Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce spunea GSP la momentu tragerii la sorti.
    TRAGERE LA SORŢI Tragere favorabilă: Dinamo - Vorskla
    Deci nici la tragere la sorti FAVORABILA nu miscati nimic mah. Ce sa faceti voi cu Twente mah? Sa le mirositi bocancii? Iar boceati non stop.

    Comment


    • Originally posted by Champion View Post
      normal, pe greseala de portar ..la asta ma refer
      Zici ca esti latifundiarul nr. 2. Nu cred ca este o eroare. Executia in sine a fost prea buna.
      Nu stii nimic!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Subscriu.
        Toti portarii care au luat gol cu bolta de la Del Piero, n-au gresit, ci ala a dat prea bine.


        Cum s-a ales prafu' de tragerea favorabila la sorti, cu Poltava. Doamnee, ce ratati. Astia vor sa joace cu Juventus Colentina, dar nici pe aia nu-s siguri ca-i elimina.
        Last edited by mr.K; 17 February 2012, 11:26.

        Comment


        • cum necum v ati facut din nou de rahat ! Echipa de turcane a iesit din competitia in care intrase cu mare bulan dupa infrangeri cu 5-0 ! Adio !! Luptati va cu gaz metan pt europa anul asta !

          Ideea e ca nu ar fi fost un capat de tara ca a pierdut aseara ! Dar aveti gura mare si va laudati cu niste lucruri total absurde si uite cum va da doamne doamne ! D aia rad toti de voi ! )

          Comment


          • Pai noua ne-a dat ma D-zeu. Suntem multumiti! Noi am facut ceva. Nu cred ca este o rusine extraordinara infrangerea suferita aseara.

            Noi avem gura mare pe ce-am realizat. Cum a mai spus si Mr. K, insusi faptul ca aseara STEAUA a jucat in Europa Leugue ESTE O PERFORMANTA!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Ideea e ca nu ar fi fost un capat de tara ca a pierdut aseara !
              N-a fost un capat de tara nici eliminarea UMILITOARE cu Poltava. Important e sa acceptati ca nu EXISTATI pe harta fotbalistica a Europei.

              Comment


              • ati facut rahatul bici....sunteti de rahat mah fratilor...maxim de rahat din toate punctele de vedere!!! e demonstrat///

                CIUCA BATAILOR !!! CLAR?

                CIUCA BATAILOR

                Comment


                • Bine, hai sa facem asa. Noi suntem de rahat ca am jucat aseara da?

                  Acum te intreb, VOI CUM SUNTETI? Descrie te rog cum este echipa ta!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • CIUCA BATAILOR !!! CLAR?
                    Sunteti voi in situatia de a arata cu degetul pe altii? Recomand control oftalmologic.
                    Pentru inceput. Apoi aprofundam, daca simptomele persista.

                    Comment


                    • Noi suntem in fotoliul de lider,,, voi in fan

                      Comment


                      • Nu vorbim de campionat! Vorbim de Europa dragule!

                        Ne descri te rog fenomenul de la echipa pechineza?
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Noi suntem in fotoliul de lider,,, voi in fan
                          Voi ati intrat in buda pana la gat in toamna si acum spuneti ca infrangerea Stelei miroase a rahat. Ceva nu se pupa, observi?

                          Sa vad cat timp mai aud eu cuvantul LIDER. E de ajuns un egal Dinamo si o victorie a CFR-ului sau a Rapidului, si pa pa lider.

                          Comment


                          • Originally posted by Eu4yas View Post
                            Nu vorbim de campionat! Vorbim de Europa dragule!

                            Ne descri te rog fenomenul de la echipa pechineza?
                            Vorbim vinerea viitoare??? Sau chiar joi seara..termina ma cu distrusii aia. Sunteti penibili. Haifa va dat 5 bucati si ai curaj sa vorbesti de europa, cica participarea de aseara e o performanta!!!! Daca juca avantul copaceni, era o performanta dar STEAUA MA??? Ei trebuie sa fie in finala UCL si Europa League an de an mah! Una e steaua!

                            Ma ai dreacu si CFR si Rapid nu or pierde niciun meci...or fi Real si Barcelona!!! CINE E PE PRIMUL LOC, CINE E PE PRIMUL LOC???


                            DINAMO EEEEEEEEEEEEEE!!!
                            Last edited by PCH; 17 February 2012, 12:14. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • Post penibil. Sincer!
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Ma doare mucii de cum latra cateii fara nici o noima si fara nici o acoperire

                                Au dat aia un gol din cauza unui prost ca Prepelita,,e si ce?

                                Voi saracii latrati la luna si la stele ca EUROPA pt voi este pe undeva pe unde este si CALEA LACTEE.

                                Mie ca dinamovist mi-ar fi rusine sa ma bucur si sa vorbesc de infrangerea stelei cand eu stiu ca echipa mea favorita e departe de acest lucru..SA JOACE IN EUROPA ca alte echipe titrate din Romania.

                                Zicea Champion de GAZ METAN,,,,mi-ar fi rusine sa pomenesc si de jocurile cu GAZ METAN cand stiti prea bine ca pana si aia sunt peste voi in EUROPA
                                ......Asa ca ciocu/botul mic si joc de gleJne... ca zapada din groapa e prea mare si trebuie batatorita!

                                Ps,,
                                Haifa va dat 5 bucati si ai curaj sa vorbesti de europa,
                                ...asa v-ati bucurat si atunci,,,dar pe urma ati aruncat cu PLASMELE prin termopane

                                Sa dea Dumnezeu sa faceti la fel si saptamana viitoare...eu deja incep sa strag PLASME pt catei !
                                Last edited by Ivan Marian; 17 February 2012, 12:22.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google