Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca dinamovistii nu vor onora oferta, mai mult ca sigur.

    Hai Steaua! Sa tinem pumnii celei mai titrate echipe din Romania!
    Cea mai titrata chiar din Sud-estul Europei. Cu exceptia lui Steaua Rosie Belgrad care a castigat CC+o finala de Cupa UEFA, mai sunt Dinamo Kiev si TSKA Moscova ce au mai castigat o cupa europeana.
    Dar Steaua a castigat si Supercupa Europei+inca o finala de CC.

    Oare Dinamo apare macar pe pagina 55 a vreunui clasament cu rezultate in Europa?
    Last edited by mr.K; 23 February 2012, 14:09.

    Comment


    • Verwacht kwalificatie! Forzza Twente Enschede!

      Comment


      • Vgoogtfregrefdgslk!.

        Roaga-te la ceruri sa nu ne calificam, ca esti mancat.

        Comment


        • Calificarea este pierduta! Nu aveati ce cauta afara din grupe, dar sa treceti mai departe!

          Comment


          • Du-te mah si vorbeste cu aia care nu s-au calificat in grupe asa ca voi. Parca Gaz Metan, ca ceilalti ca Rapid, Vaslui au facut pasul, nu?
            Daca se mai califica si Gazul, cred ca lesinam de ras.

            Comment


            • A fost un accident nefericit. Si MU joaca in Europa League.....aia e!

              Comment


              • Da, voi si MU.

                Dar voi, voi astia tari in clanta, voi unde jucati mah?

                Ce amical aveti, azi?

                Comment


                • Nu stiu cu cine, ce mai conteaza! Eu astept meciul cu Gaz Metan, poate jucam pe Mall Arena! )

                  Comment


                  • In City Mall o sa jucati, ca tot au dat faliment. La miuta sunteti tari.

                    Comment


                    • Forrrrtttttaaaaa SSSStttttteeeeeeeeeeaaaaaaaaauuuuuuuuuuaaaaaa!!!!!

                      Comment


                      • Pai daca tot berceniul vine in Militari la MALL normal ca City Mall a dat faliment

                        Comment


                        • Forza twente !!!

                          Diseara ne distram din nou !!! Petrecereeeeee !!!

                          Comment


                          • Mie imi pare rau ca nu am fructificat inca 2-3 ocazii la Bucuresti sa nu avem probleme diseara. Sper sa marcheze Ola John din nou si sa ne CALIFICAM!

                            Comment


                            • Oricum ne-am calificat in primavara europeana, jucam in februarie in Europa, altii au iesit in competitie inca din august anul trecut. Unii de pe aici ar trebui sa taca ca echipa lor de suflet a facut a enspea oara Romania de ras.
                              niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                              Comment


                              • Uber Alles Twente Enschede!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google