Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unul dintre motivele protestului il bifeaza stadionul nostru invechit in care nu au investit netrebnicii nimic. Pe Mall Arena ma duc, abia astept meciul de sambata!

    Comment


    • Unul dintre motivele protestului il bifeaza stadionul nostru invechit in care nu au investit netrebnicii nimic
      Echipa nu e un motiv ca e pe primu loc, stiu.
      Cica nu e greu sa ajungi acolo sus, dar sa te mentii in retur, da.

      Comment


      • Da, dar la Dinamo nu prea merge statistica asta.....au cam iesit campioni cand au terminat turul pe primul loc. Noi am cam dominat liga 1 anul asta, nu suntem pe primul loc de 3 etape. Avem experienta in mentinerea acestei pozitii

        Comment


        • Vedem, vedem. Pana acum a fost o conjunctura favorabila voua, cu niste puncte pierdute aiurea de echipele mari. Transferurile facute de ceilalti (si nefacute de voi) vor face diferenta.

          Comment


          • Asa este, omogenitatea lui Dinamo, o echipa URIASA si nu mare, va conta decisiv anul acesta in atingerea obiectivului si anume EVENT! Bine punctat MrK!

            Comment


            • Bah, tu citesti de la dreapta la stanga?
              Va rup ailalti, voi tot ii dati cu Scarlatache inainte.

              Comment


              • Puyol cica ii spuneau aia in Azerbaigean sau unde mama masii a jucat!

                Comment


                • Si Moti,....altul. Mizez pe astia doi ca va strica jumatate din meciuri.

                  Comment


                  • Eu mizel pe Becali.....si Tatarusanu! Cat e George la steaua sunt EXTREM de linisit!

                    Comment


                    • As vrea sa apere Pufi cu Uruguay. Sa se faca un pic de ras. Oricum echipa in ansamblu se va face de ras, dar as vrea sa-l umileasca un pic Forlan pe Balgradean.

                      Comment


                      • Nu are loc de Tatarusanu....se inghesuieste ala cand e vorba de umilinta si penibil, portarii stelei sunt in fata! (Vezi Rufy, Carlos, Andrey - preferatul meu, prietenii stiu de ce, Tatarusanu)

                        Comment


                        • Pai Balgradean cand sa se faca de ras, daca NU joaca? In amicalele din Antalya?

                          Comment


                          • A jucat la Nartionala, joaca la LIDER in prima divizie din tara asta, a demonstrat ca e cel mai bun. El cu Coman! Restul la tv!

                            Comment


                            • A fost Balgradean titular la nationala in vreun meci oficial? Cand?

                              Comment


                              • O sa fie la multe....stai calm! E portar bun! Acum 1 an era cine stie pe unde, acum e unde e! Am incredere mare in el, imi place mult! Tipa la aparatori, are reflexe si interventii, antrenor super! BAZA de pregatire la nivel european!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google