Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai suferi de miopie daca nu ne-ai vazut! Noi am jucat acolo, Unirea Urziceni, Otelul Galati sau CFR dar tu ma??????

    Hahahahahahahaahahahahhaha! Bai baiatule, io nu-s orb dar NU AM REMARCAT vreodata echipa preferata in UCL! RAUS!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Nici eu nu am vazut echipa sa o castige....doar s-a facut de ras! ATAT! 1 punct!

      Comment


      • Bai macar l-am castigat si pe-ala AVEM 1, cu toate ca au fost vreo 5!!!!!!!! Bah rasule dar tu ce ai?????

        Hahahahahahaha! NIMIC! 0 BARAT! MULTIMEA VIDA! BLANA SUNTETI MA!

        Closetul Europei - Dinamo Bucuresti!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Voi reprezentati continutul closetului

          Comment


          • fanilor cand traiti si voi astfel de momente? sa mergi oriunde pt echipa ta indiferent de distanta, de situatie? ca nici la stadion nu doriti ) asa de mult va iubiti echipa~!

            Dinamo, Bucuresti, Slovan, LiberecN´Doye, Cl Niculescu, Danciulescu, Matache, Moti, Torje, Ultras, Torte, Scandari la Aeroport, 0-3, Bucurest, Tamas, Niculescu, N'Doye, Liberec, Cehia, aeroport, otopeni, bate, pe, steaua, muie

            Comment


            • Vezi ca-s o groaza care mananca continutul .

              Te faci de ras. Nu mai vorbi tu de Europa League, de UCL si/sau alte cupe Europene ca nu stii!

              Daca nu stii, nu stii, ce s-o mai dam dupa perdea!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Ai jucat tu mah? De 8 ani nu ati mai jucat si cand intrati va defloreaza toti pescarii......ai sictir!

                Comment


                • Cum poti vorbi de participarile altcuiva? E ca si cum eu as spune ca nu e viata de noapte de la Ibiza, dar eu n-am calcat vreodata pe acolo.
                  Cainilor, mergeti la Ibiza mai intai.

                  Comment


                  • Voi ati fost si v-au calcat aia in picioare, v-au lasat fara alifie, mergeti cracanati...dar ATI FOST!!! Ce logica!

                    Comment


                    • Bai, pleaca de-aci. Du-te la librarie si cumpara istoria recenta a fotbalului, vezi daca se pomeneste de echipa pechineza, apoi memoreaza echipa de care se pomeneste in acea carte si vino aci sa vorbim ce si cum .

                      Ce te f**e pe tine grija de cand n-am mai jucat eu? Care-i problema? De ce nu te-ntrebi daca TU ai jucat vreodata? AI JUCAT? AI FOST ACOLO? Stii cum se ia avionul pt UCL?

                      RAUS!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by PCH View Post
                        Voi ati fost si v-au calcat aia in picioare, v-au lasat fara alifie, mergeti cracanati...dar ATI FOST!!! Ce logica!
                        Ei pe dreaqu.
                        Daca e asa nasol, de aia va agitati si voi sa ajungeti acolo?
                        Stiu, stiu, voi o sa maturati pe jos cu tot.

                        Comment


                        • "E" acri strugurii!!!!

                          Iti dai seama ce-ar fi facut astia pe-aici daca situatia era inversa? MAMA! Nu cred ca mai aveam loc de ei pe forum!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Si-asa latra la luna fara motiv, nu vezi?

                            Comment


                            • MAMA, sper din suflet sa va scoata aia! 6-0, sa nu mai aud de voi o luna! Sau 5-0, ca tot va place, sunteti obisnuiti cu el

                              Comment


                              • cine rade la urma rade mai bine!!! Diseara va punem botnite !!! Nici musca nu se va mai auzii pe aici


                                __!__ stelutaaaa !!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google