Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lasa ne cu nila cu.....penibil

    toata lumea danseaaaaaza , toata lumea se distrreaaaazaaa

    Vrăjitoarea Vanessa: "Pronosticul meu e că jucătorii o să îngheaţă de frig dacă nu o să aleargă."

    Gică Hagi: "Chiar dacă olandejii sunt mai buni ca noi fotbalistic, ca fotbalişti, noi suntem mai buni ca ei uman, ca oameni."

    Gigi Becali: "Vom folosi sistemul clasic, patru-patru-oi."

    Adi Mutu: "Norocul Stelei că terenul de pe NaŢional Arena e acoperit cu un strat gros de zăpadă, altfel ar fi fost mai nasol, că doar Ştim că olandezii sunt mult mai familiarizaŢi decât noi cu iarba."

    Patriarhul Daniel: "Ca orice grupare creştin-ortodoxă serioasă şi cu frica lui Dumnezeu, cred că Steaua va câştiga cu condiţia să stea la pomană."

    Bănel Nicoliţă: "E un meci ca oricare altul, va câştiga cine dă mai puţine autogoluri."

    Monica Tatoiu: "Cel mai probabil unsprezece este 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11."

    Comment


    • Cam muriti de grija Stelei.
      Hai gata, la deszapezit. Cam de asta sunteti buni pana incepe returul si-ncepeti sa o furati.

      Comment


      • voi deszapeziti nene ati uitat? va cheama soarele vostru gigi si la munca

        Comment


        • Sunt fericiti nevoie mare baieteii astia. Bucurati-va ma.

          Mie nu mi-e rusine sa apar cu comentarii, mai ales cand ma gandesc ca macar s-a incercat si reusit ceva. Ne multumim cu putin spre deosebire de nimic.
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • corect! doar de deszapezit...ca poate face parte si asta din pregatire!!!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • iaaaaa uite l maaaaa pe raus

              cum e taty? te a dezamagit stelutza?ti ar prostii ai req, lasa i ma ! Ti am zis eu ieri...ma tu stii ceva de nu te duci la meci

              Comment


              • Las ca ma duc la Twente! Sa ma bucur acolo!

                Bai pana una alta nu pot sa spun ca Steaua s-a miscat foarte prost aseara. Nici n-au stralucit dar nici n-au fost peste olandezi.
                Un 0-0 ar fi fost vis.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Eu sunt suparat ca nu a intrat si aia a lui De Jong, a luftat ca un copil. La 2-0 eram calificati.....

                  Comment


                  • Asteptam saptamana viitoare. Poate se-ntampla ceva.

                    Oricum, olandezii au pasat, au jucat bine, plus ca imi parea ca terenul nu le da voie sa se exprime mai bine. Au avantajul si ca ei sunt in plin campionat.
                    Buni rau pe margini!!! Buni!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Mergem la 2-1 in Olanda.

                      Voi unde mergeti, in Antalya?

                      Comment


                      • Mergeti-mergeti! Aveti grija sa nu veniti sodomizati.

                        Comment


                        • Voua vi se rup oasele si in amicale.

                          Comment


                          • Daca se-ntampla 2-1 acolo, mama.

                            Numai ca este greu. Foarte greu. L-au facut pe Dananae saracu' varza cu carne! Imi era si mila de el.
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nu mi-a placut varianta cu Dananae de la inceput, nu mi-l aduc aminte ca mare jucator de la Craiova.
                              Gasim altceva.

                              Comment


                              • Martinovic dar saracu' de el nu este fundas dreapta. Macar naiba e mai tapan decat asta micu.

                                Mi-a placut foarte mult Chiriches!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google