Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Sunt obisnuiti cu closeturile .
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Oricat ati incerca sa ocoliti rusinea suferita nu reusiti !!! n o mai dati in alte...

      echipa mizera a satenilor a inregistrat o noua infrangere !!! Partyyyyyyyyyyyyy

      Comment


      • Eu observ că bucuriile dinamoviştilor vin tocmai din tabără adversă, dat fiind faptul că ei nu au bucurii de la echipa de suflet.
        Deci Steaua ar trebui să fie idol pentru ei, că de-a lungul ultimilor ani le-a adus mai multe bucurii decât Dinamo.
        Deci vă doresc în continuare să vă bucuraţi de Steaua ca şi noi de altfel.
        Nirvana. Kurt Cobain a arătat fanilor că faima nu înseamnă doar strălucirea scenei, adoraţia mulţimilor şi grămezile de bani.
        sigpic

        Comment


        • Oricat ati incerca sa ocoliti rusinea suferita nu reusiti !!! n o mai dati in alte...
          Vorbeste-ne mai bine de episodul Poltava, ce treaba ai tu cu Steaua?
          Deci, cum iti explici rusinea cu Poltava?

          Comment


          • deocamdata voi nu prea va bucurati )

            mrk s a discutat la timpul respectiv si de aia ! Acum asta e de actualitate !! FC Haznasteaua

            Comment


            • Champion: POLTAVA. Ia-o in ordine cronologica. Acum MULTE luni in urma.

              Comment


              • Originally posted by Champion View Post
                Oricat ati incerca sa ocoliti rusinea suferita nu reusiti !!! n o mai dati in alte...

                echipa mizera a satenilor a inregistrat o noua infrangere !!! Partyyyyyyyyyyyyy
                Dam noi de voi in campionat sa va mai umflam mufa cu vreo 3-1 asa, sa schelalaiti vreo 3-4 ani pana la epuizare!

                RAUS!
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • vise taica vise !!!

                  my friend eu4yas iti recomand niste ceaiuri de linistire))))))) si masti pt fata sa nu se vada urmele de la plans ) De Bixtonim nu mai zic :P

                  Comment


                  • vise taica vise !!!
                    Adica Uefa Champions League?

                    CATA DREPTATE AI.

                    Comment


                    • Ai spus o singur ))

                      Comment


                      • Ai spus o singur )
                        Cred ca se subintelege ca sunt visele lui DINAMO.
                        Steaua a gustat din cupa victoriei+o finala +multiple participari in grupe.
                        Vise umede Champion.

                        Comment


                        • Originally posted by Champion View Post
                          ....................

                          my friend eu4yas iti recomand niste ceaiuri de linistire))))))) si masti pt fata sa nu se vada urmele de la plans ) De Bixtonim nu mai zic :P
                          Eu am iesit cu capu' sus din asta! Voi sunteti aia de-ati stat pe closet zile si nopti!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cica de Poltava s-a discutat si s-a ajuns la conlcuzia ca era o mare PERFORMANTA pentru Dinamo ca a ajuns pana acolo, doar primavara europeana a Stelei e vax albina.

                            Comment


                            • Originally posted by mr.K View Post
                              Cred ca se subintelege ca sunt visele lui DINAMO.
                              Steaua a gustat din cupa victoriei+o finala +multiple participari in grupe.
                              Vise umede Champion.
                              care cupa a victoriei? nu exista cupa camp europeni ! Exista champions league

                              Comment


                              • care cupa a victoriei? nu exista cupa camp europeni ! Exista champions league
                                Iar va pun linkul catre site-ul UEFA sa va ofticati.
                                Steaua e la loc de cinste. Ofticati-va!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google