Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sincer iti spun si eu....mai penibil ca tot ce inseamna steaua nu exista pe fata pamantului. In dictionarul de sinonime la penibli trebuie trecut " = steaua"! Sincer.

    Mariane, ia explica si mie cum dreacu e Gaz Metan peste DINAMO in Europa....ca m-ai blocat psihic cu dumita asta! Sincer.

    Comment


    • Ba da! Exista dinamo! Lucrul mai JOSNIC decat asta nu ai sa mai vezi!

      Ar trebui sa ma murdaresc prea tare ca sa spun ca-s dinamovist! De fapt numai cand aud ceva legat de aceasta echipa mi se face lehamite .

      Neica nimeni. E greu sa digeri o asemenea realitate, stiu!
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • Neica nimeni este prima echipa care a jucat in cupa campionilor si prima care speria Europa! Eliminand ECHIPE de renume si nu pescari! Neica Nimeni va da la cioc de la infiintare ca nu mai aveti nevoi de detartraj cat oti trai.

        Decat sa tin cu o echipa infiintata la ordinul antihristului de Ceasca, o echipa patronata de un incult, formata din imbecili si sustinuta in mare parte de TARANI mai bine pauza! E greu sa digeri asemenea realitate. Sincer.

        Comment


        • Iarta-ma dar nu ma pot mandri cu un closet. O echipa infiintata prin adulter , o echipa care nu inseamna nimic pt nimeni, o echipa BASTARDA!

          O echipa ce nu este in stare sa realizeze o performanta in Europa imi pare mai mult decat incapabila. O echipa ce traieste si exista doar din cauza Stelei.

          Legat de suporteri, ma uit si vad cum baliti dupa un meci european, cum frustrarea voastra atinge cote paroxistice , cum indoctrinarea voastra de suporter cu carte incearca sa spuna un lucru DASTEPT dar nu reuseste.

          O echipa penibila sunteti cu suporteri malformati .
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Daca Dinamo castiga ceva ceva in Europa, macar Cupa Cupelor, cred ca nu mai aveam loc de astia. Asa, latra si pentru NEPERFORMANTE.

            Comment


            • Bastarzi sunteti voi, asta e clar......stii macar de unde vine numele asta de steaua? Ai idee ce reprezinta acea stea de pe emblema voastra?? Nu sti nimic, decat sa balivernezi.

              Stii ca nu aveti centru de copii si juniori, stii ca nu faceti nimic decat afaceri, stii ca traitit cu povara CEAUSESCU pe umeri, stii ca nu aveti stadion- o baza de antrenament, stii ca sunteti cea mai urata echipa si singura la care au iesit oamenii in strada la o infrangere, stii ca sunteti pe locul 6, stii ca nu ati mai castigat campionatul de 7 ani, stii ca aveti cele mai multe campionate castigate cu decret??? Mai vrei? Stii ca si anul aceasta $#@ e'n ghencea??

              DINAMO era singura alternativa pentru omul normal...in romania traiesc din pacate in marea lor majoritate cei ce reprezinta gloata. Gloata a stat in frig degeaba aseara.
              Last edited by PCH; 17 February 2012, 12:41.

              Comment


              • Dinamo era singura alternativa pt a ne putea duce la closet!

                Nu te pune cu mine ca habar n-ai tu ce-nseamna centru de copii si juniori. Nici macar n-ai jucat in viata ta fotbal.
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • Dinamo, echipa militiei comuniste e singura alternativa? E ca si cum pe vremea lui Ceasca te-ai fi dus la sectia de militie voluntar, sa fii batut.
                  Decat Dinamo, mai bine tin cu Zimbrul Chisinau.

                  Comment


                  • De unde sti tu mah???

                    Ce e ala centru ce copii si juniori? Va da clasa Dinamo SI LA acest paragraf.

                    Comment


                    • Pai stiu ca eu am jucat! Nu ca tine. Nu m-am dus sa rup garduri si s-arunc cu pietre si-apoi sa ma dau atotstiutor.

                      Tu vorbesti numa de pe google!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Pana si pe Wikipedia, Dinamo e varza.

                        Comment


                        • E acolo? Au bagat-o in seama?
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ai fost junior la steaua? Fotbalistul, unde era! Ce jucai, fanion dreapta?

                            Ce treaba o avea ca ai facut si tu fotbal 12 zile la cine stie de scoala de cartier cu faptul ca Steaua nu are centru de copii si juniori?? ASTA E CLUB??! DEZAFILIEREA CU VOI!

                            Comment


                            • Are cat ii trebuie. Parca multi juniori crescuti de Dinamo aveti voi in echipa. Catalin Munteanu a fost crescut de voi?

                              Comment


                              • Ce legatura are, exista vreo echipa bazata exclusiv pe jucatori crescuti doar de ea?....inca o dovada de nepricepere si neintelegere a fenomenului numit fotbal.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google