Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fecali nu are nevoie de antrenor ,el are nevoie doar de o marioneta.....
    cei care au avut coloana vertebrala au plecat de la primul scandal ,vezi bergodi vezi piturca.....

    Originally posted by Champion View Post
    Pt ca este o politica de imbogatire !!!!
    ...din pacate pentru noi ca iubitori ai spectacolului fotbalistic.......ai dreptate

    [QUOTE
    On...sa vina Olaroiuuuuuuu la Steaua![/QUOTE]

    saaa viiinaaaa...
    ...dar dc ar venii in romania sa il faca oieru de kkat la primul esec cand poate sa stea pe un munte de bani la arabi...

    ))))))
    Cum Ilie Stan este în pericol de a fi demis, se caută deja înlocuitori pentru a suplini eventuala plecare a tehnicianului după o eventuală înfrîngere joi seară. Primul pe listă ar fi Edi Iordănescu, însă de văzut dacă secundul va accepta să continue colaborarea cu Becali. A apărut şi varianta Lăcătuş, dar şi Cîrţu. Cu un exerciţiu de imaginaţie, n-ar fi exclusă nici varianta ca patronul să antreneze formaţia, mai ales că el declara de Crăciun: "Eu fac mereu echipe, în mintea mea, non-stop. Antrenez mereu, îi mut pe jucători, mă gîndesc cum ar trebui să joace, unde ar da randament mai bun".
    Last edited by DISSSEL; 21 February 2012, 14:41. Reason: Automerged Doublepost
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Primul pe listă ar fi Edi Iordănescu

      Daca tatsu a fost antrenor, de ce n-ar fi si el? Numa' ca NU E.

      Acum una buna: de la zapada se darama sandramaua de pe Stefan cel Mare.


      Pecehasi, treci la lopata si da zapada de pe toneta aia de stadion, ca se face praf si pulbere.
      Sa mai spun ca Borcica probabil o rade rapid la Miami, ca DNA-ul vrea sa-l inchida?
      Last edited by mr.K; 21 February 2012, 21:57. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • Din informatiile oferite de surse DNA, cateva meciuri ale Stelei din Antalya au intrat pe lista anchetatorilor, cele suspecte fiind cu Chiajna, unde Steaua a pierdut cu un incredibil 4-1 si cu rusii lui Dan Petrescu de la Kuban Krasnodar, partida cu trei penalty-uri acordate! La casele din Asia, o victorie la acest scor a Concordiei avea cota 180! Din informatiile DNA, pe aceste meciuri s-ar fi pariat masiv in Singapore

        pana si in amicale aranjati meciuri))

        Comment


        • Si? Nu ati ras ca am pierdut cu amaratii aia de Chiajna?

          Bah, la lopata, ca se darama stadionul ala de scoala generala.

          Comment


          • s a daramat el stadionul din ploiesti si e nou nout ))
            la voi ce se darama?stana? ca altceva n aveti

            Comment


            • Vrei sa te-ncoltim?
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Daca jucati mult pe Arena Nationala o sa dati faliment. Chiar de inchiriati DOAR UN INEL, asa cum e la primul meci din retur.

                Cum mah, la milioanele de suporteri fanatici, inchiriati DOAR UN INEL?


                PS: cred ca nu umpleti nici jumatate de inel.

                Comment


                • raus ce ai mah te ai trezit cu forte proaspete? )

                  Comment


                  • Asculta sfatul lui mister si mergi si pune mana pa lopata ca va cade COSMELIA pa SPITAL!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • maine seara iar esti mut? iar te pui pe invisible
                      te dai cocos acum, maine iar miaaau miaaauu

                      Comment


                      • Sa va fereasca D-zeu sa faca Ilie palarie/meserie/felie/veselie figura frumoasa acolo ca bagati capu-n pamant precum strutii.

                        N-am nicio asteptare decat un dram de speranta. Atat!
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • Eu sunt multumit de baieti, pana la punctul asta.
                          Dinamovistii, cu mana pe inima, sunteti multumiti de baietii de la Dinamo, pana la momentul Poltava? Sincer.

                          Comment


                          • Hahahahahahahahahahahahahaha!

                            Completez, pana la MOMENTELE Poltava, Hajduk Split, Elfsborg etc ?????? )))

                            Hahahahahahahahahahahahaha!
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • Cand se termina discutiile despre steaua si incep cele despre FOTBAL sa ma anunte si pe mine cineva! Multumesc.

                              Comment


                              • Pai voi le incepeti! Daca n-aveti despre ce vorbi! AIA E !
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google