Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Champion View Post


    Adevarul e ca betis e si vreo echipa mare !

    Pune mana si ia o statistica in mana si vezi cat a fost rezultatul meciului Betis - Chelsea in acelasi an cand am jucat noi cu ei!

    Ia sa vezi ce mari erau! Daca nu stii, nu te baga !
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • ))) cine vorbea de performanta ,pe voi va scos si din fotbalul de pe calculator)))))
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Nici pe wikipedia nu mai are loc Dinamo, cica echipele fara rezultate cat de cat vor fi eliminate, radiate din istorie.

        Comment


        • Originally posted by Eu4yas View Post
          Da tu esti in stare sa SPERI MACAR, ca intr-o zi VEI JUCA INTR-O CUPA EUROPEANA?

          @Pch ati jucat pa dreacu!

          Bah, pana sa faceti voi dregeti voi, ciocu mic bah!

          De ce nu vorbesti mah de performantele 3.14zdii in cupele europene pe care le-aveti voi? Pt ca ti-e rusine? Pt ca ai capu (ala mare) in nisip pana la gat?

          RAUS!
          Bai nebunule, ca am ratat calificarea anul asta in grupe nu inseamna ca trebuie sters cu buretele tot ce a facut Dinamo in Europa! Noi am jucat cu BENFICA in primavara europeana (Optimi) si nu cu Rapid Bucuresti sau Aek Larnaka....noi am batut detinatoarea trofeului, am distrus Shaktior, am batut BAYER LEVERKUSEN SI EVERTON de nu mai stiau aia unde sunt vestiarele. Sti tu....tu auzi dimineata la radio sau la protv, stelistii aia nenorociti si dai din gura apoi...cand mergeam eu la meciuri cu Trabzonspor in 1994 baah, eram catelus atunci, cu Grashopers, cu polonia varsovia, cu toata lumea am fost...tu nu sti unde e stadionul ala si vorbesti....betis si mai care ma?? Standard....HAAAAAAHAHAHAHAHAHAH

          Comment


          • Cum bah ANU ASTA CAND VOI DE 5 ANI SUNTETI PRAF?

            Mor cu tine aici! Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Standard....HAAAAAAHAHAHAHAHAHAH
              FC Bruges. 3-0 la Bucuresti. Adi Ilie show. Ce stiti voi mah , doar ca ati luat-o de la Benfica si ati batut pe Everton fara folos.

              Comment


              • Care mah 5 ani...voi ce ati facut ma in ultimii 5 ani? Ati jucat vreo 3 finale de sari asa in sus?? Betis

                Bateti mah si voi pe Everton cu 5-1, tot asa fara folos

                Comment


                • ce a spus pch e valabil si pt ceilalti tastaturisti )) suporteri de tv !!!

                  Comment


                  • Originally posted by mr.K View Post
                    FC Bruges. 3-0 la Bucuresti. Adi Ilie show. Ce stiti voi mah , doar ca ati luat-o de la Benfica si ati batut pe Everton fara folos.
                    Lens 4-0 la Bucuresti!

                    Originally posted by PCH View Post
                    Care mah 5 ani...voi ce ati facut ma in ultimii 5 ani? Ati jucat vreo 3 finale de sari asa in sus?? Betis
                    Bah, du-te in bucatarie si numara pe degete!

                    Nu in excel!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • deocamdata Dinamo domina la numarul de trofee in ultimii 10 ani !!! Hai sictir !)

                      Comment


                      • Raus d-acilea! Te-ai uitat sa vezi scorul Betis - Chelsea?
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Dinamo - Trabzonspor (1994) 3-3! Eram la tribuna 1...catelusi, 7 ani aveam! Stie el...nici nu il lasa aia sa intre pe stadion!

                          Comment


                          • Originally posted by champion View Post
                            ce a spus pch e valabil si pt ceilalti tastaturisti )) suporteri de tv !!!
                            silviule vezi ca incepi iar sa sari calu'....
                            Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                            prost.

                            Comment


                            • Hai sictir !
                              Te agiti degeaba si iar trebuie sa-ti faci alt cont.
                              Vorbim, glumim, ne distram, ne contram dar cam atat.

                              Comment


                              • Originally posted by eu4yas View Post
                                cum bah anu asta cand voi de 5 ani sunteti praf?

                                mor cu tine aici! Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha!
                                ))) bago' pe aia cu frustarea ca se cere))))
                                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                                prost.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google