Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu crezi ca ma intereseaza ceilalti suporteri ? Sunt si la noi analfabeti exact cum sunt si la voi si treaba asta trebuie sa o recunosti si tu!

    La noi sunt mai multi analfabeti pt ca avem si mai multi suporteri,,deci e logic,, NU !?

    Comment


    • Ca Borcea e un fel de academician, Atotstivuitorul.

      Pe ala daca-l intrebi daca are diploma de Bacalaureat, te-ntreaba pe ce strada e.

      Comment


      • Originally posted by Champion View Post
        Vorbiti de analfabeti dar patronul vostru e ceeeeellll mai ANALFABET

        Apropo de PATRON...cand eu dadeam noroc cu Borcea la el in birou ,voi nici nu stiati de dinamo pe vremea aia!
        Auzi tu,,cica dinamovisti inraiti 100% si ei nu au dat noroc cu PATRONUL lor. Eu am facut asta cu toate ca sunt stelist!

        Ps,,acu vorbind serios....e prea stilat omul si iti impune respect, Dar respectul lui nu este pt DINAMO ci pt BUZUNARUL lui personal!

        Comment


        • esti penibil,,,,e o lege sa dai noroc cu borcea? nu esti suporter daca nu dai noroc cu patronul . E visul meu sa dau noroc cu borcea !!! Sper sa ne vedem intr o zi sa mi povestesti ce/cum a fost

          pt a doua oara esti penibil prin simplul fapt ca te lauzi ca ai dat noroc cu patronul echipei rivale)))

          doaaaaamneee


          @mr k - o fi analfabet borcea dar nu in stadiul avansat al lui gigi :P
          Last edited by Champion; 21 February 2012, 14:07.

          Comment


          • Originally posted by Champion View Post
            esti penibil,,,
            pt a doua oara esti penibil prin simplul fapt ca te lauzi ca ai dat noroc cu patronul echipei rivale)))
            Frustrarea e MAXIMA,, am zis,,ce naiba va tot laudati ca voi nu sunteti gospodari si ca va duceti pe stadion si voi nu l-ati vazut in fata voastra LIVE pe Borcea niciodata Asa si,,de ce sa fiu penibil ca am dat noroc si am vorbit cu BORCEA.

            Dupa principiul tau "CHAMIOANE" ar trebui sa fiu PENIBIL RAU DE TOT ( si nu numai eu ) ca stau/stam de vorba cu tine pe aici sau ca ne intalnim eu/pau cu PCH la Polivalenta!

            Ps,,si ghice ce,,ne intalnim radem,glumim si mai bem si cate o bere si iarasi ghici NU SUNTEM PENIBILI!

            Comment


            • Importanta e echipa, nu patronii.
              Stan e antrenor la Steaua. Punct.
              Eu as vrea sa vina Grigoras, dar pana atunci, e bun si Stan.

              Comment


              • nu pt asta nu, doar pt postul de mai sus !! Esti sigur ca nu l am vazut eu sau altul pe borcea live? Poate ca nu ai meciuri vazute live acasa(ghencea) cate am eu in deplasare cu echipa aia !

                O dam in diverse ! Las o asa

                Originally posted by mr.K View Post
                Importanta e echipa, nu patronii.
                Stan e antrenor la Steaua. Punct.
                Eu as vrea sa vina Grigoras, dar pana atunci, e bun si Stan.
                Lasa l pe stan ca a stat destul ! Sa mai vina si Bran acum

                Oierul a anuntat ca brandan nu va mai juca dupa meciul de joi !!
                Se lasa cu scandal mare, iar ii sparg astia masina )
                Last edited by Champion; 21 February 2012, 14:18. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Live ca Live,,dar alta e sa dai noroc cu el si sa vorbesti de fotbal la el in birou
                  Asa ca las-o jos ca macane cam tare rata din dotare!

                  Ti-am zis,,dupa principiul tau ma mir ca nu esti cam PENIBIL ca stai cu nOI Stelistii de vorba pe aici ? Nu de alta dar eu te citez cu propriile cuvinte scoase si inventate de tine si nu de altcineva pe aici.
                  Spor la vanzare!

                  Comment


                  • Lasa l pe stan ca a stat destul ! Sa mai vina si Bran acum
                    Stan v-a dat 3-1 la voi acasa.
                    Grigoras v-ar da 5-0.

                    Comment


                    • Originally posted by mr.K View Post
                      Importanta e echipa, nu patronii.
                      Stan e antrenor la Steaua. Punct.Eu as vrea sa vina Grigoras, dar pana atunci, e bun si Stan.
                      ...cel putin un meci)))...dar nu cred ca il apuca pastele))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Las o asa !!! Am cedat eu primul bine? ;))

                        uite aici diesssel baiat radical )

                        Ce paste...nici regionala ! )
                        Last edited by Champion; 21 February 2012, 14:24. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • nici la steaua nici la dinamo nu este o politica demna de o echipa de top ca la vaslui sau cfr , este o politica de taraba .....NU este o politica de performanta
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • Originally posted by DISSSEL View Post
                            ...cel putin un meci)))...dar nu cred ca il apuca pastele))
                            M-apuc de plans acum.
                            Sa vina Mourinho.
                            Stie careva numarul lui Bonetti?

                            Comment


                            • Originally posted by Champion View Post
                              Las o asa !!! Am cedat eu primul bine? ;))
                              Ok am terminat..dar data viitoare nu mai folosi cuvinte ce nu ne caracterizeaza pe nici unul dintre noi,doar prin simplul fapt ca stam la taclale LIVE sau pe forum !

                              On...sa vina Olaroiuuuuuuu la Steaua!

                              Comment


                              • Originally posted by DISSSEL View Post
                                nici la steaua nici la dinamo nu este o politica demna de o echipa de top ca la vaslui sau cfr , este o politica de taraba .....NU este o politica de performanta
                                Pt ca este o politica de imbogatire !!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google