Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bah, aia este o greseala de portar vazuta de pe Marte. Habar n-ai de ce vorbesti!

    Reporter catre Stelea: Care este cea mai mare deziluzie din cariera ta?
    Stelea: Gafa lui Prunea!
    Daca nu stii fotbal du-te pe threadul de badmington. S-ar putea sa pacalesti copiii de-acolo!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • Iti dai seama ce discuta cu mine asta...o gafa de acum 18 ani

      Pentru noi sarbatoare nationala acel loc 5 pentru Brazilia ar fi fost dezastru. PAU, steliist fiind traieste in trecut, e interbelic

      Comment


      • Pai nici n-am cu cine sa discut. Tu stii Mutu, Torje, Scarlatache - no name-uri!

        Generatia internet esti mah! Daca-ti ia cineva calculatorul te-a desfigurat!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by PCH View Post
          Mariane, vi tata la meci??
          Bai,, as veni doar sa va vad cum picati din FOTOLIUL DE LIDER asa din prima etapa

          Comment


          • Da, daaaa! Stiu ca iti doresti sa vezi o echipa adevarata.

            PAU, du-te frate de aici, interbelicule care esti.

            Comment


            • Normal, ma duc sa vorbesc de perioada de glorie in Europa a echipei pechineze, perioada 2007-2012!
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Rad astia de la Dinamo de Steaua ca a facut/dres cu Twente.
                NEC Nijmegen cred ca-s cu 3 clase peste Twente, nu?
                Twente e campioana Olandei din 2010. Adica peste PSV, Ajax, Feyenord.

                Comment


                • Originally posted by PCH View Post
                  Da, daaaa! Stiu ca iti doresti sa vezi o echipa adevarata.
                  O echipa adevarata ce va pica de pe locul 1 si apoi se va tot duce la fund repede si sigur.

                  AAAAAAAAAAa am uitat: dupa ce va pica sloganul "" CINE ESTE LIDERU ?"" va mai ramane ala cu 10 meciuri in fata Stelei ADEVARACIUNILOR ce sunteti

                  Comment


                  • Nu, in eventualitatea in care pica Dinamo de pe primul loc (mai repede cumpara renault uzinele Dodge) cu siguranta vom fi peste voi in clasament....deci va pot da in continuare cu clasamentul in cap....sa citez un miel!

                    Comment


                    • Of Doamne am uitat de clasament cum am putut uita de el. Dar cat va dura pana veti cadea sub noi?
                      Dar acu zi tu singur,,,cam cu cate PERFORMANTE realizate de STEAUA ar trebui sa va dam in cap noi voua ? Cate
                      CUPE/SUPERCUPE/CAMPIONATE/CALIFICARI/ETC?

                      PS........AAAAAAAAAAAaa am uitat si de asta CEAUSESCU e DIvina
                      Last edited by Ivan Marian; 27 February 2012, 15:14.

                      Comment


                      • Pai nu stiu, care performante, alea impuse prin al 14-lea congres! Mai bine lasa....

                        Comment


                        • Cine ne reprezinta an de an in europa si aduce puncte pentru Romania?
                          Raspuns corect: STEAUA
                          Cine a castigat CUPA CAMPIONILOR EUROPENI ?
                          Raspuns corect: STEAUA
                          Cine a castigat SUPERCUPA EUROPEI?
                          Raspuns corect: STEAUA
                          Cine a castigat cele mai multe campionate?
                          Raspuns corect: STEAUA ( 23 )
                          Cine a castigat cele mai multe cupe?
                          Raspuns corect: STEAUA ( 21 )
                          Cine a castigat cele mai multe supercupe?
                          Raspuns corect: STEAUA ( 5 )
                          Cine are cei mai multi suporteri?
                          Raspuns corect: STEAUA
                          Cine este cea mai iubita echipa?
                          Raspuns corect: STEAUAEUROPA.......STEAUA
                          ROMANIA.....STEAUA
                          ORIUNDE.......STEAUA
                          CAMPIONII DIN GHENCEA

                          FORTA STEAUA !!!!!!!!!!!!!MEREU SUPERIORI

                          Comment


                          • Lasa ma PCH... prunea a bagat glontu pe teava ... dar pe tragaci au apasat aia de au ratat la penalty-uri, stiu stelistii cine sunt??? ... )

                            Si daca nu erau dinamovistii se termina meciul ala de mult... la minutul 90 ... dar na ... e mai mare scobitoarea din ochii altora decat prajina din ochii proprii





                            PS:Cine a batut-o pe steaua non stop in toata existenta ei??? ... mai e nevoie sa zic numele??
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by yrman View Post
                              Lasa ma PCH... prunea a bagat glontu pe teava ... dar pe tragaci au apasat aia de au ratat la penalty-uri, stiu stelistii cine sunt??? ... )

                              Si daca nu erau dinamovistii se termina meciul ala de mult... la minutul 90 ... dar na ... e mai mare scobitoarea din ochii altora decat prajina din ochii proprii
                              Nu a fost vina lui ca a ratat! Mai repede as da vina pe tata Puiu ca l-a pus sa bata.

                              Si sincer acum, aia este o gafa memorabila. Daca-mi aduc bine aminte cred ca mai erau 1 minut sau 2 pana la final.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • dar pe tragaci au apasat aia de au ratat la penalty-uri, stiu stelistii cine sunt??? ... )
                                Au luat exemplul unuia din Italia '90.

                                In USA '94 Romania a jucat un amical cu Suedia, inainte de inceperea meciurilor din grupe, chiar acolo in SUA. Am luat 1-0. Trebuie sa fie altfel in sfertul ala, avand in vedere ca stiam adversarul. Si era sa fie, daca portarul afla ca are si maini.
                                Last edited by mr.K; 27 February 2012, 15:26.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google