Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PAU, ti-ai reinnoit viza de flotant, ca fan de frunte al Stelei? Ca tu si asa stai mai mult prin Pipera.

    Comment


    • Mi-am schimbat si buletinul! Am de Dolhasca acu!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Sa ne relaxam putin !!!

        Sfaturile lui Lacatus pentru Banel Nicolita:

        1) Nu te intorci in jumatatea noastra de teren decat cand e absolut necesar.
        2) E obligatoriu sa te intorci in jumatatea noastra de teren, in momentul in care schimbam portile.
        3) Portile se schimba intr-un meci, cel putin o data, nu te lasa pacalit!
        4) Nu ai cum sa-ti dai seama care e poarta adversarului, deci trebuie sa intrebi.
        5) Nu-l intreba pe Nesu ca se tine de glume.
        6) Nu lovi mingea in cazul in care adversarul face pressing sau tribunele canta.
        7) Alearga tot meciul si intra in teren doar cand/daca iti spun eu. Poti sa deschizi si ochii.
        8) Daca e necesar sa atingi mingea, roaga-i pe Goian si Ghionea sa faca zid.
        9) Tu vei antrena portarii in sectiunea de "Atentie distributiva si capcane de joc".



        Dupa meciul Steaua - Olimpique Lyon 3-5:
        - Cum se saluta stelistii? Give me five!
        - Care e animalul preferat al stelistilor? Cincila.
        - Ce oras viseaza sa viziteze stelistii de Craciun? Cincinnati.
        - Cum dau noroc stelistii dupa marele meci cu Lyon? Cin-cin.
        - Care e site-ul favorit al stelistilor? HI5.
        - Cladirea preferata? Pentagon
        - Povestea preferata? 5 paini, de Ion Creanga

        )

        Comment


        • Povestea preferata? 5 paini, de Ion Creanga
          Ajunge sa-ti raspund atat:
          Povestea preferata a dinamvistilor este: Ne antrenam pentru Liga Campionilor!

          Basme de Borcea Ispirescu.

          Comment


          • @Pitesteanule

            Raus d-acilea ca ti-l pun pe autostivuitor "H"auzi!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • UPS


              "Eu voi face politica la nivel de mapamond de Europa"

              Cine a zis asta? )

              Comment


              • Borcea buf buf. Secundele 43-44-45-46 in reluare.

                Comment


                • Iesi afar' cat mai poti altfel intram in tine!

                  Autostivuitor cine a zis? Autostivuitoristilor ce sunteti! RAUS!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • bineeee, hai sa incepem atunci

                    PErle gigi da?
                    1. "Da' cine e domn'e Nichita Stanescu asta? A adus mai multi bani decat mine in Romania?"

                    2. "Singura mea placere mai e la Steaua si la oi."

                    3. "Pe hot, ca sa il prinzi, trebuie ca sa il sechestrezi. Si ca sa iei bunul, trebuie sa il sechestrezi, sa stai cu el. Hotul aruncase cheia. Extraordinar a fost la inchisoare. Am urlat cand am ajuns in inchisoare. Am dat jos toate pozele cu femei goale, pentru ca nu era bordel".

                    4. "Acum simt ca imi place, e un lucru extraordinar, eu un lucru pe care cred ca vreau sa-l fac si daca ma obisnuiesc, pentru mine obisnuita e a doua natura". (despre mandatul sau la Parlamentul European – n. red.)

                    5. "Spre deosebire de Vadim, eu n-am niciun fel de de-alea psihice in cap".

                    6. "Eu voi face politica la nivel de mapamond de Europa".

                    7. "Daca nu ai bani mirosi a prost".

                    8. "Prieteniile sunt relatiile interumane cu oameni care au un interes si pe urma ai o chimie".

                    9. "Sunt gandurile mele care au zeci de ganduri: si da si nu si asta si astalalt, care se-nvart cu zecile gandurile astea in capul meu, dar nu e niciunul stabil".

                    10. "Este vointa lui Dumnezeu ca eu sa pasc acest popor".
                    11. "Doctorul mi-a spus ca am creier de copil".

                    12. "Toti cei care scriu rau despre mine sunt homosexuali".

                    Eu zic sa schimbati subiectul cat mai repede ca sa nu fiti din nou nevoiti sa dati cu praf de fuga) fi v ar prostul sa va fie ) Mai terminat ca asta nu se va mai naste altul muuuuulti ani de acum inainte)) il stie toata europa de fraier

                    M-am certat si cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. In schimb, Marian Iancu e obraznic si umbla cu tot felul de jargoane care nu e bine sa le dai la presa.

                    Pe tata nu putea sa-l atinga nici o femeie, ca-i zicea: "Ia mana de pe
                    mine, ca-mi moare o oaie"

                    Nici nu stiti ce sensibilitate am eu in suflet, dar nu stiu sa ma exprim.
                    Daca as sti, as vorbi mai frumos decat Liiceanu si Plesu.

                    Am citit Manualul razboinicului luminii cu doua markere. Cu galben am
                    subliniat pasajele care mi-au placut si unde m-am identificat cu eroul
                    cartii, iar cu verde pe cele care nu mi-au placut si nu le-am citit.

                    Daca ma respecti o data, te respect si eu tot o data. Daca nu ma respecti o
                    data, eu nu te respect de cinci ori.

                    Stiti cat de mult scuip eu televizorul la mine acasa? Cum vad un nenorocit
                    care vorbeste de binele public, cum ii trag un scuipat.

                    Dupa ce-am vazut filmul Mihai Viteazul, mi-am zis ca vreau sa fac si eu
                    pentru Romania ce-a facut Mihai Viteazul sau macar Amza Pellea.

                    Ma sperie atractia acestui partid care o are la populatie.

                    Am vorbit cu varu-meu Giovanni si cu Victor sa facem un partid care sa fim
                    mai tari ca fratii Kennedy. Am fi condus Romania. Dar n-au vrut, fraierii.

                    Partidul Noua Generatie are o orientare de centru, cand la stanga, cand la
                    dreapta, de la caz la caz.

                    Partidul Noua Generatie va fi biserica politicii romanesti, iar eu voi fi
                    Sfantul Petru.

                    Eu sunt presedintele presedintilor presedintilor.

                    Am promis ca pe tradatorul asta de Dan Voiculescu o sa-l distrug pana cand
                    o sa-l nenorocesc.

                    Tariceanu, VIP? Va spun eu ce VIP e, Very Important Papagal. Auzi la el, ce
                    tupeu obraznic!

                    Eu am ajuns aici pe labele mele de urs si pe sabia mea.

                    Eu cu viata mea, in fiecare dimineata de cand ma dau jos din pat, fac istorie.

                    M-am lasat de fumat fiindca daca fumam insemna ca tigara era mai puternica
                    decat mine, si-atunci cum mai puteam eu sa conduc tara?

                    La botezul copilului lui Dica am baut sampanie si dupa aia am spart paharul
                    fiindca asa sunt eu: sunt un om care am sentimente care traiesc.

                    Steaua va purta zimbrul lui RAFO pe piept pentru un milion de euro. Asta
                    inseamna ca Steaua nu-si murdareste tricourile decat pentru sume care
                    merita.

                    Doua ore si jumatate eu n-a existat nici o secunda in care sa nu fiu campion.

                    Daca marcam un gol la inceput, pe urma putem si sa jucam si la 0-0.

                    N-are cum sa ma bata Copos pe mine in postul Pastelui. El e utecist, eu sunt crestin. Pai credeti ca Dumnezeu nu vede?

                    Middlesbrough s-a calificat in fata lui Basel fiindca mi-a facut mie
                    Dumnezeu placerea sa jucam cu ei si sa-mi iau camasi din Anglia .

                    Meritul pentru titlul castigat de Steaua e 50% al lui Olaroiu si 50% al lui
                    Protasov, dar cel mai mare merit e al meu.

                    Daca tot pupa icoanele de dimineata pana seara, Iordanescu trebuia sa se
                    inscrie intr-un partid crestin-democrat, nu social-democrat.

                    Atunci cand sunt suparat, ma retrag intre oile mele si ma linistesc.







                    Last edited by Champion; 9 February 2012, 16:52. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Auzi dar cum este senzatia asta? Un prost de-l stie toata Europa sa-ti dea tie lectii in Europa, oriunde si oricand?

                      Basca ti-a bagat si mortu-n groapa (1-3) gol Nila minutul 90+2! Cum E?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Copy paste, bla, bla.
                        Nu cautam acum toate perlele lui Borcea, Turcu si alti tantalai.

                        Avem altele acum. O dilema. Ne gandim sa va dam 5-0 in Ghencea. Sau 6-1? Cum preferati?

                        Comment


                        • astea sunt doar cateva zeci) sa ne oprim aici totusi ca poluam topicul cu un cioban

                          Originally posted by Eu4yas View Post
                          Auzi dar cum este senzatia asta? Un prost de-l stie toata Europa sa-ti dea tie lectii in Europa, oriunde si oricand?

                          Basca ti-a bagat si mortu-n groapa (1-3) gol Nila minutul 90+2! Cum E?
                          dar cati morti i am bagat noi lui?CUM E? Si de paste si de craciun si de ..)) el a bagat un mort noi un cimitir intreg hahahahahahaha
                          Last edited by Champion; 9 February 2012, 16:56. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Da' in Europa el cati ti-a bagat?

                            Pana mea, e eterna treaba cu mortu-n EUROPA. RAUS!

                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • acum ce faci? ai fost facut KO si revii la europa ?)


                              si nu mi a bagat mie niki un mort ca nu a jucat cu dinamo deci.,..pregatiti gropi multe ca va baga twente pe 16 febr 20-30 de morti))

                              Comment


                              • a bagat un mort noi un cimitir intreg hahahahahahaha
                                Deocamdata, ZOMBIE scrie pe voi. 1-3!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google