Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ................ups....................

    Comment


    • ce liniste........
      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
      prost.

      Comment


      • Linistea dinaintea furtunuuuuniiiii!!!! Forza Twenteeeee !!! b-)

        Comment


        • Ce club profesionist...au venit ca fraierii cu 6 zile inainte de meci in tara, unde nu au avut teren de antrenament. Ati mai auzit asa ceva?? HAHAHAHAHA

          Comment


          • "Abia abia" le a dat milan 4 aseara alora !

            Comment


            • Da, scor strans! Greu in retur...inca se joaca!

              Comment


              • cred ca trimit rezervele mai mult ca sigur !

                Ce e cu turcanele de nu mai apar pe aici?) tensiunea mare astazi ! O saptamana nu ii mai vezi la fata !

                Comment


                • spre stadion, mai avem de vazut un meci acasa in EUROPA))))))
                  Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                  prost.

                  Comment


                  • Sunt pe la spitale private....cumpara pastile, cumpara nitroglicerina, distonocalm, dormirol 8mg, etc ...sau sunt dusi la stadion sa dea zapada!! Mai nou un club super tare nu e in stare sa aiba un teren de joc practicabil si cheama suporterii la deszapezit!

                    Comment


                    • Voi..???.tot la cotet?)))))

                      )))) au venit mai multi suporteri la dezapezit decat vin la dinamo la meci))
                      Last edited by DISSSEL; 16 February 2012, 11:50. Reason: Automerged Doublepost
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Pai daca au creierul cat aluna....normal! Nici nu ma mira!

                        Noi, tot pe fotoliul de lider!

                        Comment


                        • din cate stiu suporterii de la deszapezire au venit de la inchisoare ! Ce rezulta de aici?

                          Comment


                          • Nu, au venit si cativa masteranzi in frunte cu Mustata, nu doar puscariasi, oricum cred ca s-au inteles bine.

                            Ce echipa de.....t.

                            Comment


                            • Bah, cata gargara faceti zi de zi. La cat c@C@t scoate Borcea an de an pe gura, trebuie sa faca toti suporterii gargara cu saramura, s amai treaba duhoarea.
                              Acusi apare panarama ala de porc made in Maiami sa spuna ca nu-l intereseaza meciurile Stelei, ca vrea doar sa piarda, ca el nu-i roman ci e americhen acuma, chiar de scroafa de nevastasa va fata un plod cu sange ros albastru. Corect. Mai bine l-ar interesa meciurile alea ale lui Dinamo in Europa (W*F ce zic eu, CARE meciuri?).

                              Patrupedele, vorbim dupa returul cu Twente de Steaua. Si de Dinamo vorbim cand vor juca si ei undeva.

                              In alta ordine de idei.

                              Bah, ce gol a infipt Boateng aseara.
                              Last edited by mr.K; 16 February 2012, 12:36.

                              Comment


                              • Originally posted by Champion View Post
                                din cate stiu suporterii de la deszapezire au venit de la inchisoare ! Ce rezulta de aici?
                                Originally posted by PCH View Post
                                Nu, au venit si cativa masteranzi in frunte cu Mustata, nu doar puscariasi, oricum cred ca s-au inteles bine.

                                Ce echipa de.....t.
                                Daca da D-zeu sa scoatem un rezultat bun vai de voi in ziua de maine!

                                Asta seara aveti program amandoi - Va uitati impreuna la mireasa pt fiul meu!

                                Rupe FRUSTRAREA SI INVIDIA IN VOI!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google