Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Eu4yas View Post
    Suntem demoralizati! Vai de noi cu liderul asta! Mai frumos ar fi fost Sportul Studentesc, ar fi avut mai multe sanse la Europa!
    aia e , deocamdata te inchini lui dinamo !!!

    Comment


    • cu maxim un punct obtinut si
      Victoria de la Kiev a fost rasplatita cu fix un punct? Eu abia acum aflu asta.

      aia e , deocamdata te inchini lui dinamo !!!
      La stropit roti de masina, baieti. Nu vorbiti de lucruri marete, infaptuiti-le, first.

      Comment


      • De punctul asta e vorba?

        RAUS d-aci! Cate televizoare ai aruncat pe geam? Tu auzi comentatorii? I-ai auzit sa faca vreodata asa la pechinezi?


        Du-te DICA! Du-te DICA, DICA, DICA!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Zici ca ai batut pe Bayer Leverkusen...v-am mai spus eu, maturati cacarezele alea, curatati cojile de seminte de pe crestet si apoi discutam. Eliminati o echipa calumea nu toti descultii, mari echipe asta...standard, bate borisov si...? Ca Slavia Praga va bagat mortu' in casa, Real Madrid, Lyon, Rosemborg si nici nu mai stiu curvele cui ati mai fost! Pe cine ati batut voi? O echipa calumea....radeti de altii care stau pe sezlong ca se inegresc de la soare si aveti hasnaua pana la gat! Rusine..Hai Dinamo!

          Comment


          • De Valencia ai auzit? De Betis stii? De Standard stii?

            Ce sa stii tu? Tu stii Vorskla Poltava, Elfsborg! Inexistenti d-astia!

            N-ai de unde sa stii cand tu te zbati in penibil!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • si nici nu mai stiu curvele cui ati mai fost!
              Pe voi v-au "aranjat" de la regi pana la proletari din Ucraina. N-ati avut preferinte, ati fost buni pentru toti.

              Comment


              • Auzi, Betis ...STANDARD!!!! . . . . .AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA
                . . . . . .


                Bah, nu stiu ce TARGET aveti voi dar esti penibil! Betis si Standard!!! Pai baah, mai jmecheri erau astia de la Rapid in 2006 cand abia ati trecut de ei decat alea doua la un loc! Cum ati dat de o echipa sub-medie ati fost pa...vezi Rosemborg si Slavia Praga! Eu stiu de Everton, Tothenham, Bayer, TSKA Moskova...

                Comment


                • Du-te ma si te culca ma! Tu sa vorbesti cand vei juca, DACA VEI JUCA vreodata cu echipele puse de mine!

                  Daca pe tine te-a scos Vorskla, pai bai! Te-ar fi nenorocit BETIS! Si habar n-ai ce echipa aveau atunci!
                  Stii ma ce echipa avea Valencia? Stii si tu de Baraja, Rufete? Ai auzit ma ever de ei?
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu stiu de Everton, Tothenham, Bayer, TSKA Moskova

                    Eu stiu de Valencia.

                    Apropo, ati jucat macar, ca de invins nu e cazul, vreodata cu Barca?

                    Comment


                    • Inexistentilor de performanta ce sunteti!

                      http://www.youtube.com/watch?v=xqCYi...eature=related

                      Stii ma de Joaquin? Stiti voi ma SA TRAITI O SEARA CA ASTA?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Barca de atunci e departe de barca de acum my friend .. nu mai visati...peste tot v ati calificat la 11 m !!!Echipa de rahat...o arde mache in baie maxim sa aveti 11m


                        Adevarul e ca betis e si vreo echipa mare !

                        Bateti si voi "shakthaaaaar" tur retur, bateti castigatoarea cupei uefa TSKA, etc etc
                        Last edited by Champion; 8 February 2012, 16:23.

                        Comment


                        • Am jucat cu Inter, Liverpool, Hamburg! Echipe cu mult peste cea a Barcelonei ca traditie! Cine e barcelona? Iti spun eu, o echipa de drogati...Eu recunosc, meciul ala cu Valencia a fost bun, dar daca mai jucati de 10 ori, de 10 ori va bateau! Plus ca nu mai aveti inca una...va bateti cu pumnii in piept ca ati batut si voi pe betis, bate borisov si aek larnaka...cum ati dat de o echipa sub-mediocra, inca odata, ati fost penibili...vezi acel 5-0 cu haifa, vezi slavia praga, vezi Rosemborg, vezi Boro!!! Bah, ati avut 3-0 cu Boro si va dat de va ustura si acum! Fac ei, dreg ei, elimina ei..... Mare echipa si Twente Enschede Tremura Europa de frica lor....mari echipe! La mine nu tin vrajelile voastre, nu sunt telespectator OTV sa inghit galusti de genul asta! Mare echipa steaua -(haifa 0-5)

                          CINCIla! CINCInati!
                          Last edited by PCH; 8 February 2012, 16:25.

                          Comment


                          • Da tu esti in stare sa SPERI MACAR, ca intr-o zi VEI JUCA INTR-O CUPA EUROPEANA?

                            @Pch ati jucat pa dreacu!

                            Bah, pana sa faceti voi dregeti voi, ciocu mic bah!

                            De ce nu vorbesti mah de performantele 3.14zdii in cupele europene pe care le-aveti voi? Pt ca ti-e rusine? Pt ca ai capu (ala mare) in nisip pana la gat?

                            RAUS!
                            Last edited by Eu4yas; 8 February 2012, 16:24.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • aek larnaka...cum ati dat de o echipa sub-mediocra, inca odata, ati fost penibili...
                              AEK Larnaka MATURA pe jos cu voi. Numarul 10 (ca sa spun doar un jucator), Garcia, e peste tot ce avem noi in campionat.

                              Da tu esti in stare sa SPERI MACAR, ca intr-o zi VEI JUCA INTR-O CUPA EUROPEANA
                              ?

                              De aia s-au inventat tururile preliminarii, ca sa scoata capul de dupa granite si cei ca Dinamo. Si se-ntorc plini de cucuie.

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                treci acasa mooohhh !!!




                                Cu pâinică tată cu pâinică !!!
                                Penibililor))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google