Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au mai strigat unii "I love you Boro" si acum se zbat la matineu prin morcila din B
    niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

    Comment


    • hai steaua poate fac si ei treaba buna in seara asta
      Vand piesa auto logan originale si aftermarket

      Comment


      • I love you Boro s-a strigat si la Universitate.....steaua e singura echipa din lume care a scos oameni in strada la o infrangere! Asa iubita e...

        Comment


        • Omule, tu scrii aici din lipsa de ocupatie? Pai nu vezi ca rad si bebelusii de tine? Toti stim ce inseamna Steaua, si ce inseamna Dinamo. Atunci la Universitate au fost probabil 5-6 betivani de ai vostri, ca noi in tribune atunci am avut 60000 de oameni. Despre cat de iubita e steaua, nu are rost sa mai vorbim, sti si tu, dar preferi sa te faci ca nu sti.
          Pentru meciul cu Twente s-au vandut 50000 de bilete intr-o zi jumate. Voi 50000 de oameni nu o sa aveti adunati din toate cele 17 meciuri din campionat de pe teren propriu, plus ala singur din Uefa, plus cele din cupa Romaniei.
          niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

          Comment


          • deci meciul a inceput , bagati la caaaaapppppp! FORTZA STEAUA!

            Comment


            • Hai cu olandeJii!

              Comment


              • Apara Tatarusanuuuuu ))))
                If it ain't broke, don't fix it!

                Comment


                • Nici nu stiu cu ce sa incep
                  Rasii rasilor, rushinea rushinilor..un nou esec, sa vedem ce mai scrie gsp ul stelist acum, sa va mai ridice atata in slavi.
                  Plavanul v a nenorocit din nou, 0 echipa , 0 antrenor ... e distrus sezonul asta gata !!! GATA am spus !!)))

                  0 barat sunteti !! Sa va mai aud cu europa cu ... ati ajuns acolo printr o soarta incredibila, dupa rezultate cu 5-0 etc etc...cAND NU MAI SUNT ECHIPE CU SFINTI GATA CU REZULTATELE !!!

                  EURO PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!! RAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUSSSSSSSSSSS

                  Va rog sa mi donati cate un euro sa mi incarc telefonul ca la cate mesaje i am dat lui diesssel in ultima vreme am ramas fara credit :P




                  VA PUPA LIDERUL !

                  Originally posted by dani p View Post
                  omule, tu scrii aici din lipsa de ocupatie? Pai nu vezi ca rad si bebelusii de tine? Toti stim ce inseamna steaua, si ce inseamna dinamo. Atunci la universitate au fost probabil 5-6 betivani de ai vostri, ca noi in tribune atunci am avut 60000 de oameni. Despre cat de iubita e steaua, nu are rost sa mai vorbim, sti si tu, dar preferi sa te faci ca nu sti.
                  Pentru meciul cu twente s-au vandut 50000 de bilete intr-o zi jumate. Voi 50000 de oameni nu o sa aveti adunati din toate cele 17 meciuri din campionat de pe teren propriu, plus ala singur din uefa, plus cele din cupa romaniei.
                  tot 50mii sunt traficanti de muci in seara asta )))))

                  euro paaaaa
                  Last edited by Champion; 23 February 2012, 23:30. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • voi radeti de altii , dar nu vedeti ca sa umplut groapa cu kkt la voi acolo.
                    stai sa vedem ce o sa ziceti cand picati dupa primul loc.

                    Comment


                    • noi am jucat....acolo.... bine sau rau...am JUCAT! VA DOARE???

                      Comment


                      • Noi ne-am jucat o sansa,,voi ati pierdut-o de mult !
                        Asta e,,pacat ca am jucat cu determinare,,dar a fost o greseala a lui Tatarusanu ca ia alunecat piciorul de sprijin(stangul). Se mai intampla si la case mai mari!

                        Comment


                        • in fiecare an competional dinamovisti se bucura cand pierde steaua in cupele europene, dar ei nu ajung niciodata sa joace acolo.
                          LE: mariane mai da.l in #$%^ si pe pasarila ala de taturasnu, ar trebui sa lustruiasca banca de rezerve pana la sfarsitul campionatului.
                          PS: si acum o sa vina replica: decat sa ne facem de ras mai bine acasa. pai da, e mai bine acasa, sa faca steaua, rapid, urziceni, vaslui puncte pt romania sa joace si dimano in "sampions lig" dar e cu tur preliminar, iar o sa nu o sa jucati...
                          Last edited by geo_ultras; 23 February 2012, 23:51.

                          Comment


                          • pai asta e singura lor bucurie , sa rada de altii cand ei sunt carpiti in c%r

                            Comment


                            • rectific ultimul post ca m.am incurcat in degete si am scris aiurea: daca dinamo castiga campionatul si trebuie sa joace tur preliminar pt accederea in grupe iar nu va calificati.

                              Comment


                              • Originally posted by geo_ultras View Post
                                LE: mariane mai da.l in #$%^ si pe pasarila ala de taturasnu, ar trebui sa lustruiasca banca de rezerve pana la sfarsitul campionatului.

                                Da ,,o fi si "PAPUSARU" DE VINA,,,dar nici atacantii 3,14 *dii nu au fost in stare de o faza periculoasa la poarta.
                                Tatu saracu e praf de mult. Cum sa faca ala fata la un aparator de 1,95 metri?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google