dacă accesul pe Naţional Arena îi va fi interzis şi nici revenirea în Ghencea nu va fi rezolvată, Steaua ar putea fi obligată să procedeze la fel şi în retur.

    Comment


    • Pot sa vina la Piatra Neamt sa joace in EL.
      In retur pot juca la Buzau. Si s-a rezolvat. Sa-si bage MApN unghia in gat cu stadionul, ca fara Steaua cresc buruieni pe el.

      Comment


      • Pai da....cu cortul!

        Sa se duca la Botosani mai bine, ca ii iubeste cu siguranta tot orasul ala!

        Brandan: "Sper să plec de la Steaua, am nevoie de bani pentru familia mea şi pentru viitorul nostru!" E bine!
        Last edited by PCH; 30 January 2012, 16:56.

        Comment


        • Da' sa plece, lasa-l pe Brandan. Pana si Figo a plecat de la Real, sau Ronaldinho de la Barca si nu s-a rasturnat barca. Asa e la echipele mari, apar altii, e un echilibru normal. Nu ca altii care n-au rezerve decat copii.

          Comment


          • Inchiriez cort de nunta !!! Pret avantajos !

            Comment


            • Vezi care se mai insoara pe aici.

              Comment


              • Imi place ca vezi partea plina a paharului, doar ca este un pahar imaginar....care mai e si spart!

                Comment


                • Eu nu-l vad mare scula pe Brandan, poate fi inlocuit. Un jucator are un contract, plateste daca il rupe, pleaca si gata. Ce pana mea, suntem in Africa?
                  Pana si Messi poate pleca de la Barca. Problema e suma trecuta drept clauza de reziliere.

                  Comment


                  • Mie imi place Brandan...nu a avut steaua asa fundas in viata ei! L-as suna pe Cristi, poate il aducem la noi, dar nu e loc de Rus!

                    Comment


                    • daca pleaca niculae de la dinamo nici loc de difunctul intertoto nu mai prindeti))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Ala e mana moarta, niciodata nu mi-a placut! Avem atacanti....nu asta e problema lui Dinamo!

                        Comment


                        • brandan a crescut in ultimi ani si e constient de asta iar acum e normal sa vrea si el ceva cascaval
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Ala e mana moarta, niciodata nu mi-a placut! Avem atacanti....nu asta e problema lui Dinamo!

                            Pana acum era golgeterul, acum e mana moarta. Bah, da' nehotarati mai sunteti.

                            Comment


                            • pai batranii va u dus in spate turul asta de campionat..
                              ..pe ce loc erati fara golurile lui niculaie si danciu?
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • Praf si pulbere! las' ca-l au pe TUCUDEAN (foc belit). Ahhhhahahahahaahahahahahahahahahahaha! Tucudean vereeeeee!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google