Fotbal

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Eu4yas View Post
    Meciul cu Suedia a fost pierdut din cauza fraerului de Prunea.
    Mah,,,de la minutul 8 incolo sunt si loviturile de la 11 metri! http://www.youtube.com/watch?v=MxATC...eature=related

    Comment


    • Propun dotarea portarului Prunea cu 2 maini.
      Deci Prunica a avut 5 secunde sa vada traiectoria mingii, sa iasa la interceptare si sa sara.
      Iar el sare cu mainile in alte zari.

      Comment


      • Si eu lui Belodedici un picior si un ochi in plus...sau o alta meserie! Bucatar!

        Comment


        • Prostu' targului e! Doamne mama cand ma uit imi vine sa ma duc dreacu sa m-apuc de croitorie.

          Centrare de la 40 de m, plouata si bou careului sare pe om!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Bah, mingea aia pluteste o vesnicie prin aer, iar Prunea se scobeste la crampoane si apoi sare ca o baba incercand sa prinda coada vacii. Da-o nabii, am vazut multe legate de portari, dar chiar asa?

            Comment


            • Originally posted by mr.K View Post
              Deci Prunica a avut 5 secunde sa vada traiectoria mingii, sa iasa la interceptare si sa sara.
              Iar el sare cu mainile in alte zari.
              K-ule vorbesti de golul din minutul 4:30 al filmuletului ?? Acolo a fost MAGNIFICA executia suedeZilor !

              Comment


              • Bai nu mai baliverna....mingia aia a picat la 8 m!!! UNDE ERAU FUNDASII!!!!! BELODECICI CE !$#@$!@#$!@#$ LUI DE !$##@$!#@$@ DREACU A FACUT LA PENALTYY....il dau dreacu si pe prunea dar nu e vina lui ca s-a ratat calificarea atunci!

                Comment


                • Prostu targului s-a ratacit in careul mic!

                  Bah, nu voiai bah mai bine sa stea Belodedici + Popescu in POARTA? Aveam sanse mai mari!

                  O ora a facut frate mingea aia pana-n careu! O ora!
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Marian View Post
                    K-ule vorbesti de golul din minutul 4:30 al filmuletului ?? Acolo a fost MAGNIFICA executia suedeZilor !
                    http://www.youtube.com/watch?v=MxATC...eature=related
                    Eu ziceam de golul lui Andersson.

                    La primul gol la suedeJilor, se vede clasa lui Brolin.
                    La al doilea gol se vede cum un atacant poate avea detenta mai buna decat o jumara de portar care mai are si 70 de cm de mana ridicata.

                    Comment


                    • Nu, fundasii !@#!@# trebuiau sa stea in careu!!! Nu sa il lase pe ala singur acolo! Plus ca BELODEDICI A RATAT PENALTY-ul decisiv!! DACA MARCA ALA, nu mai stia nimeni ca luat prunea un gol....dar asa e romanul, priceput la toate!

                      Prostu dreacu, ce o fi batut tantalaul ala penalty nu stiu....sa fi batut puiu sau fiisu mai bine! @#$#@$@ de !#$#@$!

                      Comment


                      • DACA MARCA ALA, nu mai stia nimeni ca luat prunea un gol....dar asa e romanul, priceput la toate!
                        Daca se pricepea Prunea la aparat, nu mai aveam discutia asta.

                        Comment


                        • Tontomanu dreacu in loc sa prinda o minge plouata el s-a dus sa-i faca freza lu' Anderson!

                          Blatist zici ca e la modul in care a sarit. Si-a batut joc de toata munca echipei!
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Putea macar sa bage un pumn in mingea aia, nu sa-l bata pe suedez pe umar.

                            Comment


                            • Las ca celalalt portar din lot era stelist 100% ... de pe vremea cand era spermatozoid... o tot dati cu prunea...

                              PS: orice gol cu capul din careu e cel putin 50% eroare de fundasi centrali..
                              sigpic

                              Comment


                              • Avea n-spe mii de variante. El a ales sa-l geleze p-ala! Aia e. Pun pariu ca a strigat si la fundasi sa nu se bage ca stie el, face el, drege el.

                                Daca-l puneam pa pecehasi in poarta cred ca ar fi scos mingea aia!
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google