Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Champioane, lasa-i ca sunt terminati! Nu mai stiu pe unde sa scoata camasa!

    Comment


    • asa ziucem si noi ca a fost aranjata cupa v tra din 86.
      Da, cu regele Spaniei direct. Barca a fost de acord sa fie UMILITA acasa, in tarisoara ei.
      Spania a avut mari avantaje de pe urma acestui aranjament.
      Totodata s-a mai aranjat si cu guvernul Belgiei+casa regala a Belgiei ca Anderlecht sa se dea la o parte.
      Sunteti PENIBILI. NONVALORI.

      POLTAVA. FORZA POLTAVA!

      Champioane, lasa-i ca sunt terminati! Nu mai stiu pe unde sa scoata camasa!
      Noi avem camasa, voi sunteti la pielea goala de prin toamna. Poltava v-a lasat in izmene.

      Comment


      • Bine bine,,dar sa ii spui si lui Champion cat de suparat ai fost tu cand ai scris ce ai scris... si despre cat de umilit ai fost si cat de frustrat si cum ne-ai felicitat

        Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, .

        Comment


        • ca de obicei o dati cotita neavand habar de niste lucruri !!!

          Comment


          • Asta sa il intrebi tu pe PCH,,ca nu eu am scris asa ceva) si de ce habar avea el la vremea respectiva

            Ps,,,bai NEGRILOR...NUMAI STATI NAIBII ASCUNSI ca se stie ca voi sunteti cei 3 negri mititei acolo!

            Comment


            • Champion, eu propun sa nu mai scriem aici sa redenumin threadul in "threadul gospodarilor"!

              Comment


              • ca de obicei o dati cotita neavand habar de niste lucruri !!!
                La care tu ai fost partas, sa-ntelegem.

                Trisorii sefi de la Dinamo sunt: Dudu Georgescu, Rodion Camataru si Dorin Mateut.
                Dudu Georgescu marca si prin somn, pentru a avea 47 de goluri, recordul de furat in competitia asta de 2 lei.

                Astia marcau cu sacosa de goluri si tot Steaua castiga campionatele, Cupa Campionilor, Supercupa Europei.
                Last edited by mr.K; 17 February 2012, 13:53.

                Comment


                • Comment


                  • Auzi tu,,cica 5 MEMBRI vizualizeaza thread-ul,,,si doar doi se vad Ivan Marian si Champion restul de 3 MEMBRI care or fi???

                    Comment


                    • Champion, eu propun sa nu mai scriem aici sa redenumin threadul in "threadul gospodarilor"!
                      Oricum n-aveti treaba cu FOTBALUL.

                      Auzi tu,,cica 5 MEMBRI vizualizeaza thread-ul,,,si doar doi se vad Ivan Marian si Champion restul de 3 MEMBRI care or fi???
                      Unu-s eu.

                      Comment


                      • Lui PCH cand i-am pus placa asta....
                        Sunt suparat din aceasta cauza, frustrat si as trimite o scrisoane, un mail pe adresa clubului Dinamo cu intrebarea, si noi cand??? Pana cand sa suportam umilinta?? Atat am de spus....inca o data felicitari steaua, .
                        ..cred ca s-a dus sa ia un distonocalm ca inca e socat de ce a putut scrie

                        Eu ma mai intreb cum a putut scrie Champion asta??....
                        cum necum v ati facut din nou de rahat ! Echipa de turcane a iesit din competitia in care intrase cu mare bulan dupa infrangeri cu 5-0 ! Adio !! Luptati va cu gaz metan pt europa anul asta !
                        ,,cand si aia sunt peste ei si cu ei ar trebui dinamo sa se lupte pt ai depasi in Europa
                        Last edited by Ivan Marian; 17 February 2012, 13:59.

                        Comment


                        • Cine e pe PRIMUL LOC?

                          Comment


                          • CFR. Eu asa vad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan Marian View Post
                              Auzi tu,,cica 5 MEMBRI vizualizeaza thread-ul,,,si doar doi se vad Ivan Marian si Champion restul de 3 MEMBRI care or fi???
                              Doi sunt eu! Dau jeturi supreme pechinezilor! Huoooooooooooo maidanezilor !
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • recomand control oftalmologic si cursuri !!! )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google